Reklama
 
Reklama
Reklama

Vyznání lásky podle znamení

Jak vám dá vědět, že vás skutečně miluje? Každé ze dvanácti znamení má svůj styl vyznání lásky - víme, jak vás mohou překvapit!

Vyznání lásky podle znamení (obrázek)

10. 1. 2022 –  Beran
Berani se sice umí intenzivně zamilovat, ale s vyznáním lásky často váhají, protože se tak trošku obávají, že když to řeknou nahlas a upřímně, přijdou tím o část své individuality a nezávislosti. Když už se však odhodlají, bývají jejich vyznání lásky naplněna vášní, energií a touhou. I v lásce se totiž projevuje jejich vrozená netrpělivost a nedočkavost!

Býk
Býci mají silný vztah k praktickým záležitostem a hmotnému světu, takže jejich protějšek si může být jistý, že upřímné vyznání lásky bude jistě doprovázeno chutnou večeří, kvalitním nápojem a že nezapomněli ani na to, aby je pak čekala připravená pohodlná postel. Romantická slova jsou pak už jen třešničkou na dortu výjimečného večera.

Blíženci
Blíženci jsou plní nápadů a svého vyvoleného či vyvolenou budou překvapovat neobvyklými vyznáními lásky. Dají si záležet na tom, aby to byl nezapomenutelný zážitek, a protože si umí všímat, o co se jejich protějšek nejvíc zajímá, ušijí mu romantické překvapení přímo na míru - ať už je to vyznání na vysněné dovolené, koncertě nebo napsané v knížce!

Rak
Raci patří mezi nejromantičtější znamení zvěrokruhu, a když se rozhodnou, že právě vy jste jejich vyvolení, můžete se těšit na nespočetné drobné i větší romantické pozornosti. Svému milovanému protějšku nosí květiny, posílají romantické vzkazy, píší básně, ale největším vyznáním lásky od Raků je, když svému partnerovi řeknou, že s ním chtějí rodinu.

Lev
Když se Lev rozhodne vyznat lásku, pak to musí být skutečná bomba - zkrátka touží připravit pro svoji lásku něco tak výjimečné, že nikdo jiný mu v tom nemůže být konkurencí, ani v minulosti, ani v budoucnu. Lví vyznání lásky jsou plné luxusu, pompéznosti, drahých dárků a někdy snad až trošku patetických velkých slov, zkrátka ať to má styl!

Panna
Panny jsou na svého partnera náročné, tak jako ostatně na všechno v životě, a proto jim někdy chvíli trvá, než mu nebo jí vyznají své city. Možná to bude až poté, co už spolu nějakou dobu žijí a vidí, že to skutečně klape. A možná to neudělají slovy, ale spíš nějakým romantickým dárkem se vzkazem, nebo něčím podobným. Ale o to důležitější to pro ně je!

Váhy
Pro Váhy je partnerství velmi důležitou součástí života, a hodně proto přemýšlí, jestli je to ten pravý člověk, než se odhodlají k vyznání lásky. Když už k tomu dojde, projeví své city neokázale, ale o to upřímněji. Pečlivě volí slova, aby své lásce co nejlépe popsali, co k ní nebo k němu cítí a jak moc je ten druhý člověk pro ně důležitý.

Štír
Kde jinde byste se mohli dočkat upřímného vyznání lásky od vášnivého Štíra, než v posteli? Se slovy „miluji tě“ vás nejspíš příjemně překvapí, když budete zrovna v nejlepším. Vždyť právě to jsou chvíle, když mají vaše duše k sobě nejblíž, tak kdy jindy! A když už se rozhodl vám to říct, věřte tomu, že to myslí vážně a není to jen momentální pocit!

Střelec
Střelci říkají věci vždy hezky na rovinu, a o vyznáních lásky to platí taky. Nečekejte žádnou přeslazenou romantiku, ale hezká, jasná a upřímná slova. Střelec si zkrátka na nic nehraje. Často se k vyznání odhodlá na výletě do přírody, takže nakonec to může být velmi romantické, aniž by to nějak plánoval, a to je naprosto skvělé!

Kozoroh
Kozorozi se k důležitým věcem, mezi které vyznání lásky jistě patří, staví s velkou vážností, takže si dají záležet na tom, aby to stálo za to. Možná vás pozvou na luxusní večeři a tam vám vážným hlasem řeknou, co k vám cítí. A samozřejmě očekávají, že jejich hluboké vyznání nebudete brát na lehkou váhu, ale přistoupíte k němu s patřičnou vážností.

Vodnář
Vodnáři milují nekonvenční romantiku a když mají svému milovanému nebo milované vyznat lásku, dají si záležet na tom, aby to bylo skutečně originální! Připraví si pro vás nečekané překvapení vezmou vás na procházku někam, kde už připravili něco, nad čím budete jen otevírat oči. Jen musíte mít stejný smysl pro originalitu jako oni!

Ryby
Ryby si v životě dávají s důležitými věcmi načas, a podle hesla, že není kam spěchat, může taky chvíli trvat, než se od nich dočkáte vážného vyznání lásky. Když už však na to dojde, bude to velmi cituplné a romantické. Od mužů v Rybách možná dostanete kytici lučních květů a dámy vás zas překvapí třeba vlastnoručně vyrobeným malým dárečkem s vyznáním.

Článek pro vás připravila kartářka Lea.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Ideální povolání podle znamení Ideální povolání podle znamení

Uvažujete o změně kariéry? Nebo si vaše děti vybírají školu? Zvěrokruh vám napoví, jaká práce k vám...

Celý článek »