Reklama
 
Reklama
Reklama

Snění podle znamení

Zdají se vám sny anebo spíte celou noc jako špalek? Je pravdou, že se dají hodnotit i sny v souvislosti se znamením. Přečtěte si, v jakých situacích se pohybují ve snu jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Snění podle znamení (obrázek)

28. 8. 2019 –  Beran
Pro Berany je spánek vlastně zbytečností. Nepotřebují tolik spánku jako jiná znamení. Berani mívají živé sny, čas to neví, zda to není skutečně realita. Nejvíce snů se jim zdá, když čelí vypjatým situacím, problémy vnikají až do jejich nitra.

Býk
Pohodář Býk spánek prostě zbožňuje. Před spaním potřebuje klid, jinak nemůže usnout anebo mívá noční můry. Často má problémy se vstáváním. Býkům se zdá většinou o jídle či nakupování. Co na to říci, labužník se v něm prostě nezapře.

Blíženci

Veselí Blíženci by dokázali proležet v posteli celý den, klidně si z ní udělají kancelář. Faktem je, že Blížencům trvá dost dlouho, než usnou. Ve snech často řeší zapeklité životní situace, které vždy vyřeší jako mávnutím kouzelného proutku.

Rak

Raci mají s usínáním problémy, když nejsou ve své posteli. Také jim nesvědčí myšlenky na problémy svých blízkých. Jakmile usnou, přenesou se na místo vzdálené tisíc mil od domova. Rakům se často zdají věštecké sny, které je tíží.

Lev
Lvi nejraději usínají v objetí své lásky. Když už mají půlnoc, pohodlně se roztáhnou po celé posteli. Pak se jim zdají barvité sny. Často se ze spánku smějí. Jen pozor, skutečnost není realita. Měli by pamatovat, že sny je třeba správně vyložit.

Panna

Znamení Panny rozebírá před spaním svůj den. Pokud si neujasní, co bude dělat zítra, jen stěží usíná. Jakmile Panna usne, přenese se do světa fantazie. Nejčastěji se jí zdá o knihách a vzdělání vůbec. Nic jiného bychom nečekali.

Váhy
S Váhami je to jako na houpačce. Buď skvěle spí anebo celé noci zírají do stropu. Když konečně zaberou, mívají nádherné vize o lásce. Často věří tomu, že ji potkají skutečně na místě, které bylo vylíčeno ve snu. Třeba to tak opravdu je.

Štír

Štíři milují světla reflektorů a noční rej. I když nejsou pravými spáči, vloudí se do jejich myšlenek silné fantazie. Štírům se zdá nejčastěji o vzdělání, poznání, magických věcech. Výjimkou nejsou ani sny o dosažení životních cílů.

Střelec
Střelci jsou posedlí cestováním a dobrodružnými výpravami. Není divu, že se jejich náročné aktivity odrážejí i ve snech. Střelcům se zdá často o dalekých cestách a milostných avantýrách. Asi nebudou tak daleko od reality.

Kozoroh
Kozoroh si snad plánuje i to, kdy usne. Pokud není dostatečně unavený, nepodaří se mu to. Ve snech Kozoroha figurují domácí zvířata, ale i rostliny a části lidského těla. Není nic nového pod sluncem, když se mu zdá o plnění povinností.

Vodnář
Znamení Vodnáře si potrpí na dlouhý spánek. Je prostě největším spáčem zvěrokruhu. Vodnáři jsou věční hledači pravdy, proto se jim o tom často zdá. Možná jim právě jejich sny napoví, kde se pravda skutečně ukrývá.

Ryby

Ryby spánek milují. Pokud nemají zrovna živé sny, kdy mluví ze spaní, figuruje v nich rodina a starost o děti. Rybám se zdá také často o romantické lásce. Je zajímavé, že si dokážou předpovědět výhru v loterii anebo zajistit vyhranou sázku.

Článek pro vás připravila astroložka Karmen.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Jin a jang - tajemství protikladů Jin a jang - tajemství protikladů

Rovnováha černé a bílé barvy v kruhu symbolizuje rovnováhu protikladů v našem životě. Víte, jak je...

Celý článek »