Reklama
 
Reklama
Reklama

Slunce vstupuje do znamení Raka

S příchodem léta přivítáme znamení Raka o letním slunovratu 21. června 2022 v 11:14. Co nám tento krásný měsíc přinese?

Slunce vstupuje do znamení Raka (obrázek)

20. 6. 2022 –  Je čas nejdelších dní a nejkratších nocí v roce, a právě teď se dostává k vládě znamení Raka, které nás bude provázet po celý první letní měsíc až do 22. července, kdy jej vystřídá Lev.

Rak je pod vládou Luny a jeho živlem je voda, a to všechno dohromady znamená, že máme co do činění s ohromnou záplavou citů a citlivosti. Teď na vrcholu roku je čas trošku zpomalit tempo po předchozích rozlétaných Blížencích, a najít si čas na lidi, které máte rádi. Rak je totiž velmi rodinně a domácky založené znamení, a tak je čas jeho vlády jako stvořený pro letní rodinnou dovolenou, nebo třeba jen takové klidné lenošení u vody ve společnosti vašich milovaných. Vždyť Rak je přece zasvěcen vodnímu živlu, takže voda ve všech podobách zde hraje prim. A k tomu patří i letní bouřky a deštíky, tak ať vás nezaskočí!

Čas citů a letní pohody

To, že rodinně založený Rak vládne právě v této roční době má svůj hlubší smysl. Když se totiž podíváte do přírody, můžete si všimnout, že právě teď má většina zvířat plno práce s výchovou svých mláďat, zatímco rostliny postupně odkvétají a začínají přinášet první plody. Račí sezona je zkrátka zasvěcena plození, a taky proto je Rak znamením, které je zasvěceno mateřskému principu. To neznamená, že by všechny Račice nebo Raci museli mít spoustu dětí. Ale i když nemají třeba žádné, mají ve své povaze zakódovaný sklon pečovat o ostatní lidi, rozdávat jim lásku a porozumění. K tomu jsou Raci se svojí vrozenou citlivostí velmi dobře povahově vybaveni. Uplatní se však i v tvořivé a umělecké sféře. Jejich stinnější stránkou naopak bývá občasný sklon k náladovosti.

Teď v měsíci račí vlády si všichni užijeme kousek račí citlivosti a vnímavosti, ať už jste se narodili ve kterémkoliv znamení. Je to čas trošku zvolnit životní tempo a ano, konečně si dopřát letní volno a pohodu domova, nebo třeba chalupy.

Pod vládou Luny

Račí citlivost je spojena s proměnlivostí nálad pod vlivem jejich vládnoucího nebeského tělesa, kterým je samotná velká Luna. Račí duše je podobná fázím Měsíce na obloze, jejich pocity se cyklicky proměňuje, ale vždy je jejich duše krásná, něžná a jemná. Přesně jako živel vody má i ona své nezměrné hlubiny.

Magickým amuletem pro Raky a pro nás všechny v tomto měsíci v roce je ci jiného než krásně duhový měsíční kámen. Tento drahokam pomáhá navázat spojení s energií Luny a ve špercích zkrášlí každou ženu, ale mohou jej samozřejmě nosit i pánové. Je to kámen posilňující intuici a duchovní život, u žen také plodnost. Měsíční kámen přináší harmonií do milostného života a po zdravotní stránce léčí hormonální problémy. Je zkrátka jako stvořený pro tento jemný račí čas plný proměnlivosti a něžné krásy, kterou najdete v přírodě i lidech kolem vás!

Článek pro vás připravila astroložka Pavlína.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Barvy aury – božské vejce Barvy aury – božské vejce

Kosmos je obrovským generátorem energie. Pokud za tím stojí nějaký autor (Bůh, vesmír, Duch), pak se mu...

Celý článek »