Reklama
 
Reklama
Reklama
Ella

Ella

Stav
offline 

Zaměření
Numerologie
Výklad karet

 

Jmenuji se Ella. K esoterickému umění mě před 15ti lety přivedly velmi silné zážitky v oblasti mezilidských vztahů, které byly spojené s darem předvídat různé situace a události. Záhy jsem zjistila, že s pomocí Tarotových karet a numerologie mám dar pomoci lidem pochopit, že nic na světě se neděje bezdůvodně a ukázat jim, jak mohou ovlivnit a nasměrovat běh osudu.

Na vaše dotazy týkající se milostného života, zaměstnání, rodiny, ale i nesnadných životních situací odpovím prostřednictvím Tarotových a Andělských karet nebo analýzou data narození. Pro citové záležitosti vykládám Orákulum lásky. Sestavením čtverce Luo-šu získám přesný obraz vaší životní cesty. V číslech 1 až 9 se nacházejí všechny odpovědi na veškeré otázky, které si kdy můžete položit. S každým výkladem nahlédneme do sítě vašeho života, kde odhalíme váš vztah k celku a uvidíme to, co se má teprve stát. Dokážu vám poradit také s tím, jak dosáhnout toho, po čem toužíte. Mohu pomoci odhalit tajemství vašich snů - těch, které se opakují, nebo takových, které vás straší, děsí, znepokojují, překvapí, kterým nerozumíte a přáli byste si jim porozumět. Na základě prastarého egyptsko perského snáře můžeme spolu v každém snu najít poselství vašeho podvědomí.

Mou specializací je charakteristika přítomnosti a náhledy na další vývoj událostí. Třeba ve vztahu mezi partnery, přáteli nebo rodinnými příslušníky. Popíšu vám mezníky, před kterými právě stojíte a ráda vám pomohu dodat sílu v každé životní situaci. Spolu dokážeme najít cestu k pohodě, štěstí a radosti ze života. Zavolejte mi na tel.: 906 707 707! Kartářka Ella

 • Květa (foto) Květa – Výklad karet, Výklad snů, Práce s kyvadlem
  Závidíte svým přátelům šťastný vztah?
  Karty mi ukážou, kde potkáte lásku!
  Paní Květa!
 • Ambra (foto) Ambra – Astrologie, Výklad karet
  Potřebujete radu? Stojíte na rozcestí?
  Díky výkladu karet vnesu světlo i do vašeho života, obraťte se na mě!
  Astroložka Ambra
 • Eva (foto) Eva – Astrologie, Výklad karet
  Jakým směrem se bude ubírat váš život v letošním roce?
  Sestavením horoskopu nahlédnu na všechny oblasti vašeho života!
  Astroložka Eva