Reklama
 
Reklama
Reklama

Slunce vstupuje do znamení Střelce

V předvánočním čase, 22. listopadu 2022 v 9:21, vstoupí Slunce do znamení Střelce a bude nám vládnout téměř až do svátků. Střelec přináší nový optimismus a máme se na co těšit!

Slunce vstupuje do znamení Střelce (obrázek)

16. 11. 2022 –  Znamení Střelce vládne v nejtemnějším čase v roce, dny jsou již krátké, ale pořád se ještě zkracují. Žezlo Střelec přebírá po tajemném a trochu pošmourném Štíru, ale na rozdíl od něj nám přináší mnohem veselejší a radostnější náladu. Střelec je totiž zasvěcen živlu ohně, a to znamená životní energií, motivaci a elán, nadšení a smysluplné plány. Z planet na obloze vládne Střelci Jupiter, a to je královská planeta, která značí štěstí, spokojenost a seberealizaci! Střelec nám bude do sychravých adventních dnů přinášet radost až do zimního slunovratu 21. prosince, kdy Slunce vstoupí do znamení Kozoroha.

Radost z nových plánů

Čím to je, že Střelec dovede přinášet tak optimistickou náladu, i když vládne v tak temné a pošmourné roční době? Odpověď je jednoduchá - nový rok začíná být na dohled a můžeme se na něj začít těšit, najednou začínáme vidět smysl v nových plánech, i v těch nejodvážnějších. Předchozí Štír uzavřel v přírodě vegetační sezonu a zároveň taky ukončil přírodní roční cyklus. A Střelec obrací pozornost z minulosti kupředu d budoucnosti. Už netruchlíme za tím, co skončilo, ale těšíme se na to, co přichází. A to nejen na Vánoce, ale hlavně na všechny nové možnosti, které se nám otevřou v dalším roce!

Lidé narozeni v této roční době ve znamení Střelce jsou často velmi dobrodružné povahy a zároveň idealisté. Baví je cestovat, poznávat cizí kultury, sportovat, chodit do přírody, ale taky číst a filosofovat. Typický Střelec má velmi zajímavé koníčky a nudu v jeho společnosti rozhodně nezažijete. Navíc se tito zrozenci vyznačují upřímností a idealismem. Platí pro ně, že co na srdci, to na jazyku, a jejich povaha je tak přímočará, že někdo by je mohl nařknout až z netaktnosti!

Přesná trefa do cíle

Vládnoucí Jupiter a ohnivý živel nás vybízí k aktivitě a dělání dlouhodobých plánů. V čase Střelce nám všem hvězdy přináší něco z typické povahy Střelců. Tato roční doba nám naděluje zásobu optimismu, radostnou mysl a inspiraci pustit se do nových zajímavých věcí. Už nepřešlapujeme na místě, ale směřujeme přímo a neomylně kupředu. Tak jako šíp, který je symbolem znamení Střelce! A doufejme, že přesně zasáhneme náš cíl a dosáhneme to, o co se snažíme, aby se nám povedlo!

Ochranným amuletem vhodným v čase Střelce, a taky pro všechny lidi, kteří se v tomto znamení narodili, je drahokam ametyst. Tento magický kámen zbarvený do krásně fialových odstínů podporuje intuici a pomáhá nám najít v životě ty pravé cíle, za kterými se skutečně vyplatí jít. Ametyst podporuje tvořivost a vyjasňuje náš vnitřní zrak, pomáhá nám najít smysl života. Takže bude tím nejlepším společníkem, aby váš pomyslný šíp neminul svůj cíl!

Článek pro vás připravila astroložka Rachel.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Stůl je mystický základ domova Stůl je mystický základ domova

To, čím je v kostele oltář, je v domě či bytě stůl. To, s jakou péčí je vybraný, opečovaný a obydlený...

Celý článek »