Reklama
 
Reklama
Reklama

Vraní úplněk v březnu

7. března ve 13:40 nastane kulminace plné Luny ve znamení Panny. Podle Indiánů jde o Vraní úplněk. Vrány byly pro tyto staré kultury bytostmi, které měli přístup do různých světů a mohly přenášet vzkazy ze světa mrtvých do světa živých. Jaký vzkaz nám Vraní úplněk přinese?

Vraní úplněk v březnu (obrázek)

6. 3. 2023 –  Dar Vraního úplňku

Než zima opustí svůj trůn, poučí nás, jak nejlépe zúročit rodící se nový život, který už se chystá pod sněhem. Naše duše je otevřená vzkazům, které jsou pro naše dobro. Odlétající vrány nevěstí nic zlého, jak by se mohlo zdát. Mohou nás upozornit na to, co máme s přicházejícím jarem odhodit jako nepotřebné, ať už se jedná o vztahy, zvyky, činnosti, které nám škodí, možná i závislosti nebo zbytečné konflikty. Uvědomte si, že jste součástí Velkého Ducha. A takové věci vás nejsou hodny. Indiáni věděli, že Duch nás stvořil krásné a vznešené. Plné života. To je poselství Vraního úplňku.

Úplněk v Panně

Co nám všem přináší úplněk v Panně? Jde o znamení pracovité, systematické a praktické. Také veselé a společenské. Toto vše se nám bude dařit, ale pozor! Za úplňku bychom neměli nic nového začínat, spíše staré rozdělané věci systematicky dokončovat. Přehledné dokončování věcí se bude hodit hlavně zrozencům Blíženců, Střelce a Vodnáře, neboť tato znamení jsou poletující živly, které přeletují mezi činnostmi jako včelky z květu na květ. Také nerozhodné Váhy budou v tuto dobu spíše vědět, na kterou stranu se jejich misky kloní. Proto bude fajn dodělat pracovní projekty, zvážit, zda je nám v práci dobře, případně odejít, připustit si, s jakým pocitem žijeme ve vztazích, ať už partnerských či přátelských - a pokud to není ono, zkusit říct některým věcem rázné dost. Nemusí to být zrovna ukončení vztahu, ale třeba jen vyslovit zásadní nesouhlas s partnerovou ponižující žárlivostí nebo názorem na tzv. ženské práce. A také ukončit své špatné návyky a vzorce vztahů, nevztekat se, žít zdravě... Každý z nás přece ví, kde ho bota tlačí.

Magie devítky

Součet data a hodiny úplňku nám dává číslo devět. To vyjadřuje lidskost, soucit, altruismus, ideály, velkorysost, štědrost, ochotu pomáhat, poctivost, vznešenost, ušlechtilost, pedagogické nadání a vynalézavost. Symbolizuje také duchovní sílu, hledání smyslu života, zájem o tajemno, duchovno, mystiku, filosofii, umění a vědu. Je to číslo zakončení, završení a naplnění. Jak vidíte, pomůže nám během Vraního úplňku s dokončováním věcí a osobnostním posunem, jen chtít.

Zdraví za Vraního úplňku

Vše bude v tuto dobu, jak se říká „cajk“, jen na jedinou věc si musíme dát všichni pozor, a to je trávení. Jezte jen čerstvé a čisté věci, nesmažte, pozor na střeva a slinivku. Pijte bylinné čaje, šetřete s alkoholem a kávou, jídelníček by se měl podobat východnímu vzoru - rýže, dušené bílé maso , ryby, křupavá zelenina. Pokud svému tělu v tuto dobu odlehčíte, stonásobně vám vaši péči vrátí a nejspíš si to zamilujete. A to je to nejlepší, co pro sebe všichni můžeme udělat.

Článek pro vás připravila astroložka Pavlína.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Jak dosáhnout úspěch bez boje a námahy Jak dosáhnout úspěch bez boje a námahy

Všude nám říkají, že úspěch si musíme vybojovat. Že bez tvrdé dřiny to zkrátka nejde. Ale stačí změnit...

Celý článek »