Reklama
 
Reklama
Reklama

Vyvěštěte si lásku v předvánočním čase

Čas adventu byl odedávna časem věšteb a čarování, který je důležitý pro každého, kdo touží po lásce a nalezení toho pravého partnera či partnerky. Tajuplným milostným věštbám se kdysi věnovaly hlavně mladé dívky a ženy, ale vyzkoušet je mohou i pánové. Využijte tajemnou moc dlouhých prosincových nocí a poznejte svoji pravou lásku!

Vyvěštěte si lásku v předvánočním čase (obrázek)

30. 11. 2022 –  Ještě za časů našich babiček a prababiček se věřilo, že dlouhé noci období adventu mají magickou moc. V této době se můžeme snáz zkontaktovat s neviditelnými sílami kolem nás, proto byla tato doba považována za zvláště vhodnou pro čarování a věštění. To bylo v těch dobách především doménou mladých dívek, nejen proto, že ženy díky své vrozené intuici většinou jaksi přirozeně víc táhnou k esoterice, ale také proto, že v jejich životě je láska obvykle na vyšším místě než u mužů - přiznejme si to upřímně! A většina předvánoční magie se točila právě kolem lásky, vztahů a sňatků.

Vánoční kouzlení

Po lásce však netoužily jenom naše babičky, toužíme po ní i my! Proč se tedy neinspirovat v tajemném vánočním kouzlení, dýchajícím dávnověkem? Některé věštby našich prababiček už provedeme jen těžko - vždyť komu by se už chtělo lít v panelákovém bytě roztavené olovo do vody, aby z tvaru, který kov po svém ztuhnutí vytvoří, vyčetl, jaké bude povolání budoucího životního partnera? Jen stěží také budeme o půlnoci čekat u kurníku, abychom podle kokrhání či kdákání zjistili, zda se můžeme v příštím roce těšit na svatbu. Existují však tradiční vánoční způsoby věštění, které v pohodě zvládnete i v našem civilizovaném světě - a kdo ví, třeba zafungují a opravdu Vám prozradí, kdo bude vašim nastávajícím!

Jedna z nich vám nejen prozradí pravdu o lásce, ale také zkrášlí byt. Musíte si ovšem dát tu námahu najít venku třešňový strom a uříznout z něj na Barboru (4.12.) tolik větévek, kolik nápadníků máte. Každou větévku označte jménem jednoho z nich, dejte je do vody a čekejte, která z nich nejdřív vykvete - prozradí vám vašeho vyvoleného. Správně by se květy na třešňových větévkách měly objevit do Štědrého dne.

K dalšímu způsobu milostného věštění budete potřebovat rekvizit ještě méně. Stačí vám třináct papírků a svíčka. Počkejte si na den sváté Lucie (13.12.), kdy prý mají nadpřirozené síly největší moc, a napište na lístečky dvanáct jmen mužů, které znáte (nebo žen, pokud jste muž), na třináctý lísteček pak přijde nápis „neznámý“. Papírky poskládejte a každý den od Lucie až do Vánoc jeden z nich spalte nad plamenem svíčky nebo v kamnech, aniž byste se na něj podívali. Na Štědrý den si pak přečtěte, jaké jméno je na posledním zbývajícím lístečku - to bude váš vyvolený či vyvolená!

Tak co, vyzkoušíte to?

Článek pro vás připravila astroložka Karmen.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Sněžný úplněk – únor Sněžný úplněk – únor

Únorový úplněk se nazývá podle severoamerických Indiánů „sněžný“. Býval a stále je...

Celý článek »