Reklama
 
Reklama
Reklama

Vydrží vám vaše letní láska?

Zamilovali jste se v létě a toužíte vědět, jestli to má šanci i do budoucna? Jak poznat, jestli jste si souzeni, nebo je to pouze prázdninový flirt?

Vydrží vám vaše letní láska? (obrázek)

26. 8. 2019 –  Hodíte se k sobě?

Možná jste toho okouzlujícího člověka potkali na dovolené u moře, možná u vás na chalupě - ale jedno je jasné, jste v tom až po uši! Letní lásky však umí být zrádné, jak jistě víte - teď vám váš milý nebo milá šeptá sladká slůvka, ale co bude za týden nebo za měsíc, to nikdo netuší! Nebo snad přece jen? Jestli vaše letní láska skončí až u oltáře, to vám zaručit nemůžeme, ale prozradíme vám, čeho si všímat, abyste zjistili, jestli z toho něco bude i do budoucna!

Zeptali jste se již svého vyvoleného letního protějšku, jaké je znamení? Pokud ne, tak to rychle udělejte! Základní pravidlo je, že nejlépe se k sobě hodí znamení ve stejném živlu - tedy ohnivá znamení Berana, Střelce a Lva jdou dohromady, stejně tak vodní Rak, Ryby a Štír si budou rozumět. Zemský živel Býk, Kozoroh a Panna tvoří dobré kombinace, a znamení vzduchu, tedy Blíženci, Vodnář a Váhy si budou rozumět mezi sebou. Dobré kombinace jsou i oheň se vzduchem a země s vodou.

Hlubší pohled na partnerský horoskop

Znamení je ovšem jen první nápověda, jestli se k sobě skutečně hodíte - v partnerském horoskopu totiž nejde pouze o znamení, ale taky o další věci, které vám ovšem prozradí až přesný den a nejlépe i hodina narození. Zkuste tedy ze svého miláčka tyto informace vylákat, a pak si s pomocí internetových stránek vypočítejte, jaký je jeho ascendent, měsíční znamení a podle roku narození taky znamení čínského horoskopu (pozor - lidé narozeni v lednu a únoru mohou patřit k předchozímu čínskému roku!), a srovnejte to s těmi svými. Toto všechno jsou další nápovědy, jak moc jste spolu kompatibilní.

Pokud to myslíte skutečně vážně, nechejte si udělat profesionální partnerský horoskop přesně podle data a hodiny narození vás obou, a hned víte, na čem jste! A co je v takovém detailním partnerském horoskopu důležité? Například postavení Venuše a Marsu u obou partnerů, protože to jsou planety lásky a vášně! Pokud se stane, že Mars u muže a Venuše u ženy jsou v horoskopu na stejném místě, nebo mají jiné příznivé postavení, je z toho extrémní přitažlivost a erotický soulad! Něco podobného se stane, když je v souladu sluneční znamení muže a měsíční znamení ženy! Ale pozor - to, co způsobí prvotní erotickou touhu, nemusí vždy zaručit, že se k sobě budete hodit jako životní partneři. Tam pak vstupují do hry i další planety - hlavně Merkur, který prozradí, jak dobrá bude vaše komunikace, a taky Jupiter a Saturn, které napoví něco o vašem životním směrování.

Každá láska je darem osudu - ale co vám chce říct?


To, že potkáte toho nebo onoho člověka a sblížíte se s ním, není nikdy náhoda - i kdyby to byl pouze románek na několik večerů, energie, které si milenci vymění, jsou tak intenzivní, že je to vždy nějakým způsobem osudové, důležité a výjimečné. To, že jste se do sebe zamilovali, je důkazem, že právě vy dva jste se měli z nějakého důvodu v tomto vašem životě potkat, něco se navzájem od sebe naučit, něco společně prožít. To ovšem nemusí vždy znamenat partnerství na celý život - to ani zdaleka ne! Souvisí to s vaší karmou a událostmi z vašich minulých životů - protože je velmi pravděpodobné, že jste se s tímto člověkem již někdy někde potkali! Někdy to znamená, že společně máte zestárnout, jindy se pouze máte navzájem k něčemu inspirovat, třeba k nějaké životní změně. A jsou bohužel i takové případy, kdy vás láska nebo krátký románek neskutečně zraní a bolí - ale i to má svůj smysl a je to lekce, která vás má něco důležitého naučit. Ale co to bylo, to zjistíte až dodatečně! Takový už je osud!

Vyložte si tarot!

Skvělým způsobem, jak nahlédnout aspoň trochu pod roušku tohoto tajemství je výklad karet. Klidně se do něj pusťte hned, jak se s novou známostí sblížíte - aspoň budete vědět, na čem jste! Ideální na tento účel je tarot. Pokud uvidíte ve výkladu některé z 22 karet Velké Arkány, znamená to velmi důležité a osudové setkání - čím více jich bude, tím důležitější události! Ale to nemusí vždy znamenat lásku na celý život. A které karty znamenají, že už spolu zůstanete? S jistotou vám to neslíbí žádná, ale hlubokou spřízněnost duší a šanci na celoživotní vztah prozrazují zejména karty Dva poháry, Deset pohárů, Milenci nebo Císařovna!

Tak co, máte odvahu podívat se do tajemství budoucnosti vaší lásky?

Článek pro vás připravila astroložka Rachel.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Jin a jang - tajemství protikladů Jin a jang - tajemství protikladů

Rovnováha černé a bílé barvy v kruhu symbolizuje rovnováhu protikladů v našem životě. Víte, jak je...

Celý článek »