Reklama
 
Reklama
Reklama

Typy energetických upírů

Jsou to lidé, kteří vás vysávají z energie a po setkání s nimi se cítíte mizerně. Ale nejsou všichni stejní! Poznejte různé typy energetických upírů a dejte si na ně pozor!

Typy energetických upírů (obrázek)

13. 3. 2023 –  Kdo je to upír?

Energetičtí upíři jsou lidé, kteří z vás, většinou nevědomě, vysávají energii a životní sílu. Poznáte je tak, že vždy, když s nimi strávíte nějaký čas, se pak cítíte unaveně, vyčerpaně a bez nálady. Můžete dokonce cítit úzkost nebo bolesti hlavy či žaludku. Když se vám to se stejným člověkem stává pravidelně, měli byste zbystřit pozornost. Tato osoba se totiž přiživuje na vaší životní energii, a pomůže vám, když s ní omezíte kontakt a nastavíte si své hranice, abyste se nenechali využívat.

Ale upíři nejsou všichni stejní! Zde jsou nejčastější typy energetických upírů a jejich taktiky. Poznejte je a neskočte jim na to!

Upír chudáček

Máte ve svém okolí člověka, který si neustále stěžuje na svůj krutý životní úděl? Pokaždé vás zaplaví povídáním o svých životních problémech, nemocech a trápení, které ho provází snad již od dětství? Tento typ člověka se ve své sebelítosti a roli oběti přímo vyžívá. Ale ve skutečnosti chce podvědomě přitáhnout k sobě pozornost a přiživit se tak na vaší energii. V nejhorším případě se na vás zavěsí se slovy, že jste jeho nejlepší kamarád.

Jasně, kdokoliv z vašich přátel může mít špatné období a prostě se potřebuje vypovídat. Ale nemůže to být pořád! Zkuste mu nabídnout dobré rady a konstruktivní řešení. Pokud všechno bez přemýšlení zavrhne dál se lituje, máte jasno. Jde mi jen o vaši pozornost a energii!

Starostlivý upír

Jiný případ je upír, který si hraje na velice ochotného a obětavého přítele. Často se vyskytují v rodině, ale možná je potkáte i mezi kolegy. Je to přesně ten typ člověka, který se vždy ochotně nabídne, že pro vás něco udělá, i když jste to po něm vlastně vůbec nežádali. Dělá vám službičky, ale nevysvětlujte si to jako nezištnou pomoc! Ve skutečnosti chce, abyste se mu cítili zavázáni. Jeho cílem je váš pocit viny, když pak neuděláte cokoliv, co po vás bude chtít on.

Je to zákeřný způsob manipulace. Vždyť jak můžete být tak nevděční! On se o vás tolik stará a pomáhá vám a vy pro něj neuděláte ani takovou drobnost! Vy se pak cítíte pod psa, a přesně takhle z vás tento upír vysává životní sílu!

Upír egocentrik

Pak zde máme upíry, kteří potřebují být vždy středobodem pozornosti. Ve společnosti využívají všechny možnosti, jak se předvést a strhnout pozornost na sebe. Jsou to lvi salonů, královny dramatu a všichni jim podobní. Všechno se zkrátka musí točit kolem nich. Možná půjdou tančit doprostřed parketu, flirtují s každým, kdo je po ruce, nebo udělají hysterickou scénu a skandál.

Zkuste si s někým takovým chvíli povídat, a zjistíte, že řeč se vždy stočí na jeho nebo její témata. Ať už povídáte o čemkoliv, nebude vás vůbec poslouchat, ale hned otočí rozhovor ke svým zážitkům, problémům, přednostem a talentům, a začne se chlubit, ať už čímkoliv. Tito lidé jsou zkrátka přesvědčeni o své výjimečnosti, potřebují neustálou pozornost, a tak kradou ostatním energii!

Nejchytřejší upír

Určitě znáte někoho, kdo je přesvědčen o svých pravdách a životních moudrostech natolik, že jimi dokáže terorizovat celé své okolí. A taky jedině on má ten správný vhled, aby pochopil, jak se věci mají ve skutečnosti, od politiky až po náboženství. Navíc vám přesně vysvětlí jediný správný způsob, jak musíte to nebo ono dělat, ať už je to pečení masa, řízení auta, detoxikace těla nebo úklid koupelny. Co na tom, že se po jeho přednáškách cítíte, jako by vás někdo praštil cihlou po hlavě?

Zkuste pak udělat něco jinak, než podle jeho představ, a to teprve bude rodeo. Vyslechnete si na svoji adresu spoustu urážek a odsouzení! Vždyť on slouží vyšší pravdě! To vás vysaje z energie i když je to jen obyčejný kamarád, a co teprve když s ním musíte bydlet!

Toto samozřejmě není vyčerpávající seznam - každý energetický upír je jiný, stejně jako každý člověk! Ale snad vám pomůže odhalit jejich metody!

Článek pro vás připravila kartářka Ludmila.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Jak dosáhnout úspěch bez boje a námahy Jak dosáhnout úspěch bez boje a námahy

Všude nám říkají, že úspěch si musíme vybojovat. Že bez tvrdé dřiny to zkrátka nejde. Ale stačí změnit...

Celý článek »