Reklama
 
Reklama
Reklama

Změna jména a vaše duše

Jak ovlivní změna příjmení váš osud? Důležitou roli hraje rodinná karma i numerologie!

Změna jména a vaše duše (obrázek)

13. 9. 2021 –  Alespoň jednou za život změní své příjmení většina žen, a dokonce i někteří muži. Změna příjmení je v našem povědomí automaticky spojena se sňatkem, případně rozvodem, ale existují i jiné možnosti, jak k tomu může dojít. Věděli jste, že pokud jste se svým příjmením nebo křestním jménem z jakéhokoliv důvodu nespokojeni, můžete si je poměrně jednoduše nechat změnit na matrice? Pokud má vaše jméno hanlivý podtext a nezní dobře, možná jste po tom již pátrali. A nakonec ke změně jména dochází občas i u dětí, když si je třeba osvojí nový manžel jejich matky nebo při adopci.

Naše jméno a příjmení ovšem nejsou, tak jako nic v našem životě, výsledkem náhody. Jméno, se kterým kráčíme životem, vypovídá něco o naší osobnosti a charakteru, i když souvislosti jsou někdy poměrně dobře skryté. Odhalit je však často lze pomocí metafor a symboliky, nebo když znáte význam svého jména, které pochází z cizího jazyka, v českém překladu. Často je pak člověk překvapen, jak dobře to na něj sedí!

Jméno a numerologie

Z písmen vašeho jména a příjmení se v numerologii pomocí speciální tabulky počítá takzvané osobní číslo. To určuje vaši osobnost a jak působíte na své okolí. Pokud změníte příjmení nebo jméno, změní se i vaše osobní číslo - až na výjimky, když se statistickou pravděpodobností 1:9 má vaše staré i nové příjmení stejné číslo. Osobní číslo se liší od životního čísla, které se počítá součtem číslic data narození, takže zůstává po celý život neměnné, a změna jména ho nijak neovlivní.

Životní číslo vypovídá o hlubším jádru vaší osobnosti a vaší životní cestě, a to vám zůstává po celý život. Změnou jména, a tudíž i osobního čísla však dochází ke změně toho, jak se jevíte svému okolí navenek. A to může být někdy velká příležitost a jindy zas přítěž. Pokud jste tedy v situaci, kdy pochybujete, jestli máte změnit jméno nebo nikoliv, pomůže vám, když si zjistíte, jaké vám vyjde v obou případech osobní číslo. Úplně ideální je, pokud se shoduje se životním číslem, a mělo by určitě rezonovat s vašimi pocity a přáními - jací byste chtěli být a které vlastnosti rozvíjet.

Příjmení a rodinná karma

Vaše příjmení vás spojuje s vaší rodinou. Tím, jak jej každodenně používáme a vyslovujeme, posilňujeme své spojení s naší rodovou linií a karmou. V naší společnosti je tradice předávání příjmení po mužské linii, a proto vás vaše příjmení energeticky spojuje s touto částí vaší rodiny. Samozřejmě, pokud máte příjmení po mamince, je situace opačná.

V souladu s dlouhá staletí starými patriarchálními tradicemi se drží zvyk, že při sňatku žena přijímá příjmení svého manžela. To nejen společensky, ale hlavně energeticky znamená, že se přičleňuje k mužově rodině a jejich karmě. Vstup do manželství tedy obvykle znamená pro ženu větší změnu v osudu než pro muže.

Jména se zátěží

Problém nastává v případě, že je v mužově rodině něco v nepořádku a je zde negativní energie a špatná karma. Ať už jsou to špatné mezilidské vztahy v rodině, nebo dokonce násilí, alkoholismus, psychické problémy a podobně - pokud váš nastávající manžel vyrůstal v takhle patologickém prostředí, je energeticky vhodnější ponechat si své původní příjmení. Někdy v takových případech dokonce muž přijme manželčino příjmení a přičlení se tak k lepší rodinné karmě její rodiny. Pokud oba partneři pochází ze silně rozvrácených rodin, existuje možnost zvolit si úplně nové, třetí, společné příjmení, a tak očistit rodinnou karmu a nepřenášet už tuto zátěž dál na své děti.

Pokud ovšem cítíte, že vaše příjmení pro vás představuje příliš velkou energetickou zátěž, nemusíte čekat až do svatby! Jestliže jste například vyrůstali s násilnickým otcem a je pro vás pocitově nepříjemné nést jeho příjmení, je nejlepší nechat si jej na matrice změnit - třeba na jméno po mamince, nebo cokoliv jiného. Z karmického hlediska je to obrovská očista, umožní vám to nechat zátěž z minulosti za sebou a stát se novým člověkem!

Článek pro vás připravila kartářka Ludmila.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Měsíční kámen a jeho síla Měsíční kámen a jeho síla

Magický měsíční kámen v sobě ukrývá sílu Luny a pomáhá hlavně ženám, ale nejen jim!...

Celý článek »