Reklama
 
Reklama
Reklama

Slunce vstupuje do znamení Vah

Přichází podzim a spolu s ním se dostávají ke slovu Váhy 23. září 2022 ve 3:04, přesně o podzimní rovnodennosti. Co nám mocná energie Vah přinese?

Slunce vstupuje do znamení Vah (obrázek)

21. 9. 2022 –  Na samém začátku podzimu, ve chvíli, když jsou noc a den stejně dlouhé, pomalu přebírá žezlo vláda temnější poloviny roku, a tehdy se Slunce přesunuje ze znamení Panny do Vah. Váhy nad námi budou držet ochrannou ruku po celý nadcházející měsíc, až do 23. října, kdy je vystřídá Štír. Ale navzdory tomu, že přichází chlad a pomalu i první slabé mrazíky, máme se s Váhami na co těšit! Toto krásné a harmonické znamení je totiž zasvěceno planetě Venuši a díky tomu naplní naše srdce láskou! Ale protože jak název Váhy napovídá, všechno musí být v rovnováze, dostane se ke slovu i hlava a rozum. Váhy totiž patří vzdušnému živlu, a ten symbolizuje myšlenky, slova a komunikaci. Na své si tedy přijdou hlava i srdce. A tuto krásnou a vyrovnanou energii souladu a harmonie si teď budeme užívat všichni, po celý měsíc, ať už jste se narodili ve kterémkoliv znamení!

Bilancování darů podzimu

Proč jsou Váhy tak výjimečné? Odpověď najdeme v přírodě, která hezky odráží roční cyklus zvěrokruhu. Všechno totiž souvisí se vším! Nastupující podzim je časem hojnosti, největší v celém roce, příroda teď vydává své plody a my lidé je sklízíme a radujeme se z úrody. A to všechno platí v této části roku nejen doslovně, ale je velmi důležité, že i v přeneseném smyslu. Jaro a léto jsou totiž pro většinu z nás nejvíc činorodým časem, takže teď přichází čas, kdy vidíme výsledky našich letošních projektů v práci i v osobním životě. Tři čtvrtiny roku jsou za námi, a už začíná být jasné jaké ovoce přinesl do našich životů. Ale ještě pořád máme tři měsíce před sebou, takže ještě ledasco stihneme. Jen to chce na chvilku se zastavit, najít si čas na trochu bilancování letošních úspěchů i neúspěchů. Díky takovému zvážení se nám snadno otevře odpověď na otázku, kudy v životě dál směřovat.

Laskavé srdce a nerozhodná mysl

Zrozenci ve Váhách jsou klidné povahy, které mají talent nacházet kompromisy a soulad mezi lidmi. Mají diplomatický talent a dovedou vyjít s každým. Vždy se snaží vyřešit věci co nejlépe a takové hledání dokonalosti zabere chvíli času, z toho taky pramení jejich pověstná slabina, a to je nerozhodnost. Ale o to kvalitnější rozhodnutí pak nakonec udělají! Z povahy, jakou mají Váhy, si tento měsíc můžeme všichni vzít inspiraci. Je podzim, letní životní tempo se trochu zpomalilo, a není důležité vyřešit věci rychle, ale vyřešit je skutečně dobře!

K tomu patří i laskavost v srdci, kterou Váhám propůjčuje jejich vládnoucí planeta Venuše. Díky ní taky oplývají dobrým vkusem a mají smysl pro umění a krásu. Pro Váhy, ale i pro každého z nás v tomto podzimním čase, se ideálně hodí nosit jako amulet magický léčivý kámen růženín. Se svojí jemně růžovou barvou vynikne i jako šperk především na dámách a dívkách. Růženín otevírá srdce lásce, léčí zraněné duše, přináší nám pocit, že jsme milovaní, a schopnost rozdávat nezištnou a nesobeckou lásku. Při zkracujících se dnech vás bude navíc chránit i před podzimní depresí!

Článek pro vás připravila astroložka Ambra.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Vyvěštěte si lásku v předvánočním čase Vyvěštěte si lásku v předvánočním čase

Čas adventu byl odedávna časem věšteb a čarování, který je důležitý pro každého, kdo touží po lásce a...

Celý článek »