Reklama
 
Reklama
Reklama

Slunce vstupuje do znamení Lva

Na samém vrcholu letní sezony 22. července 2022 ve 22:07 se dostává k vládě znamení Lva. Nejkrásnější část roku se právě začíná!

Slunce vstupuje do znamení Lva (obrázek)

20. 7. 2022 –  Lev je králem zvěrokruhu a není to náhoda, že Slunce prochází tímto žhavým ohnivým znamením zrovna v době, když je jeho síla největší v roce. Taky není náhoda, že ze všech nebeských těles a planet přináleží Lvu to nejmocnější - samotné Slunce! Právě teď je tedy Slunce ve své poloze ve zvěrokruhu „doma“, a to až do 23. srpna, kdy vstoupí do znamení Panny. Tak se připravte, letní královská lví jízda se může začít, a jak jinak, bude to ve velkém stylu!

Královské období roku

Lidé, kteří se narodili ve znamení Lva, spatřili světlo světa v době, když je příroda na svém absolutním ročním vrcholu a všechno překypuje životem. Pořád si ještě můžeme užívat letní krásu rozkvetlých luk, a zároveň se již těšíme z první hojné nadílky letošních plodů. A k tomu navíc nádherné sluneční letní dny, které jako kdyby neměly konce, i když se přece jen už o chlup zkrátily oproti červnu. Příroda se nám zkrátka předvádí ve své plné kráse a velkoryse rozdává svou nadílku. Taky zrozenci ve Lvu se docela rádi předvádí a baví je být středem pozornosti. Se svými schopnostmi a talentem k tomu taky mají všechny předpoklady! A stejně jako letní příroda, jsou i oni štědří, velkorysí a dobrosrdeční. Jejich jedinou chybičkou krásy je občas přece jen trošku přebujelé Lví ego! Ale to jim přece při jejich šikovnosti nemůžeme mít za zlé!

Nyní přichází čas, kdy si všichni můžeme dopřát trochu Lvího sebevědomí a žít ve velkém stylu tak jako oni. A to platí, ať jste se narodili ve kterémkoliv znamení. Na vrcholu léta je život krásný a snadný, tak si ho můžeme užívat naplno! Nebojte se mít velké plány!

Zazářte jako ohnivé Slunce!

Sluneční Lví povaha se spojuje se živlem ohně, který značí vášeň, nadšení, průbojnost a činorodou životní sílu. Přemíra ohně může ovšem spalovat, podobně jako je teď venku spáleno od sluníčka rostlinstvo, když dlouho nepršelo. A tak nezapomínejte, že všechno si vyžaduje rovnováhu, a ambiciózní projekty ve lvím stylu si žádají protiváhu v podobě letního odpočinku a dovolené! A taky lásky!

V čase Lva je nejen pro toto znamení velmi prospěšný magický drahokam jménem křišťál. Tak jako je Lev králem zvěrokruhu, je průzračně čirý křišťál králem čarodějných kamenů. Noste ho jako amulet nebo šperk a ochrání vás před vším špatným, takže negativní a škodlivé energie se vám vyhnou velikým obloukem! Křišťál je silný ochranný kámen a zároveň svému nositeli přináší spoustu nové energie! A to všechno se vám jistě bude hodit, ať zvládnete i ty nejnáročnější letní plány!

Článek pro vás připravila astroložka Ambra.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Slunce vstupuje do znamení Panny Slunce vstupuje do znamení Panny

První závan podzimu přichází spolu se znamením Panny 23. srpna 2022 v 5:17. Připravte se na to, co nám...

Celý článek »