Reklama
 
Reklama
Reklama

Totemové zvíře vás provádí celým životem

Totemové zvíře by se mohlo zdát jako záležitost úzce spjata s indiánskými kmeny a je pravda, že odtud také tyto znalosti pocházejí, ale dnes má v magii a životě mnohem větší uplatnění. Poznání vašeho totemového zvířete vám pomůže lépe poznat sebe samé a nejen to.

Totemové zvíře vás provádí celým životem (obrázek)

17. 7. 2017 –  Totemové zvíře

Pod pojmem totemové zvíře si můžeme představit něco jako svého osobního patrona, ochránce, ale i odlesk naší duše. Něco, co máme s daným zvířetem společného a co o nás více prozrazuje. Ukazuje kladné i záporné stránky naší povahy, jaké jsou naše potřeby a jaký způsob života nám činí dobře.

Totemové zvíře nás provází celý život. I když své totemové zvíře neznáme, existuje podvědomá tendence být se svým totemovým zvířetem v kontaktu, nejsilnější je samozřejmě živý kontakt (pořízení domácího mazlíčka, obliba daného zvířete v zoo), ale i co se týče pasivního kontaktu, třeba ve formě dekorací (sošky, oblečení, obaly notesů aj.).

Využití v magii

Když znáte své totemové zvíře, můžete využít jeho energii pro posílení svých kouzel i přání. Ideální je si v duchu při provádění rituálů dané zvíře vizualizovat. Nebojte se barvitých představ, zvíře by v nich mělo být šťastné, žít způsobem života, který ho naplňuje a umožňuje rozvíjet jeho schopnosti.

Zároveň je však třeba si dát pozor na negativní energii, která by vznikala při představách typu - jak had spokojeně požírá myš a podobně. V tu chvíli si totiž do svých vizualizací zároveň promítáte i trpící myš, což by energii vašich kouzel či přání naopak oslabilo. Mnohem lepší je představit si třeba hada, jak se spokojeně vyhřívá na slunci nebo se sebejistě a svobodně šine trávou. Své totemové zvíře si ale nemusíte jen vizualizovat. Klidně ho můžete požádat o podporu, nechat ho vstoupit do svých snů a počkat si na inspiraci v situaci, kterou právě řešíte.

Využití v běžném životě

Znalost totemového zvířete se hodí i ve vašem životě. Nejen pro objevení ideálního domácího mazlíka, s nímž dosáhnete souznění, ale i pro volbu vhodných dekorací, které s vámi budou rezonovat.

Ten, kdo má třeba jako totemové zvíře hrocha, si může pořídit nějaký veselý doplněk s hrochem, který mu připomene, že jeho totemové zvíře stojí při něm. Ideální je volit svoje totemové zvíře také jako talisman či amulet, třeba ve formě přívěsku na klíče.

Které totemové zvíře je to vaše

Hledání vašeho osobního totemového zvířete je o něco složitější záležitost, než když si třeba chcete nechat sestavit horoskop nebo zjistit, jaké jste znamení čínského zvířetníku. Pro totemová zvířata se totiž neuplatňuje žádná tabulka, z které by bylo možné vybírat. Je to čistě individuální záležitost.

Vaším zvířetem tak může být hroch nebo klidně pískomil. To, jaké zvíře je to vaše, vám nejlépe prozradí vaše duše. Vy sami nejlépe víte, které zvíře s vámi souzní. Nicméně pokud právě teď začínáte zmatkovat, nebo těch favoritů naopak máte více, existují ještě dvě spolehlivé nápovědy.

Za prvé vaše minulost - v dětství jste ho nepochybně znali, chtěli jste hračky svého oblíbeného zvířete, měli jste ho jako svůj motiv ve školce na věšáku nebo na tričku. Za druhé vaše přítomnost - dejte vědět vesmíru, že chcete poznat své totemové zvíře. Myslete na něj před spaním, těšte se na seznámení s ním a brzy se vám zjeví - ve vašich snech, ale i v životě, a to v tak nečekaných souvislostech, že nezapochybujete, že právě tohle je vaše totemové zvíře.

Článek pro vás připravila astroložka Dita.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Zbavte se stereotypu v posteli! Co vzruší dle znamení zvěrokruhu? Zbavte se stereotypu v posteli! Co vzruší dle znamení zvěrokruhu?

Ať už chcete nebo ne, sex k životu prostě patří. Někteří si ho nedokážou užít, protože se neumí pořádně...

Celý článek »