Reklama
 
Reklama
Reklama

Tři dekády vaší povahy

Každé ze dvanácti znamení vládne na obloze celý jeden měsíc v roce, a to je dlouhá doba! To však neznamená, že by celých těchto třicet dní bylo stejných. Ani náhodou!

Tři dekády vaší povahy (obrázek)

12. 9. 2022 –  Nejtypičtějšími zástupci svého znamení jsou lidé, kteří se narodili kolem poloviny období jeho vlády. Naopak, pokud jste se narodili poblíž hranice, kdy se znamení mění, budete mít něco i z toho sousedního!

Třikrát deset dní - jedno znamení

Doba vlády každého znamení se rozděluje na takzvané tři dekády. Slovo „dekáda“ pochází z latinského označení čísla deset, a to prozrazuje i jeho význam. V astrologii znamená dekáda deset dní, po kterých se postupně mění jemné odstíny vlivu nebeských těles na náš osud a povahu!

Jsou to změny jemné a víceméně pozvolné, což je odlišuje od jasných a jednoznačných změn znamení. Přitom jsou však dobře patrné, takže rozhodně má smysl si je pozorně všímat! Je totiž rozdíl, zda jste typický Lev, Lev ovlivněný Rakem, nebo Pannou. Přestože jste vždy v první řadě Lev, vaše povaha bude pokaždé trochu jiná!

Ostrá hranice nebo postupné změny?

Doba vlády každého ze dvanácti znamení je přesně a jasně vyhraněna. Mění se z hodiny na hodinu a určit ji lze dokonce s přesností na minuty. Například Slunce v roce 2022 opustí znamení Panny 23. září ve 03:04 hod a vstoupí do znamení Vah. Jestliže se váš potomek narodí v tento den do 03:03, bude Panna. Pokud se narodí po 03:04 hod, je to jasná Váha. Jednoduchá matematika! A možná to vypadá neuvěřitelně, ale skutečně to sedí.

Hranice mezi dekádami už takhle na minutu přesné nejsou. Prvních deset dní vlády každého znamení je ovlivněno znamením předchozím, a to tím víc, čím blíž se k němu nachází. Ve druhých deseti (nebo jedenácti) dnech působí každé znamení nejsilněji, zatímco ve třetí dekádě se postupně dostává ke slovu i znamení, které bude následovat.

Ve druhé dekádě se tedy rodí lidé, na které sedí popis jejich znamení jako ulitý. Zrozenci z první a třetí dekády naopak často s některými věcmi nesouhlasí a vystihuje je i něco z popisu vedlejšího znamení.

Vypočítejte si svoji dekádu!

Dejme tomu, že jste Blíženec.
• Pokud jste se narodili v prvních deseti dnech jeho vlády (21.5. - 31.5.), pak na vás sice v jádru nejvíc sedí popis Blíženců, kteří jsou intelektuálně založeni a rádi poznávají nové věci, ale máte v sobě i něco málo z Býka. Například si podobně jako Býci velmi ceníte svůj domov a pohodlí.
• Pokud jste narozeni ve druhé dekádě (1.6. - 11.6.), pak jste Blíženci jako vyšití, i když i vy můžete navenek působit jinak v závislosti na tom, jaký máte ascendent.
• No a zrozenci ve třetí dekádě (12.6. - 21.6.) jsou už ovlivněni znamením Raka - čím blíž ke konci tohoto období, tím silněji. Pořád jste v první řadě Blíženci, ale kromě rozumu dáváte častěji než jiní Blíženci slovo svým pocitům a intuici, což vás spojuje s Raky.

Spočítat si, ve které dekádě jste se narodili vy nebo vaši blízcí, je hračka. A prozradí vám to opět něco nového a zajímavého o vaší povaze - takže se to rozhodně vyplatí!

Článek pro vás připravila astroložka Karmen.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Reinkarnace a svět duchů Reinkarnace a svět duchů

Jak je možné hovořit s duchy zemřelých předků, když podle teorie reinkarnace má být většina z nich již...

Celý článek »