Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Buvol

1949, 1961, 1973, 1985, …
Element:
voda
Princip:
jin
Roční období:
zima
Světová strana:
severovýchod

Obecná charakteristika

Buvol je důkladný a pracovitý. Usiluje o harmonii a konflikty jakéhokoliv typu jej spíše zatěžují. Pokud jednou vybuchne, lze jej jen velmi těžko zastavit. Miluje materiálno a usiluje o finanční zabezpečení svého života. Je inteligentní, metodický a má originální nápady. Zamilovaný Buvol nedokáže být velký romantik, ale je velmi něžný a smyslný milenec, který pro svůj protějšek udělá první poslední.

Silné stránky

Buvol se vyznačuje neuvěřitelnou spolehlivostí, věrností a citlivostí. Je zodpovědný, pracovitý a odolný vůči těžkým stresovým situacím. Má silný charakter, vysoké, zdravé sebevědomí a hrdé vystupování.

Slabé stránky

Buvol je tak konzervativní, že se jeho názory stávají někdy až dogmatickými. Je tvrdohlavý a bývá netolerantní, pokud má na stejnou věc odlišný názor. Buvol je sebelítostivý a topí se rád ve svých problémech.

Co učiní Buvola šťastným

Buvol je nejšťastnější ve svém domácím prostředí. Jeho slovo je zákon! Očekává, že se jeho příkazy do písmene splní. A ačkoli svou rodinu bezmezně miluje a je na ni hrdý, má na ni i velké nároky.

Život s ostatními

S Krysou vychází Buvol velmi dobře. Navzájem se respektují. Buvol je oporou vztahu a zajišťuje jeho stabilitu. Krysa jej postrkuje dopředu.

Buvol s Buvolem dokážou společně velmi tvrdě pracovat a rozumí si. Ve vypjatých situacích si navzájem příliš nepomohou, je zde potřeba vůle.

Tygr je Buvolovi zcela cizí. Jsou oba odlišní, mají jiné hodnoty a necítí k sobě žádné zvláštní sympatie. Často mezi nimi vzniká rivalita.

Zajíc a Buvol musí mnohé překonávat. Pokud bude Buvol jemnější a Zajíc chápavější, vyvine se mezi nimi hezký vztah. S troškou vůle jde vše.

Drak a Buvol se vzájemně respektují, proto mezi nimi dochází k uspokojivému společnému životu či pracovnímu vztahu. Jedná se o časté spojení.

S Hadem vytváří Buvol velmi pěkné spojení. Pracují v poklidu, ruku v ruce, podporují se a to často vede k úspěchu. V lásce funguje vztah obdobně.

Kůň je pořád v pohybu a tomu těžkopádný Buvol nerozumí. Tento vztah je proto plný nepochopení a konfliktů. Je to spojení neustálého vysvětlování.

Koza je pro chladnějšího Buvola příliš sentimentální. Jako by se vznášela v oblacích, což je pro Buvola pevně stojícího na zemi těžko stravitelné.

Opice a Buvol tvoří vztah, který se obecně skoro nikdy nedoporučuje, nemají totiž příliš společného a jdou si oba raději z cesty. Jinak vznikají konflikty.

Vztah Kohouta a Buvola je šťastný. Jedná se o spojení úspěšné, plné porozumění a respektu. V pracovní i milostné sféře jim to pěkně vychází.

Pes chce udávat tón, což se však Buvolovi nelíbí. Proto tento na začátku tak slibně vypadající vztah nemá dlouhého trvání. Buvol rád udává tón.

Vepř a Buvol jsou často dobrými kamarády, a to i na celý život. Rozumí si a navzájem se podporují. Avšak pro milostný vztah to stačit nebude.

Zavolejte našim poradcům

 • Květa (foto) Květa – Výklad karet, Výklad snů, Práce s kyvadlem
  Závidíte svým přátelům šťastný vztah?
  Karty mi ukážou, kde potkáte lásku!
  Paní Květa!
 • Rozárka (foto) Rozárka – Numerologie, Výklad karet, Práce s kyvadlem
  Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz?
  Mé karty vám ukáží správný směr!
  Kartářka Rozárka
 • Eva (foto) Eva – Astrologie, Výklad karet
  Jakým směrem se bude ubírat váš život v letošním roce?
  Sestavením horoskopu nahlédnu na všechny oblasti vašeho života!
  Astroložka Eva