Reklama
 
Reklama
Reklama

Zimní dovolená podle znamení

Víte už, kam vyrazíte užít si zimní volno? Nechejte se inspirovat a naplánujte si zimní dovolenou podle svého znamení!

Zimní dovolená podle znamení (obrázek)

27. 11. 2019 –  Beran
Konečně si můžete vybít stres nějak aktivně, a přesně to s vaší ohnivou povahou potřebujete! Vyrazte proto třeba na lyže, na horskou turistiku, nebo klidně třeba i do teplých krajů za sluníčkem, ale žádné lenošení, vyplňte svůj volný čas pohybem a činorodě! Přesně to vás nejlépe vzpruží a dodá vám novou sílu, zkrátka aktivní odpočinek je pro vás to pravé ořechové, jakýkoliv je venku mráz!

Býk
Opravdu se musíte v této zimě někam trmácet, když máte doma veškerý komfort a pohodlí? To se nejspíš zeptá spousta Býků, a samozřejmě, že nemusíte, tedy aspoň pokud vaše zákonitá polovička sdílí váš pohled na věc. Místo dalekých cest si raději dopřejete nějaké drahé exotické speciality v klidu svého obýváku! Ale když už to musí být - pak ať je to na úrovni, a potěší vás třeba wellness.

Blíženci
Kdykoliv vám to dovolí čas a peníze, nenecháte si ujít příležitost vypravit se na poznávací zájezd někam, kde jste ještě nikdy nebyli - teď v zimě samozřejmě budete koukat spíš směrem na jih, pokud nepatříte zrovna mezi milovníky polární noci! Zima je známá jako období levných letenek, tak se nechejte inspirovat na nějakou novou destinaci třeba podle aktuální nabídky!

Rak
Jako domácky založení Raci nejspíš nebudete příliš toužit po nějakém cestování, raději si uděláte se svými blízkými pohodičku, napečete, navaříte a užijete si klid. Ale možná, že to vaše rodina vidí jinak - a jako rodinně založené znamení je pro vás prioritou, abyste byli spolu. Nechejte se tedy překvapit jejich nápady a věřte tomu, že to nakonec bude stát za to, i když se vám možná nechce!

Lev
Jako Lvi jdete na všechno ve velkým stylu, a cestování není výjimkou. Právě zimní dovolená je k tomu naprosto ideální, protože ceny jsou teď řádově nižší, než v letní sezoně. A to hlavně pokud máte možnost načasovat si cestu mimo vánoc a Silvestru. Tak neváhejte a vyrazte do exotiky, po které jste vždy toužili. A nezapomeňte se pak pochlubit přátelům - to vás vždy baví, když máte čím!

Panna
Nelze říct, že byste po nějakém větším zimním cestování zrovna extra toužili, naopak, vánoce pro vás představují ideální příležitost konečně trochu vypnout od neustálého stresu a dovolit si dát trošku pohov. Ale pokud se vám naskytne možnost, pak rozhodně nepohrdnete nápadem vyrazit si někam do tepla, kde svítí sluníčko a můžete se v klidu zrelaxovat a dopřát si sváteční nicnedělání!

Váhy
Váhy jsou vyhlášení mistři kompromisů, a jelikož na zimní dovolenou nejspíš nejedete sami, rádi přenecháte iniciativu ve výběru svému partnerovi a rodině a necháte se překvapit. Každopádně však toužíte po místě s klidnou atmosférou, kde si budete moct dopřát klid, užít si ticho, procházky v přírodě a zkrátka si odpočinout. Takže rozhodně žádné hlučné destinace plné nočního života!

Štír
Mnohem důležitější než kam vyrazit pro vás bude otázka s kým vyrazit - ideálně, pokud to bude s vašim partnerem nebo láskou, a ještě ideálněji když si budete moct odpočinout jen tak ve dvou a bez dětí a obnovit opět svoji vášeň! A jaká destinace pro vás bude ideální? Zkuste třeba nějaké romantické historického město vyhlášené svými památkami a neopakovatelnou atmosférou!

Střelec
Možnost vyrazit poznávat nová místa - to se vám jako Střelcům vždy počítá, a je to šance, kterou si rozhodně nenecháte uniknout! Ale nesmí to být nuda, takže ideální bude vyrazit někam, kde jste ještě nebyli, a mělo by to být místo, kde můžete skloubit poznávání místní exotické kultury s pobytem v přírodě a sportem, ať už v horách nebo u moře. Zkrátka lenošit se vám rozhodně nechce!

Kozoroh
Zimní odpočinek si chcete dopřát na úrovni a nejraději vyrazíte do nějaké prestižní a známé destinace. Co třeba takový Silvestr v Paříži nebo Florencií? Ale i v případě, že váš rozpočet má své limity, je toho hodně, co si můžete dovolit a užít si luxus za rozumné ceny - stačí umět využít slevy nebo si udělat čas mimo vánoce a Silvestra, a možná chytnete i zimní módní výprodeje!

Vodnář
Plánování zimní dovolené si se svojí bláznivou vodnářskou povahou můžete klidně nechat na poslední chvíli - možná právě tehdy se před vámi objeví ta správně inspirativní příležitost, která vás nadchne a která by vás jinak nikdy nenapadla! A přesně to potřebujete - vybočit ze zaběhlých kolejí, to vás zkrátka baví a potřebujete to k životnímu štěstí jako sůl, tak si dopřejte něco správně ztřeštěného!

Ryby
Ideální zimní dovolená pro klidné rybí povahy bude někde v klídečku, pohodě a bez stresu. Žádné hlučné večírky, raději příroda a nejlépe moře - jste přece vodní znamení! Ať už se ve vaší destinaci lze v zimě koupat nebo nikoliv, pohled na mořskou hladinu vás vždy dokáže uklidnit a nabít novou energií. A co třeba meditace a rozjímání někde na krásném romantickém útesu!

Článek pro vás připravila kartářka Lea.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Hledání partnera podle znamení Hledání partnera podle znamení

Zkoušeli jste si někdy hledat partnera podle horoskopu? Je to dobrý nápad? Seznamka podle...

Celý článek »