Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Krysa

1948, 1960, 1972, 1984, …
Element:
voda
Princip:
jang
Roční období:
zima
Světová strana:
sever

Obecná charakteristika

Krysa má velmi silný charakter a většinou dosahuje všech cílů, které si vytyčila. Někdy jedná podle principu všechno, nebo nic. Chce udělat kariéru, je pilná a zodpovědná. Když se jí člověk postaví do cesty, ukáže mu své ostré lokty. Díky neuvěřitelně silnému šarmu se na ni nikdo nezlobí moc dlouho. Lidé v jejím okolí se k ní cítí velmi silně přitahováni. Má veliký okruh známých a obdivovatelů.

Silné stránky

Mezi dobré povahové rysy tohoto znamení patří ambicióznost, cílevědomost, loajalita, nezávislost, vysoká kreativita, umění se pohybovat ve společnosti, vtipnost, chytrost a v neposlední řadě smyslnost.

Slabé stránky

Krysa si libuje v klepech a pomluvách. Ráda kritizuje své okolí a je velmi zvědavá. V soukromí dává průchod žárlivosti, nezřídka je i výbušná, až agresivní. Jakmile si něco umane, nikdo ji od toho neodradí.

Co učiní Krysu šťastnou

Krysa miluje, když může dělat činnost, která ji baví a ve které se uplatní její kreativita, a to od začátku až do konce. Pokud je mezi lidmi, kteří ji vnímají, berou a lichotí, je prostě ve svém živlu.

Život s ostatními

Dvě Krysy si velmi dobře rozumí a vztah na pracovní nebo milostné bázi je velmi příjemný. Toto spojení se doporučuje a je vítáno svým okolím.

Buvol je pro Krysu jako stvořen, navzájem se silně přitahují a jsou si sympatičtí. Výborně se doplňují a nesoupeří spolu. Krysa to nemá zapotřebí.

S Tygrem neprobíhá vše tak hladce, jak by mělo. Mají jen velmi málo společného, není co rozebírat. Oba chtějí mít navrch. Dochází ke zbytečným rozbrojům.

Zajíc se cítí ke Kryse přitahován a má ji rád. Ve velkém počtu případů mezi nimi vznikají dlouholeté přátelské vztahy, které oba dva naplňují.

Drak Krysu jednoduše fascinuje, toto zajímavé spojení je velmi plodné a čas společně strávený je pro oba velmi šťastný. Dvojice, která je oblíbená.

Had je ze své podstaty uzavřený, ale pokud se Kryse podaří získat si jeho důvěru, vzniká dlouhodobý a důvěrný vztah. Tvoří magickou dvojici.

Kůň není pro Krysu dobrým partnerem, oba dva jsou příliš sobečtí a neustálé mocenské boje jim ničí život. Je lépe, když si půjdou z cesty.

Koza je pro Krysu nevýrazná. Koza zase nemá potřebu ani chuť se s Krysou příliš sbližovat. Jedná se spíše o vlažné spojení.

Opice je pro Krysu jako magnet. Podněcuje ji v nápadech a životním elánu. Vztah, který přináší zisk na všech frontách. Naprosto ideální spojení.

Kohout s Krysou si jdou navzájem z cesty. Oba jsou příliš velcí vůdci a egoisté. Vznikají mezi nimi četné souboje o první místo, které chce každý vyhrát.

Se Psem si Krysa rozumí, navzájem se respektují a mají k sobě vzájemnou úctu. Vznikají zde pevná a dlouholetá spojení, kde spolu obě znamení drží.

Vepř a Krysa se dokážou domluvit a najít společné cíle. V tomto vztahu by měla Krysa jednat s Vepřem mnohem citlivěji než v jiných vztazích.

Zavolejte našim poradcům

 • Nikola (foto) Nikola – Výklad karet
  Litujete rozchodu?
  Dokážete k sobě opět najít ztracenou cestu?
  Vyložím vám karty! Paní Nikola906 707 707 online
  Nebo mi pošlete SMS ve tvaru VYKLAD NIKOLA na 904 30 49
 • Verona (foto) Verona – Výklad karet, Výklad snů, I - Ťing, Jasnovidectví bez pomocných prostředků
  Odpustit mu nevěru nebo ne? Co dělat?
  Poradím vám, zavolejte mi! Kartářka Verona906 707 707 online
  Nebo mi pošlete SMS ve tvaru VYKLAD VERONA na 904 30 49
 • Nela (foto) Nela – Astrologie, Jasnovidectví a věštění
  Hledáte svou lásku dosud marně? Hvězdy vás k ní dovedou!
  Astroložka Nela906 707 707 online
  Nebo mi pošlete SMS ve tvaru VYKLAD NELA na 904 30 49

Všichni poradci »

Volejte levněji!