Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Krysa

1948, 1960, 1972, 1984, …
Element:
voda
Princip:
jang
Roční období:
zima
Světová strana:
sever

Obecná charakteristika

Krysa má velmi silný charakter a většinou dosahuje všech cílů, které si vytyčila. Někdy jedná podle principu všechno, nebo nic. Chce udělat kariéru, je pilná a zodpovědná. Když se jí člověk postaví do cesty, ukáže mu své ostré lokty. Díky neuvěřitelně silnému šarmu se na ni nikdo nezlobí moc dlouho. Lidé v jejím okolí se k ní cítí velmi silně přitahováni. Má veliký okruh známých a obdivovatelů.

Silné stránky

Mezi dobré povahové rysy tohoto znamení patří ambicióznost, cílevědomost, loajalita, nezávislost, vysoká kreativita, umění se pohybovat ve společnosti, vtipnost, chytrost a v neposlední řadě smyslnost.

Slabé stránky

Krysa si libuje v klepech a pomluvách. Ráda kritizuje své okolí a je velmi zvědavá. V soukromí dává průchod žárlivosti, nezřídka je i výbušná, až agresivní. Jakmile si něco umane, nikdo ji od toho neodradí.

Co učiní Krysu šťastnou

Krysa miluje, když může dělat činnost, která ji baví a ve které se uplatní její kreativita, a to od začátku až do konce. Pokud je mezi lidmi, kteří ji vnímají, berou a lichotí, je prostě ve svém živlu.

Život s ostatními

Dvě Krysy si velmi dobře rozumí a vztah na pracovní nebo milostné bázi je velmi příjemný. Toto spojení se doporučuje a je vítáno svým okolím.

Buvol je pro Krysu jako stvořen, navzájem se silně přitahují a jsou si sympatičtí. Výborně se doplňují a nesoupeří spolu. Krysa to nemá zapotřebí.

S Tygrem neprobíhá vše tak hladce, jak by mělo. Mají jen velmi málo společného, není co rozebírat. Oba chtějí mít navrch. Dochází ke zbytečným rozbrojům.

Zajíc se cítí ke Kryse přitahován a má ji rád. Ve velkém počtu případů mezi nimi vznikají dlouholeté přátelské vztahy, které oba dva naplňují.

Drak Krysu jednoduše fascinuje, toto zajímavé spojení je velmi plodné a čas společně strávený je pro oba velmi šťastný. Dvojice, která je oblíbená.

Had je ze své podstaty uzavřený, ale pokud se Kryse podaří získat si jeho důvěru, vzniká dlouhodobý a důvěrný vztah. Tvoří magickou dvojici.

Kůň není pro Krysu dobrým partnerem, oba dva jsou příliš sobečtí a neustálé mocenské boje jim ničí život. Je lépe, když si půjdou z cesty.

Koza je pro Krysu nevýrazná. Koza zase nemá potřebu ani chuť se s Krysou příliš sbližovat. Jedná se spíše o vlažné spojení.

Opice je pro Krysu jako magnet. Podněcuje ji v nápadech a životním elánu. Vztah, který přináší zisk na všech frontách. Naprosto ideální spojení.

Kohout s Krysou si jdou navzájem z cesty. Oba jsou příliš velcí vůdci a egoisté. Vznikají mezi nimi četné souboje o první místo, které chce každý vyhrát.

Se Psem si Krysa rozumí, navzájem se respektují a mají k sobě vzájemnou úctu. Vznikají zde pevná a dlouholetá spojení, kde spolu obě znamení drží.

Vepř a Krysa se dokážou domluvit a najít společné cíle. V tomto vztahu by měla Krysa jednat s Vepřem mnohem citlivěji než v jiných vztazích.

Zavolejte našim poradcům

 • Ambra (foto) Ambra – Astrologie, Výklad karet
  Potřebujete radu? Stojíte na rozcestí?
  Díky výkladu karet vnesu světlo i do vašeho života, obraťte se na mě!
  Astroložka Ambra
 • Květa (foto) Květa – Výklad karet, Výklad snů, Práce s kyvadlem
  Závidíte svým přátelům šťastný vztah?
  Karty mi ukážou, kde potkáte lásku!
  Paní Květa!
 • Eva (foto) Eva – Astrologie, Výklad karet
  Jakým směrem se bude ubírat váš život v letošním roce?
  Sestavením horoskopu nahlédnu na všechny oblasti vašeho života!
  Astroložka Eva