Reklama
 
Reklama
Reklama
Madlena

Madlena

Stav
offline 

Zaměření
Výklad karet
Výklad snů
Práce s kyvadlem

 

Jmenuji se Madlena a kartářkou jsem se stala jako nástupkyně své babičky. Ta vykládala karty celé rodině, kam až moje paměť sahá. Každý nedělní večer jsme sešli v baráku do jejího bytu v přízemí a těšili jsme se na tuto tradici, jak na Vánoce. V celém pokoji svítil jen svícen, babička seděla u kulatého stolku a každému zodpověděla jednu otázku. Otázku, kterou si každý z nás pečlivě připravoval celý týden. Jen jednu otázku týdně, to nás vždy stálo těžké rozhodování. Její výklady se do puntíku plnily, proto pro nás každá odpověď byla dar. Její zežloutlé polámané vykládací karty mám v nočním stolku jako talisman dodnes. Přinášejí mi štěstí a inspiraci.

Babička mě naučila mnohé ze svého umění a celoživotně sbíraných mouder. Karty a všechny taje, které mi odhalují, jsou tak mojí vášní a posláním. Informace o vaší minulosti, přítomnosti a budoucnosti mi spolehlivě vyjevují mé taroty, rychlé jednoduché dotazy mi zodpovídá kyvadlo, a zabývám se také pečlivým výkladem vašich snů.

Oproti mému dětství s báječnou kartářkou máte jednu velkou výhodu. Nemusíte se cítit svázaní výběrem té nejdůležitější otázky. Můžete mi položit všechny své dotazy! Moc ráda na ně odpovím. Své karty mám neustále u sebe denně 8:00 - 24:00. Stačí mi zavolat nebo mi napsat SMS s vaším jménem, datem narození a otázkou na tel.: 906 707 707 . Těším se! Vaše Madlenka

 • Eva (foto) Eva – Astrologie, Výklad karet
  Jakým směrem se bude ubírat váš život v letošním roce?
  Sestavením horoskopu nahlédnu na všechny oblasti vašeho života!
  Astroložka Eva
 • Ambra (foto) Ambra – Astrologie, Výklad karet
  Potřebujete radu? Stojíte na rozcestí?
  Díky výkladu karet vnesu světlo i do vašeho života, obraťte se na mě!
  Astroložka Ambra
 • Rozárka (foto) Rozárka – Numerologie, Výklad karet, Práce s kyvadlem
  Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz?
  Mé karty vám ukáží správný směr!
  Kartářka Rozárka