Reklama
 
Reklama
Reklama

Zářijový Úplněk v Rybách

První podzimní Úplněk nastane 21. září v 1 hodinu a 54 minut po půlnoci. Luna nás po předchozích dvou vodnářských etapách uklidní hladivou a chladivou mocí Ryb. Prioritou se stanou vztahy, pocity a emoce. Můžete si život vychutnat, žít tady a teď a získat poznání Ryb. Využijte kouzlo plné Luny!

Zářijový Úplněk v Rybách (obrázek)

15. 9. 2021 –  Luna ve znamení Ryb přináší po dvou vodnářských etapách kýžený klid a odpočinek. Úplněk sice vždy jitří a rozrušuje city a emoce, ale tento v Rybách nám posílá už několik dní předem touhu po zklidnění, plynutí a prožívání času a vztahů bez konfliktů a kladení překážek. A tak nám pomůže se vyladit na tento způsob reality, kterou si svými myšlenkami a pocity vlastně vytvoříme. Tento úplněk tedy dává velkou šanci na zklidnění a také plné prožívání atmosféry mezi lidmi, prožití filmů, divadel, hudby a všech uměleckých děl.

Ponořte se do svého JÁ

Pocitově bude toto období bohaté, ale co se týče konfliktů, měly by téměř vymizet.

To ale neznamená, že bychom se zastavili ve svém duševním a citovém vývoji. Zářijový úplněk nás bude motivovat, abychom trochu krotili rácio a logiku, a věnovali se citové složce naší osobnosti. Do jisté míry se u nás posílí vlastnosti Ryb. Jde o ponor do nitra svého i ostatních. Velká empatie nám dovolí pochopit příběhy a reakce druhých lidí. Pokud jde o nějaké životní drama, může tato empatie až bolet, ale to už je cena, kterou za citlivost platíme. Z toho plyne také velká snaha pomáhat ostatním, kteří se nacházejí v problémech. Nejde „jen“ o charitativní pomoc, ale o osobní nasazení v životech našich blízkých, přátel i rodiny.

Co se týče zdraví těla, pozor na prsty u nohou a chodidla, věnujte péči kupování nové obuvi, ať je kvalitní. U citlivých Ryb může být vyvedena z harmonie šišinka mozková, součást mezimozku, která produkuje melatonin, jenž řídí kvalitu našeho spánku. Posilte její činnost bylinnými výluhy z máty, meduňky, chmelu, hlohu a třezalky.

Úplněk v Rybách v nás posílí touhu po tom, aby lidé dodržovali a vnímali vyšší morální principy. Najednou nám bude pocitově jasné, koho ve svém okolí chceme a koho méně. Rozlišit to nám pomohou právě tyto ideály. Jen si dejme pozor, abychom sami, jak se říká „ve svatém nadšení“, tyto principy také dodržovali. Nikdo nejsme dokonalý, ale snahu vesmír hodnotí.

Proměňte svůj domov na podzimní oázu pohody

V období rybího úplňku je vhodná doba k vylepšování domova. Rybí cítění nás naplní neobvyklým vkusem, kdy se pojí snaha o útulnost, pohodlnost a uměleckou originalitu. Možná že mnoho doplňků svého domu či bytu vytvoříte vlastníma rukama.

Co si musíte pohlídat je sklon tolik moc vyhovět druhým, až to může vést k sebeobětování. K tomu by rozhodně dojít nemělo. Pomáhejte, propojujte, ale sami sobě neubližujte. Tendence k altruismu mají pomáhat, ne škodit, a to ani vám.

Článek pro vás připravila astroložka Rachel.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Slunce vstupuje do znamení Panny Slunce vstupuje do znamení Panny

První závan podzimu přichází spolu se znamením Panny 23. srpna 2022 v 5:17. Připravte se na to, co nám...

Celý článek »