Reklama
 
Reklama
Reklama

Svíčková magie

Vyzkoušejte si čarování pomocí svíček! Jednoduchá kouzla a rituály vám splní vaše tajná přání!

Svíčková magie (obrázek)

2. 5. 2022 –  Slyšeli jste již o svíčkové magii? Je to jeden z nejjednodušších a taky neoblíbenějších způsobů čarování. K tomu, abyste se naučili kouzlit pomocí svíček, nepotřebujete téměř nic, a zvládne to každý! A navíc je to metoda bílé magie, která je bezpečná a není se čeho obávat.

Svíčková magie spočívá v tom, že své přání „vložíte“ do svíčky, kterou pak obřadně zapalujete, můžete u ní i meditovat, vizualizovat - živě si představovat splnění svého přání, a tak podobně. Tím vším účinek svírkového rituálu ještě více posilňujete.

Svíčky a symbolika barev

Co k svíčkovému čarování potřebujete? No v první řadě svíčku, samozřejmě. A to v barvě, kterou si vyberete podle vašeho záměru.

Pro milostné čarování volte červenou svíčku. Něžná láska, záležitosti rodiny a dětí si zaslouží růžovou. Peníze a majetek si žádají zelenou barvu svíčky. Pokud si přejete moudrost, duchovní růst nebo vnitřní klid, sáhněte po odstínech modré a fialové. Všeobecné štěstí, zdraví, sebevědomí a radost, to je oranžová nebo slunečně žlutá. Pokud se vaše přání jedná zvířat, hodí se hnědá.

Univerzální barvou, kterou můžete použít vždy když nemáte jinou, je bílá svíčka. Chybějící barevnou symboliku doplníte třeba vhodným barevným ubrusem. Ale pokud se s tím chcete opravdu vyhrát, existují čarodějnické obchůdky, kde seženete čarodějné svíčky od výmyslu světa, třeba ve tvaru postavy muže nebo ženy, s vyrytými magickými symboly, a tak dále! Anebo si můžete naopak zkusit vlastní speciální svíčku vyrobit a již při její tvorbě ji nabíjet energií svého záměru.

Příprava magické svíčky

Pozor, je zde jedno velmi důležité pravidlo. Svíčka musí být úplně nová a nepoužitá, a nesmíte ji pak už použít pro žádný další rituál, týkající se jiného přání. S jednou svíčkou však můžete čarovat opakovaně, pokud se jedná o pokračování prvního rituálu a stejné přání. Jestliže zapálíte zelenou svíčku s přáním koupit si vysněný dům, stejnou svíčku můžete zapálit třeba další večer, meditovat u ní a opět si vizualizovat dům. Tuto zelenou svíčku však již nesmíte použít pro jiný účel, třeba přičarovat vašemu manželovi auto.

Dřív, než svíčku poprvé obřadně zapálíte, je potřeba ji připravit a nabít energii. To je v podstatě již součást samotného kouzla! Potřebujete vonný olejíček vybraný podle toho, jaký je váš záměr. Jiné vůně se hodí pro lásku, třeba jasmín nebo pačuli, a jiné pro úspěch a prosperitu, například bazalka nebo borovice. Pokud nemáte vonný olej, můžete jej nahradit kvalitním olivovým olejem. Potírejte svíčku vybraným olejem a u toho se co možno nejvíc soustřeďte na svůj záměr, na přání, které si chcete splnit. Na svíčku taky můžete vyrýt vhodné znaky a symboly, třeba srdce jako symbol lásky, pentagram pro úspěch a vládu nad svým životem, spirála jako symbol duchovního růstu a podobně.

Jednoduchý rituál svíčkové magie

A konečně je čas na provedení rituálu! Vyhraďte si klidné místo, vyzdobte si ho v patřičných barvách a zajistěte, aby vás nikdo nerušil. Osvětlete jej dalšími bílými svíčkami a doplňte například drahokamy, fotkami symbolizujícími váš záměr a podobně. Zapalte vykuřovadlo nebo aromalampu a vhodnou vůní.

Pro většinu kouzlení, kdy si chcete něco přivolat, se hodí čas dorůstající Luny nebo úplněk. Naopak když se toužíte něčeho zbavit, třeba nemoci, zlozvyků nebo dluhů, vhodný čas je za couvající Luny.

Samotný svíčkový rituál není nijak složitý. Základní postup je ten, že zapálíte připravenou barevnou svíci a intenzivně si u toho představujete své přání, jako kdyby se již splnilo. Pokud chcete, můžete si jej napsat na papírek a ten položit pod svícen, případně ho nad svíčkou spálit. Následně u plamenu svíčky meditujte s rozjímejte tak dlouho, jak cítíte, že je potřeba. Pořád nespouštějte z mysli své přání. Svíčku buď nechejte dohořet, nebo zhasněte prsty (nesfoukávejte) a meditaci opakujte i další dny. Zbytek vyhořelé svíčky nakonec neházejte do koše, ale hoďte do kamen, do řeky nebo zahrabte v přírodě.

Tak, a teď už zbývá se jen těšit na výsledky!

Článek pro vás připravila astroložka Pavlína.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Slunce vstupuje do znamení Blíženců Slunce vstupuje do znamení Blíženců

Pozdní jaro bude pod vládou veselých Blíženců, Slunce vstoupí do tohoto znamení 21. května 2022 ve 3:23...

Celý článek »