Záhadné geopatogenní zóny
Stalo se vám někdy, že jste se po přestěhování na nové místo, nebo po přesunutí nábytku v bytě, začali cítit špatně nebo jste onemocněli? Možná za to mohou geopatogenní zóny!

6. 10. 2021 – Některá místa na Zemi se nehodí k tomu, aby na nich člověk pobýval delší dobu, ať už se nám to líbí nebo nikoliv. A natož aby zde člověk spal! Na první pohled přitom nemusí být nic podezřelého vidět, a klidně může jít o místo na první pohled hezké.
Síť geopatogenních zón je navíc poměrně hustá, takže je docela dobře pravděpodobné, že i ve vašem domě nebo na vašem pozemku se nějaké nachází. Jejich škodlivé účinky mohou mít různou sílu, naštěstí většinou se jedná o slabší negativní pole, které vás neovlivní hned, ale až po dlouhé době. Ale právě proto se vyplatí o nich něco vědět - jejich plíživé škodlivosti se totiž můžete docela dobře vyhnout!
Tajemná síť „dračích žil“
Geopatogenní zóny jsou energeticky zatížená místa, kde je magnetismus Země oproti normálu narušený a intenzivnější. Říká se jim také „dračí žíly“ a velká část z nich je po zemském povrchu rozmístěna v pravidelné mřížce. Těmto pravidelným zónám se říká Curryho a Hartmannovy pásy. Nejškodlivější je pobývat v místě, kde se dva takové pásy kříží. Zde byste v žádném případě neměli mít postel, a raději ani stůl. Pokud máte takové místo v bytě, lepší je využít ho třeba na úložný prostor.
Nebo sem můžete umístit pelíšek pro kočku, protože se říká, že kočkám geopatogenní zóny nevadí, naopak je vyhledávají. Silná energie, která zde je, jim totiž hezky ladí dohromady s jejich vrněním! Pravý opak jsou psi, kteří jsou na tom podobně jako člověk, geopatogenním zónám se vyhýbají a podobně jako člověk preferují klidnou energii.
Taky se věří, že je dobré umístit postel tam, kde si lehne pes, a naopak ji určitě nedávat tam, kde ráda odpočívá kočka. Takový test ovšem musíte provést v prázdné místnosti, protože jinak je pravděpodobnější, že vaše zvířátko zamíří spíš přímou čárou ke gauči!
Teče vám pod nohama voda?
Dalším viníkem vzniku geopatogenních zón je podzemní voda. Není dobré zdržovat se nad místy, kde protéká ve velkém množství, protože se tím rozvíří energie, a to působí na lidské tělo rušivě a disharmonicky. Na rozdíl od Hartmannových a Curryho pásů je tento typ negativních zón rozmístěn zcela nepravidelně. Napovědět vám ovšem může třeba blízkost studny, reliéf svahu, a podobně.
Všechny typy geopatogenních zón se zjišťují stejným způsobem, podobně tomu, jak se hledají zdroje vody - zkušení hledači je dokáží identifikovat pomocí virgule. Moderněji se pak používá také magnetometr. Pokud máte podezření, že ve vašem životě geopatogenní zóny úřadují svým negativním účinkem, vyplatí se obrátit na odborníka, který vám je najde a zakreslí do plánku bytu či pozemku. Je to přece jen spolehlivější metoda než váš pejsek a kočička!
Škodlivé zóny a vaše zdraví
A jak poznáte, že jste pod negativním vlivem nějaké dračí žíly? Závisí na tom, jak moc je silná. V těch nejextrémnějších případech nelze na daných místech vůbec vydržet, člověka hned začne bolet hlava nebo mu být špatně. Ale v těch nejmírnějších nemusíte deset let o ničem vědět, ale pak se odolnost vašeho těla vyčerpá a začnou vás třeba silně bolet záda, nebo se dokonce objeví nádor, či jiná nemoc bez jasné příčiny!
Naštěstí, takové věci se nedějí ze dne na den. Pokud jste si nedávno přemístili postel do geopatogenní zóny, jistě si povšimnete, že se poslední dobou cítíte nějak unaveně, špatně se vám spí, budíte se rozlámaní, objevují se nové záhadné bolesti hlavy, zad a podobně. Tyto potíže se často zhoršují v deštivém a vlhkém počasí, protože tehdy proudí podzemní voda intenzivněji a tím pádem jsou negativní zóny silnější.
Jestliže však spíte v takové špatné zóně již dlouho, je možné, že jste si na její vliv již zvykli, a to, že se vám špatně usíná a pořád jste unavení, už berete jako svůj normál. Než však začnete se záhadnými příznaky obíhat doktory, vyplatí se zkusit si spaní na různých místech bytu!

Sexuální chemie není jen náhoda - hvězdy mají v tomhle jasno. Když se spojí dvě kompatibilní znamení,...
Celý článek »