Reklama
 
Reklama
Reklama

Znáte svoji největší slabost? Podle znamení!

Každé znamení zvěrokruhu má nějakou svoji Achillovu patu - víte, jaká je ta vaše? Prozradíme vám, kde jsou vaše rezervy, na kterých vás mohou jiná znamení nejsnáze nachytat!

Znáte svoji největší slabost? Podle znamení! (obrázek)

20. 11. 2019 –  Beran
Znamení Berana má někdy pěkně tvrdou hlavu, a taky horkou! Chtěli byste dosáhnout svého, a to teď hned, ať už to dáte okolí pořádně najevo, nebo si to necháte pro sebe. Ale tuto netrpělivou tvrdohlavost má Beran zkrátka někde v sobě! Pak se nelze divit, že vaší slabostí je nechat se snadno zatáhnout do hádek a sporů, které vám akorát tak zkazí náladu a nic víc z nich není!

Býk

Býci si potrpí na pohodlí a komfort, a to někdy i trochu víc, než by bylo zdrávo! Na jedné straně umíte být pracanti, ale na druhé straně si potom za odměnu představujete ničím nerušenou pohodu na gauči, gurmánské jídlo a tak dál! Co je na tom špatně? Zkuste někdy vykročit za hranice své komfortní zóny a teprve pak uvidíte, jaké zážitky vám unikají! Divíte se, že vás ostatní táhnou z gauče?

Blíženci
Blíženecká duše je zvídavá a zaujímá vás snad všechno! Rádi poznáváte nové myšlenky, seznamujete se s novými lidmi, rozšiřujete si obzor svých zájmů a poznatků. To je na jedné straně vaše přednost, ale všeho moc škodí - znamená to, že málokdy u něčeho vytrváte dostatečně dlouho! Pozor tedy na sklon k nestálosti, protože pak se jen stěží dostanete do hloubky a zůstáváte na povrchu věcí!

Rak
Jako Raci jste citlivé a emotivní povahy, jste mimořádně vnímaví a svůj citový život prožíváte velmi silně. Tato přednost si však někde musí vybrat svoji daň. A tak se nedivte, když vám někdo vytkne, že jste příliš náladoví - nejspíš na tom něco je! Z vašeho pohledu se řídíte svými pocity a intuici, ale pro ostatní to znamená nepochopitelnost a nevyzpytatelnost. Neuškodilo by trochu více racionality!

Lev
Lvi jsou pověstní svojí slabostí pro komplimenty a pochvalu! U těch vaše srdce vždy rychle roztaje, a každý, kdo vám umí pohladit vaše ego, si u vás rychle získává příznivé body. Ale ať už si to přiznáváte nebo nikoliv, je to vaše citlivé místo, které může kdokoliv šikovný použít k tomu, aby vás stáhl na svoji stranu! Tak tedy pozor, nenechejte se obalamutit sladkými řečmi o tom, jak jste skvělí!

Panna
Panny mají rády ve věcech pořádek a systém, a uspořádáváním věcí na jejich místo, ať už je to v domácnosti, v práci nebo kdekoliv jinde v životě, umíte někdy být téměř až posedlí! Ale uvědomili jste si někdy, kolik takové neustálé srovnávání všeho přesně tam, kde to má být, třídění a systematizování zabere času a energie? Možná byste ji mohli využít i jinak a lépe!

Váhy
Nejslabším místem Vah je co jiného než vaše pověstná nerozhodnost! Možná se u vás projevuje více, možná méně, ale někde v sobě tuto nejistotu, co je vlastně nejlepší, zkrátka máte. A víte, z čeho to pramení? Vaše duše tak moc touží po tom, aby bylo všechno správné, spravedlivé a dokonalé, že zkrátka neumíte vnitřně přijmout fakt, že je to možná úplně jedno a že o nic důležitého nejde!

Štír
Jako Štíři máte velmi hlubokou duši a vaše vnitřní prožívání je silné a intenzivní. Máte ovšem taky trpělivost, a umíte si na věci počkat - a to i v mezilidských vztazích, nebo možná hlavně tam! Pak se ovšem nedivte, že vaše okolí vás může vnímat jako nevyzpytatelné a tajemné, protože toto dokáže pochopit snad jen další Štír! Jste zkrátka pro ostatní znamení jedna velká záhada!

Střelec
Střelci jsou čestní a otevření lidé, kteří zkrátka neumějí lhát! To je skvělé - ale neumíte to dokonce ani tehdy, když si situace vyloženě říká o drobnou přetvářku, tedy ehm, chtěli jsme říct o taktnost! Vaše nevinné poznámky mohou občas urazit, a vy zkrátka nechápete proč! Tak příště raději neříkejte kamarádce, že ty šaty vypadají jako pytel, i když je to pravda a mysleli jste to dobře!

Kozoroh
V životě hodně toužíte po společenském uznání a po tom, aby lidé ocenili vaše úspěchy - taková je už zkrátka vaše kozoroží povaha, ať už se u vás to projevuje v kariéře, ve společenském životě nebo doma. Proto se taky můžete snadno začít cítit nepochopeni a zneuznání, a pak se uzavíráte do sebe a zbytečně se trápíte. Zkuste nebrat věci tak vážně a budete překvapeni, jak vám to usnadní život!

Vodnář
Vaše vodnářská duše je plná překvapení, a své okolí nepřestáváte šokovat svými nekonvenčními nápady a bláznivým životním stylem. Ale jakkoliv jsou vaše nápady skvělé a někdy dokonce předčí svoji dobu, vaší slabou stránkou je schopnost dotahovat je do konce. Takže kolikrát se do něčeho pustíte, nebo o tom pořád mluvíte, ale vytrvalost vás opustí ještě před dosažením cíle!

Ryby
Jako Ryby jste klidné a mírné povahy, umíte být rozvážní, diplomatičtí, citliví a vnímaví, máte v sobě velkou vnitřní moudrost a pochopení. Ale o co větší vaše vnitřní bohatství, o to více někdy může pokulhávat vaše aktivita ve vnějším světě. Co si budeme říkat, než se rozhoupete k činu, někdy to chvíli trvá - čekáte zkrátka na ten správný moment. Jen pozor, ať nestrávíte život v čekárně!

Článek pro vás připravila astroložka Pavlína.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Jak dosáhnout úspěch bez boje a námahy Jak dosáhnout úspěch bez boje a námahy

Všude nám říkají, že úspěch si musíme vybojovat. Že bez tvrdé dřiny to zkrátka nejde. Ale stačí změnit...

Celý článek »