Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Beran

21. 3. až 20. 4.

Horoskop na měsíc Prosinec

Milí Berani, v tomto měsíci se dočkáte a váš idol vás pozve na rande. Je vám spolu dobře, ale dávejte si pozor na své reakce, které se protějšku nemusí zrovna líbit. Pracujte na sobě a kontrole svých emocí. Mohli byste o tohoto partnera přijít, a potom byste hodně litovali. V zaměstnání se budete muset více snažit, nejen, co se týká práce, ale také vztahů, a to zejména s kolegy. Vše ale zvládnete.

Láska a přátelství

Dočkáte se rande s člověkem, k němuž chováte jisté city. Všechno bude zalité sluncem, ale najednou zjistíte, že ne všechno jde podle vašich plánů a začnete být nepříjemní. Přehodnoťte svůj postoj.

Peníze a práce

Přestože nemáte o peníze nouzi, může se stát, že vaše výdaje budou příliš vysoké. Přestaňte kupovat zbytečné věci, potěšíte i menším dárkem, když bude od srdce. Pozor na hazard, nevyplatil by se vám.

Rodina a vztahy

Vánoce se blíží a vy dokážete navodit teplo domova svou srdečností i výzdobou. Může však dojít ke konfliktům s určitou osobou, proto se nenechte vyprovokovat a hledejte smírná řešení, určitě to půjde.

Zdraví a kondice

Možná vás čím dál častěji bolí hlava a bolesti jsou jen krůček od migrenických stavů. Tomu můžete zabránit svým klidem a pohodou. Nepouštějte se do konfliktů a více odpočívejte a pijte hodně vody.