Reklama
 
Reklama
Reklama

Slunce vstupuje do znamení Blíženců

Pozdní jaro bude pod vládou veselých Blíženců, Slunce vstoupí do tohoto znamení 21. května 2022 ve 3:23. Co nám přinese?

Slunce vstupuje do znamení Blíženců (obrázek)

18. 5. 2022 –  Znamení Blíženců nám bude vládnout až do letního slunovratu 21. června, kdy po nich převezme žezlo Rak. Rozpustilí Blíženci uzavírají trojici jarních znamení po Beranu a Býku. Jejich vládnoucí planetou je Merkur a živlem vzduch, a to dohromady značí jedinou věc - všechno se teď v Blížencích bude točit kolem komunikace, myšlenek, povídání si a seznamování s novými přáteli. Přesně o tom je svěží a dynamická energie Blíženců! V době jejich vlády si budeme pozitivní stránky blíženecké povahy užívat všichni, ať už narozeni ve kterémkoliv znamení. Zkrátka bude veselo a nuda nemá šanci!

Ve znamení věčného mládí

Když se v čase Blíženců podíváme venku do přírody, uvidíme plný rozmach života, květů, mláďat a lásky. Znamení Blíženců je ztělesněním mládí a jeho zrozenci jsou alespoň duchem taky věčně mladí! Blíženci s po celý život uchovávají mladistvý zájem o svět, moc rádi poznávají nové lidi, zajímají se o jejich názory a pohled na svět, vždy se rádi povídají nové věci a rozšiřují si obzory. To všechno, na co spousta z nás již po skončení studentských let jaksi nemá energií, to si oni uchovávají celoživotně. Tuto jejich dynamickou a zvídavou osobnost lze jedině obdivovat! I když má samozřejmě taky své stinné stránky, mezi které patří přílišná roztěkanost a nedostatek vytrvalosti a stability.

Dobrá zpráva je, že v tomto blíženeckém měsíci si můžeme kousek tohoto nekončícího mládí užít všichni! Je skvělý čas pro společenské akce a potkávání nových lidí. Od každého z nich se můžete dovědět něco zajímavého, když se zahloubíte do podnětných rozhovorů. Na prahu léta si lze konečně užít akce venku v přírodě, jako koncerty pod širým nebem, pikniky s přáteli a podobně, a to všechno je šance rozšířit si okruh známých o nové zajímavé lidi!

Rozlétaný vzdušný živel

Jako napovídá vládnoucí živel vzduchu, Blíženci se svojí myslí pohybují především v nehmotném světě myšlenek, a duchovní svět je pro ně mnohem více v centru pozornosti než ten hmotný. Tím se liší od předchozího prakticky založeného Býka a tuto změnu energie pocítí nejspíš spousta z nás ve svém životě. Místo okopávání zahrádky nebo pečení buchet nás bude více bavit debatovat s přáteli o filosofických otázkách.

S blíženeckou energií hezky ladí ochranný kámen tygří oko, který se teď hodí nosit nejen pro zrozence v tomto znamení. Jako léčivý šperk nebo ochranný amulet podporuje pozitivní myšlení a obrací naši pozornost k duchovnímu světu. Ochraňuje před negativními myšlenkami a destruktivními energiemi a podporuje sílu vůle a soustředění. To abychom v této krásné blíženecké době plné života nebyli roztěkaní zas až příliš!

Článek pro vás připravila astroložka Ambra.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Barvy aury – božské vejce Barvy aury – božské vejce

Kosmos je obrovským generátorem energie. Pokud za tím stojí nějaký autor (Bůh, vesmír, Duch), pak se mu...

Celý článek »