Reklama
 
Reklama
Reklama

Růžový úplněk přeje láskám

19. duben bude dnem úplňku. Plný měsíční tvar dojde své zralosti odpoledne ve 13.13. Toto magické číslo navíc přeje splnění tajných přání, takže si vyjasněte, oč vlastně opravdu stojíte. Jistě znáte úsloví: „Dejte si pozor, aby se vám nesplnilo to, co si přejete.“

Růžový úplněk přeje láskám (obrázek)

17. 4. 2019 –  Zrozenci Vah jsou v letošní jarní sezóně středem pozornosti vesmíru. V jejich znamení proběhl již minulý úplněk a bude probíhat i ten dubnový. Pro Váhy to znamená těžší zkoušky citů a charakteru, ale také velkou příležitost pracovat na sobě po delší časový úsek a zlepšit ve svém životě, co se jen dá. Slovo kompromis možná nemá každý v lásce, ale je nutné upozornit, že bez kompromisů bychom se v životě neobešli, navzájem spolu nevycházeli a také neudělali žádné kolektivní dílo. Kompromis není ostuda, ale známka duševní vyspělosti. Kompromis vám pomůže vycházet s pubertálními dětmi anebo se svým partnerem, s nímž vás možná pojí silný cit, ale pracují mezi vámi rozdíly povahy a hodnot. Právě toto období přeje láskyplnému a přímo „uměleckému“ kompromisu.

Úplněk fandí připraveným

Uvědomte si, jakých hodnost si ve vašich vztazích ceníte. Ty dejte na první místo. Vše ostatní není důležité. Buďte nad věcí. Zrozenci Vah mají tento ušlechtilý kompromis v povaze, ale během těchto úplňkových dní se budou citlivé kompromisy dařit i tak tvrdohlavým znamením, jako jsou Berani, Štíři či Lvi. A protože si lidé budou umět vyjít na půl cesty vstříc, bude mezi nimi více lásky a pochopení. Více příležitostí vyjádřit své city a dočkat se odezvy z druhé strany.

Než se pustíme do romantických stránek tohoto úplňku, je dobré zopakovat si, že úplněk ve Vahách upozorňuje zrozence tohoto, ale ji všech ostatních znamení, aby dali pozornost na vše, co souvisí s močovými cestami: Neseďte na studených kamenech či na zemi, neprostydněte, mohl by z toho být zánět. Nepijte příliš alkoholu, nejezte smažená a kořeněná jídla, neužívejte mnoho léků najednou. Pijte ovocné šťávy a bylinkové čaje. Hlídejte si zkrátka ledviny, močový měchýř a močové cesty. Výstraha platí také pro slinivku a kůži celého těla.

Proč zrovna růžový?

Indiáni nazývají tento úplněk „Růžovým měsícem.“ Nejen kvůli růžím, ale kvůli všem poupatům květin, stromů a keřů. V oblasti prérií rozkvétalo v tomto jarním měsíci množství růžově zabarvených květin. Růžová je barvou nevinné a vyslyšené lásky. Pokud chcete prožívat svou lásku naplno, použijte růžovou barvu, jejíž frekvence v lidech lásku povzbudí. Růžové povlečení, růžové květiny ve váze, růžové prvky v oblečení či lak na nehty, báječně zafunguje koupel s růžovými lístky, ať už sólo či ve dvou.

Pokud jste ve vaně plné voňavých lístečků sami, můžete využít voňavé uvolnění k meditaci a vizualizaci. Dopodrobna provedená představa, promítaná pod víčky stále dokola jako smyčka, vysílá do vesmíru vaše přání. Musí však být upřímné, čisté a opravdu pocitově prožité. Chladný kalkul není pro vesmírný zdroj dobrou a čistou energií a vše špatné, co člověk vyšle ke zdroji, se mu vždy vrací. Takže opravdu platí: „Dejte si pozor, co si přejete.“ Pokud jste si jisti čistotou a ryzostí svého přání, pak si ve své mysli vybudujte co nejpřesnější obraz: Představte si, jakou lásku chcete potkat. Spíše, než jeho vizáž si představujte, jak se chcete ve společnosti nového muže cítit. Nebudujte pohádkový ideál prince, lezl by vám pak na nervy. Nezapomeňte na sladění životních hodnot, politické názory, hudební či umělecký vkus - a neodmyslitelnou součást dokonalého páru - společný smysl pro humor. Samozřejmě se zamyslete i nad tím, co máte v posteli rády, jaká přání byste si chtěla splnit. Ale ponechte si místo pro překvapení z druhé strany. Vždyť nikdo nezná vše a je dobré si v milostném životě vše nediktovat, ale nechat se i překvapit tím, co má rád a dobře ovládá váš protějšek. Takže, jste připraveny snít? Pojďte do toho!

Článek pro vás připravila kartářka Šárka.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Jak poznat toho pravého partnera? Inspirujte se starými zvyky Jak poznat toho pravého partnera? Inspirujte se starými zvyky

Je to ten pravý nebo ne? To je věčná otázka, která trápí mnohé z nás, a snad ještě nikdo nevymyslel...

Celý článek »