Reklama
 
Reklama
Reklama

Srpnový úplněk ve Vodnáři

Srpnová Luna ve Vodnáři se zakulatí 12. srpna ve 3:35 ráno a poskytne nám nádhernou podívanou uprostřed meteoritických rojů. Kdo zůstane vzhůru nebo si přivstane, získá nejen nádherný pohled na úplňkové nebe, ale dávku energie, kterou by člověk jen tak někde nesehnal.

Srpnový úplněk ve Vodnáři (obrázek)

10. 8. 2022 –  Vodnářské dary

Vodnáři jsou velmi specifičtí lidé. Jsou to vizionáři, takže dokážou předvídat tok událostí o generaci dopředu. Podle toho také vědí, co je třeba udělat. Nebaví je však vysvětlovat své myšlenkové toky ostatním, takže většinou řeknou až hotový závěr. Většinou je tedy nikdo nepochopí a okolí je spíš podezírá z bláznovství. Zajímá je všechno a o všem něco vědí, protože vidí a cítí, jak všechny věci spolu souvisí. Nedbají příliš o vnější pozlátko, klidně jezdí rezavým autem a nosí rozdrbané boty. Zato svoje nejnovější objevy vám budou vykládat s nadšením. Umějí si dát fakta dohromady jako nikdo jiný. Zatímco se budou nadšením z nového poznání vznášet, ostatní si budou ťukat na čelo. A teď, během Luny ve Vodnáři, propůjčí svoje vlastnosti i nám ostatním.

Tvůrčí týden

Na senzitivce působí úplněk nejen v den kulminace, ale až tři dny předem a tři dny po. Z toho nám vzniká pěkný vodnářský týden! Nastane intelektuální peak a tvůrčí dílna. Logika i obrazotvornost budou u nás všech nadmíru povzbuzeny. Klidně se pusťte do nějakého projektu, s kterým jste se dosud potýkali. Půjde to. Jen až se vás budou ptát, co to děláte, raději nevysvětlujte, povězte, že jim to řeknete později. Je výborná doba na psaní vědeckých prací, školení a zkoušky všeho druhu, přednášky a prezentace, důležitá setkání. Také na tvorbu uměleckých děl, plánů projektů, zakládání nových firem a obchodování. Rozumět si budete s bohémskými jedinci.

Pozor na úředníky a partnery

Naopak pozor si dejte na úředníky, kteří mají přece jen systémem obroušené myšlení. Nejsou to žádní novátoři a rozumět vám nebudou. Úřední jednání odložte až tři dny po úplňku. Kupodivu problémy v podobě hádek a konfliktů mohou nastat i s životními partnery. V době vodnářské Luny mohou mít také originální názor na leccos a možná budou na opačném konci osy než vy. Doma vznikají konflikty nejčastěji, před cizími lidmi se většinou člověk hlídá. V případě nouze říkejte „Jistě, lásko,“ a diskusi nechte na jindy.

Zdraví ve vodnářském úplňku

Budete ve formě, jediné nač je třeba dát pozor, jsou achilovky, kotníky a lýtka. Místo joggingu zvolte spíše posilování horní části těla, procházky nebo plavání. Vaše forma se vám osvědčí i na milostném poli, pokud nebudete moc mluvit a více konat, zjistíte, že jste nebývale kreativní i zde.

Užijte si vodnářský úplněk, může vám poskytnout zásobu energie na budoucí dny a týdny.

Článek pro vás připravila astroložka Helga.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Reinkarnace a svět duchů Reinkarnace a svět duchů

Jak je možné hovořit s duchy zemřelých předků, když podle teorie reinkarnace má být většina z nich již...

Celý článek »