Reklama
 
Reklama
Reklama

Únorový Úplněk v Panně

27. února, v 9 hodin a 17 minut, nastane plná Luna v Panně. Nejen zrozenci tohoto znamení však mohou přivítat „svůj“ Úplněk, ale také my ostatní můžeme uzobnout z „panenských“ darů a dát si pozor i na rub této mince.

Únorový Úplněk v Panně (obrázek)

24. 2. 2021 –  Zaradovat se naplno mohou ti, kterým je dána systematičnost a pořádnost. V jejich vlastnostech je tento úplněk ještě více podpoří. Tak uklizeno, jak doma bude nyní, snad ještě ani nebylo. Pořádek bude nejen v šatníku, ale i v kuchyni a v dokumentech v na externích discích a v útrobách počítače. Vana bude vycíděná, oblečení vykartáčované, i rodinní mazlíčci se budou jen lesknout.

Ti z nás, kterým pořádek do vínku však není tolik dán, budou možná poprvé v životě se sebou nespokojeni. Jejich útulný chaos, v němž jim bylo tak dobře, se jim najednou líbit přestává a už jim v něm není tolik dobře. A světe div se, i oni si po sobě umyjí talířek nebo ustelou postel. To však není hlavní účel a smysl této Luny, i když pořádek ve věcech je pěkný.

Hlavní motivací, kterou nám únorová Luna dá, je udělat si pořádek ve vztazích. Pokud některé vztahy už jen trpíme jako přežitek minulosti, uvidíme je najednou zcela jasně v jejich omšelosti. Možná se s nimi rozloučíme. Vždyť lidského života, a to našeho vlastního i toho druhého, je přece na vyčpělé a nic nedávající vztahy škoda! Může se ale také stát, že to, co máme za zlé druhému, najednou pochopíme z druhé strany. Například, že náš partner nebude v určitých dominantních rysech nikdy jiný, protože se zkrátka narodil právě takový. A pokud ho máme stále rádi a vztah s ním nás naplňuje, jde o naše rozhodnutí, naši svobodou vůli - a měli bychom se konečně přestat na svého partnera zlobit a přestat ho předělávat. Zlobme se jen s tím, co můžeme změnit, a neztrácejme energii na malichernostech, když ve svém základu je vztah hodnotný.

Tak. Přeberme si, co v našem životě je živé a roste - a co už uschlo. A pak udělejme pořádek.

Je možné, že tomto exponovaném období Luny v Panně nebudeme moci leccos strávit - jinými slovy, může nás pozlobit trávicí ústrojí, slinivka nebo střeva. K pořádku, který nám úplněk pomůže nastolit, patří tedy i určitá očista - jezte lehkou nesmaženou stravu, nepijte alkohol, dopřejte si ovocné džusy a zeleninové vývary (no dobře, tak klidně i hovězí) a pijte šípkový čaj. Pokud si budete chtít dopřát aromaterapii, potěší vás levandule. Záchytným bodem bude tulení k partnerovi, dětem a pejskům. Dopřejte si pohodu se svou smečkou!

Článek pro vás připravila kartářka Ludmila.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Padající hvězdy Lyridy Padající hvězdy Lyridy

V dubnu nás čeká nebeská podívaná, nezapomeňte si nachystat své přání! Dubnovou...

Celý článek »