Reklama
 
Reklama
Reklama

Zářijový úplněk v rybách: Brána jinam

Desátého září téměř v pravé poledne, přesně v 11:58, dosáhne kulminace Luna v Rybách. Poskytne nám dar maximální intuice hraničící s jasnozřivostí, avšak i daň v podobě přecitlivělosti, jako bychom měli city bez jakýchkoli bariér přímo na povrchu našeho těla.

Zářijový úplněk v rybách: Brána jinam (obrázek)

7. 9. 2022 –  Dar empatie

Luna sama o sobě je nositelem citů pro všechny zrozence. V úplňku svůj potenciál ještě násobí. A v nejcitlivějším znamení ze všech, v Rybách, dosahuje extrémní síly, co se týče citů a intuice. Už tři dny před úplňkem bude většina z nás schopna poznat nejmenší hnutí mysli druhých lidí z tónu hlasu, gest, výrazu tváře, anebo jen tak, z pouhé blízkosti cizí energie. Takový dar rozšířeného vnímání může vést k euforii, ale také k citové a psychické únavě a zmatenosti. Je to něco, jako byste slyšeli vnitřní hlas lidí kolem, který ale místo slov sděluje rovnou pocity a obrazy. S tím je spojena velká schopnost empatie, takže budeme přejímat náladu druhých na sebe. Pokud si uvědomíte, že jde o působení Luny v Rybách, nebudete tuto zvýšenou emoční inteligenci brát jako bláznovství, ale jako dar, který můžete využít pro dobro všech. Můžete například vycítit, co na vás partner miluje a co mu vadí - všechno, co se vám neodvažuje říct. Poznáte, z čeho má vaše dítě radost, koho má doopravdy rádo a čeho se bojí. Máte možnost korigovat své jednání v situacích, kdy jste nedovedli „číst“ citové a duševní pochody blízkých. I když je intenzita těchto dnů náročná, po úplňku se vše vrátí do normálu, ale získané poznání vám zůstane.

Třetí oko

Za „rybího úplňku“ se aktivuje na maximum šišinka mozková neboli epifýza. Od pradávná jí vědoucí lidé nazývali Třetím okem. Pokud se zeptáte lékaře, možná vám šišnku definuje jen jako součást mozku, jakýsi nadvěsek, který produkuje hormon melatonin. Je to látka potřebná k usínání a jeho produkce se řídí světlem a tmou, v němž se pohybuje náš biorytmus. Šišinka proto bývá často zamtená tím, jak si uměle prodlužujeme noc a zkracujeme den. Dáváme jí tím nesprávné signály a ona přestává tvořit melatonin, který nás vede do spánku. Ale nejen do spánku, také do změněných stavů vědomí, které nastávají zcela přirozeně bez použití stimulantů. Znamená to, že naše racionální mysl a ego - tedy to, co si myslíme, že jsme - usne, a naopak naše podvědomí i nadvědomí, které má kontakt s vesmírem, se probudí a neomezeno logikou, přináší náhlé a jasné impulzy.

Jasnozřivost

Tyto vhledy náhlého pochopení nejsou procesem, ale nedefinovatelně krátkým okamžikem. Jde o momenty, kdy pouhým vhledem najednou všechno víme. Podle legend bývalo třetí oko u lidí nad kořenem nosu mezi očima. Bylo s ním možno vidět do jiných světů, dimenzí, ba i do různých variant naší reality. Nemáme prostor nyní rozebírat, kde se tyto světy vzaly a jestli jsou skutečné, ale připusťme, že maximální schopnost šišinky je možnost vidět 90 procent reality, kterou normálně nevnímáme. Pokud se otevře brána třetího oka, můžeme spatřit bytosti odjinud a mluvit s nimi, vyslechnout důležité poselství, anebo spatřit variantu naší reality v budoucím či minulém čase. Odtud se bere známý jev déja vu nebo legendární věštění u některých osobností z historie, jako byli Sibyla či Nostradamus. Pokud člověk pracuje vědomě s otvíráním třetího oka, může si dokonce plánovat, co chce vidět a s kým se chce spojit. Pokud by tato schopnost propukla ve velké míře, mohli bychom skončit v blázinci. Toho se však bát nemusíme. Luna v Rybách nám jen pomůže zaměřit se na třetí oko a pomocí meditace vidět a vědět víc, než je obvyklé.

Zdraví v „rybím úplňku“

V tyto dny šetřete své nohy a chodidla, dopřejte si pohodlí, nenoste vysoké podpatky a namísto sportu choďte přírodou a zhluboka dýchejte. Kvůli zdravé funkci šišinky choďte spát po setmění, naopak si vstaňte ráno a užívejte přírody za rozbřesku. Prostě žijte a dýchejte spolu s všehomírem. Velmi účinná bude v tyto dny lymfatická masáž, protože prostřednictvím tekutiny v lymfatickém systému komunikujeme s vesmírem.

Využijte tento klíčový úplněk pro své štěstí a poznání.

Článek pro vás připravila kartářka Berta.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Reinkarnace a svět duchů Reinkarnace a svět duchů

Jak je možné hovořit s duchy zemřelých předků, když podle teorie reinkarnace má být většina z nich již...

Celý článek »