Reklama
 
Reklama
Reklama

Uhranutí - odhalte jej a braňte se!

Seslal na vás někdo kletbu? Snaží se vám uškodit černou magií? Odhalte zákeřné praktiky a zneškodněte je!

Uhranutí - odhalte jej a braňte se! (obrázek)

9. 5. 2022 –  Uhranutí a kletby zdaleka nepatří jen do říše pohádek, ale zcela běžně se s nimi můžeme setkat i v dnešním moderním světě. Možná by vás překvapilo zjištění, kolik smůly a nezdarů v našich životech má jako původce útoky černé magie. Určitě jste se s uhranutím již ve svém životě nebo alespoň v blízkém okolí setkali, jen jste o tom nejspíš netušili. A proto je důležité vědět, jak uhranutí rozpoznat a jaké máte možnosti se před ním chránit!

Nevědomé uhranutí

Původce uhranutí na vás může seslat kletbu zcela vědomě s cíleně, ale mnohdy taky nevědomě a mimovolně. Do této druhé skupiny patří třeba situace, když jeden z partnerů po rozchodu naštvaně prohlásí: „Ať zůstane do smrti sám/sama!“ Bývalá polovička se pak může divit, jak to, že si nedokáže nikoho dalšího najít. Nebo člověk pošle otravného kolegu ke všem čertům a tomu se skutečně přestane v životě dařit. Takové mimovolné prokletí vzniká tehdy, když jsou slova opravdu vyřčena s velkou rázností, protože magie slov má ohromnou sílu a cokoliv, co se řekne nahlas, dokáže ovlivnit realitu.

Pokud jste se stali obětmi takového mimovolného uhranutí, pomůže vám energetická očista pomocí vykuřovadel a magické ochranné amulety. Ale taky se vám možná již někdy stalo, že jste někomu silnými slovy sami již energeticky uškodili, byť jste si to neuvědomili. Zde pomáhá upřímná omluva, síla odpuštění, a důležité je přát tomu druhému úspěšný a šťastný život - i když samozřejmě raději co nejdál od vás!

Odhalte kletbu a najděte původce!

Často se však můžete stát terčem zcela záměrného uhranutí. A možná ani nezjistíte, kdo jej způsobil a jaký měl k tomu motiv. To však není zas až tak důležité. Jak poznat, že jste se stali obětí magického útoku? V první řadě se budete po delší dobu zcela nevysvětlitelně cítit špatně, bez energie, budou vás propadat depresivní nálady, špatné sny a lepit se na vás zdravotní potíže. Zkrátka jako kdyby vám někdo ukradl vaši životní sílu! Černá magie často používá jako svůj prostředek předměty nabité negativní energií. Takže se porozhlédněte po svém bytě, domě nebo zahradě, jestli náhodou neobjevíte nějakou věc, která netušíte, jak se tam vzala, ale máte z ní špatný intuitivní pocit, hlavně když se jí dotknete. Může to být cokoliv, nějaký nenápadný předmět denní potřeby, který se najednou objevil pohozený před vaším vchodem. Právě on může být nabitý škodlivou energií s úmyslem vám ublížit. Proklít lze i na dálku, ale pokud se útočník dostane do vaší fyzické blízkosti, může být útok silnější.

Pozor taky na nesympatické návštěvy! Když u vás byl někdo, s kým si zrovna moc nerozumíte, ohlídejte si, jestli u vás náhodou „nezapomněl“ nějakou nenápadnou drobnost. Může to totiž být způsob, jak se energeticky dostat do vaší blízkosti. Pokud se podezření potvrdí, něco najdete a návštěva se k tomu nehlásí, pak musí daná věc okamžitě z domu, do kontejneru nebo do ohně. A umyjte si pak pořádně ruce!

Chraňte se před magickými útoky!

Velmi cenným „materiálem“ pro zlomyslné osoby jsou vaše osobní předměty, a taky vlasy nebo dokonce ostříhané nehty. Pohlídejte si tedy, ať se lidé, ze kterých máte obavy, k ničemu takovému nedostanou! Ať už je to vyčesaný chuchvalec vlasů nebo třeba vaše staré vyřazené tričko. Rituály černé magie lze páchat i s pomocí fotek. Pokud se s vámi chce najednou vyfotit třeba neoblíbená kolegyně, mohlo by vám to být podezřelé!

Bránit se proti uhranutí vám pomohou magické amulety. Z drahokamů má silnou moc křišťál nebo záhněda. Účinné jsou i různé ochranné symboly, například pentagram. Jejich moc znásobíte nošením na červené šňůrce. Vhodné jsou i ochranné červené náramky.

Vždy po konfrontaci s nepřejícným člověkem se osprchujte a převlékněte do čistého oblečení. Svůj byt nebo jiný prostor po nepříjemné návštěvě nebo po hádce vyčistěte vykuřovadlem ze šalvěje a pořádně vyvětrejte. To všechno vám pomůže nestát se obětí kletby!

Článek pro vás připravila kartářka Ludmila.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Jahodový úplněk ve Střelci Jahodový úplněk ve Střelci

4. června v 5: 41 dosáhne plnosti Luna ve Střelci. Je to indiánský Jahodový úplněk, nejspíš...

Celý článek »