Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Had

1953, 1965, 1977, 1989, …
Element:
oheň
Princip:
jin
Roční období:
jaro
Světové strany:
jih a jihovýchod

Obecná charakteristika

Had je velmi aktivní, cílevědomý, chytrý a plný porozumění. Rád se obklopuje svou rodinou a bývá dobrým, férovým přítelem. Je to přemýšlivé znamení se silně vyvinutým instinktem. Jeho žárlivost je obrovská a svému partnerovi nedává příliš prostoru, možná právě proto, že to s jeho věrností není tak slavné. Pokud někdo Hadovi ublíží, může počítat se sladkou pomstou, a to v momentě, kdy to nejméně očekává.

Silné stránky

Klidný, a přesto aktivní Had působí na své okolí svou kultivovaností, elegancí a přirozeným šarmem. Hadova intuice a bystrost je nepřekonatelná. Je velmi pozorný ke svým bližním a je milujícím rodičem.

Slabé stránky

Had nevydrží dlouho na jednom místě ani u jedné činnosti. Jakmile se mu stane křivda, nezapomene na ni a neustále ji dotyčnému připomíná. Jakmile je někdo lepší než on, může se u něj projevit i závist.

Co učiní Draka šťastným

Had je obdařen vrozenou moudrostí a nezaměnitelnou tajuplností. Velmi rád a často hloubá nad nejrůznějšími tématy a záhadami. Miluje dobré knihy a je nakloněn snad všem požitkům pozemského života.

Život s ostatními

Mezi Krysou a Hadem může vzniknout dlouhodobější vztah pouze za předpokladu, že se bude Drak chovat ke Kryse jako k rovnocennému partnerovi.

Buvol může snadno zatlačit Hada do kouta, ale je na něj spolehnutí a toho si Had velmi cení. Vztah mezi nimi může být více než uspokojivý.

Tygrovi by se měl Had určitě vyhnout. Sebevědomý Tygr rozhodně nebude obdivovatelem Hadových kritik a posměšků. Docházelo by zde k nemilým střetům.

Vztah se Zajícem se vídá často. Avšak základní podmínkou pro jeho trvání je pravdomluvnost a čestné jednání na obou stranách. A v lásce věrnost.

Drak se cítí být k Hadovi přitahován. A ani mu nevadí, že na něj Had klade často hodně vysoké nároky. Kupodivu mezi nimi vzniká hezký vztah.

Had s Hadem utvářejí dobrá pracovní, přátelská i milostná spojení, ale platí zde více než kde jinde známé pořekadlo o důvěře a prověřování.

Kůň a Had se k sobě cítí přitahováni, obdivují se, ale vznikají mezi nimi časté hádky. Nejsou schopni se dohodnout a pochopit jeden druhého.

Koza s Hadem se dostávají v průběhu společného vztahu do nemilých konfliktů. Ty zažehnají jen díky vřelosti, srdečnosti a pochopení Kozy.

Opice potřebuje prostor, který ji Had není schopný dát. I přes neustále usmiřování a ujišťování vztah většinou končí, málokdy je dlouhodobější.

S Kohoutem jsou jedno tělo a jedna duše. Je to ideální spojení. Doplňují se, a když jsou spolu, všechny oslní. Klape jim to i v podnikání.

Pes se nerad nechává ochočit, potřebuje svůj prostor, na který mu ale Had nechce přiznat nárok. Pokud Had ustoupí, může jít o výborné spojení.

Vepř s Hadem prostě ne a ne vyjít. Jeden druhému nerozumí a ani nemají touhu na tom cokoliv měnit. Jdou si z cesty, a tak jsou spokojení.

Zavolejte našim poradcům

 • Rozárka (foto) Rozárka – Numerologie, Výklad karet, Práce s kyvadlem
  Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz?
  Mé karty vám ukáží správný směr!
  Kartářka Rozárka
 • Eva (foto) Eva – Astrologie, Výklad karet
  Jakým směrem se bude ubírat váš život v letošním roce?
  Sestavením horoskopu nahlédnu na všechny oblasti vašeho života!
  Astroložka Eva
 • Ambra (foto) Ambra – Astrologie, Výklad karet
  Potřebujete radu? Stojíte na rozcestí?
  Díky výkladu karet vnesu světlo i do vašeho života, obraťte se na mě!
  Astroložka Ambra