Reklama
 
Reklama
Reklama

Výklad snů - jak se liší sny podle znamení?

Sny prozrazují, co se odehrává ve vašem nitru, radí vám nebo vás varují. Každé znamení zvěrokruhu má však jinou duši - datum narození ovlivňuje nejen váš denní život, ale dokonce i váš noční svět snů!

Výklad snů - jak se liší sny podle znamení? (obrázek)

11. 10. 2017 –  Odkud přicházejí sny a jak je pochopit

Taky vás fascinují dobrodružné, vzrušující a tajuplné příběhy, které prožíváte noc co noc ve spánku? Toužíte porozumět jejich poselství, pochopit, co se vám snaží jejich symboly sdělit? Možná máte na nočním stolku snář, možná jich dokonce máte ve své knihovničce několik, a přesto si mnohdy nejste jisti, jestli si umíte význam svých snů správně vyložit. Nejste sami! Pro pochopení snů a jejich významu totiž nestačí znát sen jako takový - musíte znát i člověka, kterému se zdál!

Sny jsou jedna z nejzvláštnějších věcí v našem životě - tak každodenní, a zároveň tak tajuplná! Promlouvá v nich k nám nikoliv jeden hlas, ale hned několik. V tom, co se nám zdá, se mísí hlas našeho vlastního podvědomí, zážitky, pocity a vzpomínky, ale někdy mohou naše sny ovlivnit také vnější síly - neviditelné bytosti, jako jsou například duše zemřelých blízkých, andělé nebo jiné vyšší entity, které se nás snaží chránit a pomáhat nám. Rozlousknout skutečný význam snu proto někdy může být pořádně tvrdý oříšek!

Jeden symbol - různé významy!

Některé symboly ve snech jsou univerzální a pramení v kolektivním nevědomí celého lidstva. Právě tyto symboly nejčastěji nacházíme ve snářích - například voda znamená city a emoce, cestování znamená změny v životě, krev značí nemoc a podobně.

Symboly ve snech však mohou mít i zcela osobní charakter a souviset se životním příběhem každého z nás. Například, když se o krvi zdá zdravotní sestřičce z transfuzního oddělení, bude tento symbol znamenat něco úplně jiného než u většiny ostatních lidí! Stejně tak například cestování ve snu letušky nebo voda ve snu plavce!

Ale to, co dělá každého z nás jedinečným, není zdaleka jenom naše povolání. Je to hlavně naše nitro, naše duše - a tu dostáváme do vínku při narození díky hvězdám a planetám!

Snění podle horoskopu

Jak se liší sny různých lidí podle jejich znamení? Není to vždy snadné říct s jistotou - proto taky neexistují „Snáře pro Berany“ nebo „Snáře pro Raky“. I když, bylo by to hezké! V zásadě se na snáře spolehnout můžete, ať už jste kterékoliv znamení. Ale důležitý rozdíl je v tom, jaký máte z toho nebo onoho snu pocit - jestli dobrý nebo špatný. Rozdíl je i v tom, o čem se vám zdá nejčastěji. A to všechno je pro úspěšný výklad snů nezbytné! Snář vám řekne osnovu příběhu, a zbytek si musíte rozluštit sami. Jak? Podle vašich pocitů, intuice - a taky podle vašeho znamení!

Ohnivá znamení - Beran, Lev a Střelec - jsou aktivní a dobrodružné typy. Jejich sny proto budou častěji než u jiných znamení připomínat akční film! Daleké cestování, adrenalinové sporty, boj o přežití nebo třeba honička s mafii - proč ne? Většina lidí by cítila strach, kdyby se jim o něčem takovém zdálo, ale pro ohnivá znamení je to příjemné vzrušení! Při výkladu snů je klíčové, jaký pocit z daného snu snící má. Zatímco u jiných by sen třeba o bitvě s drakem znamenal, že bojují s nějakým velkým problémem, u ohnivých znamení může značit touhu po dobrodružství a hrdinství! Právě ve snu se mohou lidé ohně stát velkými cestovateli, hrdinskými válečníky, prodírat se džunglí nebo si zkusit skok padákem! Když se pak probudí, budou mít z takového snu velmi dobrý pocit, i když většina jiných znamení by se klepala strachy!

Vodní znamení - Rak, Štír a Ryby
- mají ve svém životě na prvním místě pocity a emoce. Taky mají výjimečný talent vžít se do pocitů jiných lidí. To, čím se jejich duše zabývá ve dne, pokračuje i v jejich nočních příbězích. Může se jim zdát třeba o tom, že potkali toho či onoho člověka, že někdo něco zajímavého řekl či udělal. Sny o vztazích, o rodině, o přátelích, o dětech, to všechno odráží psychiku vodních znamení. Většinou mají z těchto snů dobrý pocit, a to je důležité. Naopak, když se jim zdá o tom, že z určitého člověka nebo situace měli nepříjemný pocit, měli by se tímto nočním hlasem intuice řídit i ve svém denním životě! Příznivé pro ně bývají i sny o vodním živlu - třeba o tom, že se koupou v moři nebo plaví na lodi. Voda je jejich živel, takže je nabíjí energií!

Vzdušná znamení - Blíženci, Váhy a Vodnář
- jsou lidé myšlenek, idejí a ušlechtilých ideálů. Často přemýšlí o tom, co je dobré a správné, a to nejen ve dne, ale také ve snu. Může se jim třeba zdát o tom, že se v práci nebo ve vztazích ocitli v nějaké situaci, kde jde o princip, a že tuto situaci musí řešit. Jejich duše si tím vlastně procvičuje a zkouší, jestli je ta nebo ona cesta správná. V podstatě si ve snu nanečisto testují své ideály nebo zkouší jiný přístup k životu. Když se jim zdá třeba o tom, že něco ukradli nebo že podvedli partnera, není důvod se děsit, protože je to pouze myšlenkový experiment! Potřebují si zkrátka ověřit platnost svých ideálů - ale nikoliv v reálném životě! Zvláště příjemné a pozitivní pro lidi vzduchu bývají sny o jejich vzdušném živlu - jako třeba o větru nebo o výhledu z vrcholu hor!

Zemská znamení - Býk, Panna a Kozoroh - jsou z celého zvěrokruhu nejpraktičtější a stojí nohama na pevné zemi. To se projevuje i v jejich snech. Když se jim ve snu objeví třeba dům nebo auto, s velkou pravděpodobností není nutné hledat za tím složité metafory - znamená to zkrátka dům a auto! Možná právě řeší otázku, zda stavět, kupovat nemovitost nebo ji pronajmout, a promítá se to i do jejich nočních příběhů. Možná uvažují o pořízení nového vozu nebo jim vrtá hlavou, jak spravit poruchu na tom, co jim stojí v garáži. Může se jim zdát o tom, že řeší, jak nejlépe investovat peníze nebo si ve snu budou zkoušet nové skvělé recepty. Bude je to bavit, a třeba právě ve snu přijdou na zajímavé nápady a řešení! Praktický život a materiální otázky jsou totiž pro zemská znamení zajímavým dobrodružstvím - a to i ve snu!

Článek pro vás připravila astroložka Mona.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Tajemství pojídače hříchů Tajemství pojídače hříchů

Jen velká nouze může donutit člověka, aby prodával své tělo, ale jaká nouze ho dožene, aby prodával...

Celý článek »