Reklama
 
Reklama
Reklama

Vaše životní cesta

Žijeme v době, která nám nabízí spoustu možností, o to těžší je však rozhodování. Věnovat se naplno práci a kariéře nebo dát přednost klidnému rodinnému životu? Vybrat si práci, kde si dobře vyděláte, nebo takovou, která vás nejvíc baví? Cestovat nebo zůstat na místě? Hvězdy vám poradí, každé znamení je totiž jiné!

Vaše životní cesta (obrázek)

29. 6. 2020 –  Spousta možností, těžké rozhodování

Život v moderní době nám nabízí spoustu možností, ale háček je v tom, že nelze mít všechno najednou a rozhodování pro většinu z nás není snadné. Mnoho z pracovně vytížených a kariérně úspěšných lidí tajně touží po klidu domova a rodinném životě, na který jim nezbývá čas. Naopak, šťastné maminky na mateřské by uměly povídat o tom, co to znamená ztratit pracovní kontakty a společenský život. Lidé se zajímavou prací, která je opravdu baví, si zas občas postesknou kvůli své skromné výplatě. Každé plus má i své mínusy. Jak přijít na to, co pro vás bude nejlepší a co vám přinese štěstí?

Znáte sami sebe?

Když stojíte před nutností volby, která ovlivní váš další osud, nenechte si vašim okolím vsugerovat, že to nebo ono musíte a že je to jediné správné řešení. Podstatné přece není to, co od vás lidé očekávají, ale to, abyste se vy sami cítili šťastní a spokojeni! Klíčem k nalezení skutečného štěstí je sebepoznání. Teprve když víte, co vám dělá radost a jaké jsou vaše životní motivace a cíle, po kterých toužíte uvnitř své duše, můžete pro sebe najít tu správnou cestu životem.

Životní priority podle znamení - najděte se!

Nejrodinnější typy nalezneme mezi citlivými vodními znameními, kam patří Rak, Štír a Ryby. O těchto lidech se říká, že mají sklon pečovat o ostatní, ale na druhé straně pokud k nim patříte, zeptejte se sami sebe, zda to neděláte jen z pocitu povinnosti a zda byste neměli mít i svůj vlastní život. Domácímu životu holdují i zemská znamení Býka, Panny a Kozoroha, jenž si zakládají na svém zázemí a materiálních jistotách, pohodlný domov je pro ně tudíž nezbytný. Zároveň však tito lidé mají silný smysl pro kariéru a pokud se věnují něčemu, v čem vidí smysl, jsou to přímo workoholici. Pro vzdušná znamení Vodnáře, Vah a Blíženců je nejpodstatnější tvořivost a svoboda, hodí se pro ně například různé práce na volné noze, které lze výborně skloubit i s rodinným životem, ale také s cestováním nebo s různými koníčky. A nakonec ohniví Berani, Lvi a Střelci potřebují někde uplatnit svoji nevyčerpatelnou energii. Když najdou oblast, která je naplňuje a baví, mohou z nich být mimořádně úspěšní pracovníci, ale taky energické maminky či tatínci, jenž všechno v pohodě zvládají a jsou hybnou sílou spokojené rodiny.

Otázka správného načasování - jak to zjistit?

Přestože v některých znameních nacházíme víc starostlivých rodičů, v jiných zas špičkových manažerů a v dalších třeba zapálených vědeckých pracovníků či světoběžníků volných jako pták, rozhodně nelze říct, že by pro každé znamení existovala jedna správná odpověď, čemu dát v životě přednost. Nejde ani tak o to, co si zvolíte, ale jak k tomu budete přistupovat. Zatímco ohnivá znamení musí někde uplatnit svoji energii, vzdušná se nesmí vzdávat své tvořivosti a svobody, zemská svého materiálního zázemí a vodní nezbytně potřebují naplnit své citové potřeby. V některých obdobích života je důležitější kariéra a postup kupředu, jindy zas volný čas pro koníčky a zájmy, a pak zas rodina a domácí štěstí. Jak zjistit, kde se právě nacházíte a co si máte vybrat? Pomoct vám může také výpočet ročního čísla dle numerologie.

Nejdůležitější ale je řídit se svým vlastním tempem a naslouchat hlasu vyšších sil, které řídí náš osud...

Článek pro vás připravila astroložka Helga.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Tajemný letní slunovrat Tajemný letní slunovrat

Nejkratší noc v roce se odedávna spojovala s láskou a věřilo se, že má kouzelnou moc...

Celý článek »