Reklama
 
Reklama
Reklama

Slunce vstupuje do znamení Panny

První závan podzimu přichází spolu se znamením Panny 23. srpna 2022 v 5:17. Připravte se na to, co nám Panna přinese!

Slunce vstupuje do znamení Panny (obrázek)

17. 8. 2022 –  Léto se již přehouplo do své závěreční části, a právě teď vstupuje Slunce do Panny poté, co opustí královské letní znamení Lva. Panna nás bude provázet až do podzimní rovnodennosti 23. září. Je to znamení zemského živlu a k vládě se příznačně dostává právě v hlavním čase sběru úrody ze země. Je čas poděkovat se matce Zemi za její dary a začít se postupně připravovat na pomalu ale jistě se blížící zimu. Na obloze vládne Panně planeta Merkur. Tento mytologický posel bohů nám pomáhá nepřehlédnout žádný důležitý detail a připravit se na to, co nás čeká se zkracujícími se dny. Jak venku v přírodě, tak i v přeneseném významu, protože po létě se pomalu opět dostáváme do víru pracovních povinností a odpočinkovému času odzvonilo.

Trpělivost a pracovitost v hlavní roli

Zrozenci ve znamení Panny oplývají přesně těmi vlastnostmi, které jsou v této roční době začátku příprav na chladnější sezonu nejvíce potřeba! Jsou pečliví, pracovití a systematičtí, věnují pozornost pořádku, čistotě a dalším drobnostem. Představte si, že žijete v době našich prababiček a musíte si v této době udělat zimní zásoby, sklidit a uskladnit úrodu, ať ji nesežerou myši ani plíseň, nachystat dříví a tak dále. Přesně k tomuto je nezbytné být jako Panny - umět se naplno oddat každodenním úkolům a nepřehlédnout u toho ani jeden detail, vždyť mohou být životně důležité! V dnešní době se Panny díky těmto svým jedinečným kvalitám skvěle uplatňují například ve zdravotnictví, kde jsou přímo nenahraditelné! Odvrácenou stránkou mince je jejich občas až přílišné puntičkářství, ale to jim snad můžeme odpustit!

Berme si z Panen příklad a buďme v této době roku všichni trochu jako ony - pečliví, systematicky pracující a neúnavní. Ted je čas uzavřít období letního odpočinku a pustit se s novou sílou do všech náročných úkolů, které nás čekají!

Nohama na pevné Zemi

Panna je znamením zemského živlu, jak už bylo řečeno. A díky tomu teď směřuje naše pozornost v první řadě na praktické záležitosti, ať už se to týká zaměstnání, financí, domácnosti nebo třeba zahrady. Na sklonku léta nebudeme plýtvat energií na filosofování ani na zbytečné lelkování a s mocnou energií Panny přejdeme od slov rovnou k činům!

Energii Panny podporuje magický drahokam jaspis, který svými barevnými odstíny evokuje spjatost se Zemí. Jaspis podporuje skromnost, dobrosrdečnost a trpělivost, vybízí nás k dobrým skutkům, činorodosti a tvořivosti. Jeho nošení v podobě šperku nebo amuletu prospěje nejen Pannám, ale v tomto čase babího léta i ostatním jedenácti znamením!

Článek pro vás připravila astroložka Ambra.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Reinkarnace a svět duchů Reinkarnace a svět duchů

Jak je možné hovořit s duchy zemřelých předků, když podle teorie reinkarnace má být většina z nich již...

Celý článek »