Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Beran

21. 3. až 20. 4.

Horoskop na měsíc Červenec

Milí Berani, v zaměstnání se vám zpočátku nebude příliš dařit, ale vy určitě řešení najdete. Chce to trpělivost a náhoda vás posune dál. Přijdou příležitosti, jak napjaté vztahy s nadřízeným napravit, a také se dočkáte skvělých pracovních výsledků. V oblasti vztahů nebudete mít problém okouzlit jakýkoliv protějšek, ale dejte si pozor na vztahy povrchní, které by vám dlouhodobé štěstí nepřinesly.

Láska a přátelství

S pozorností od druhého pohlaví nemáte problém. Naopak vás těší, že si máte z čeho vybírat. Problém by ale mohl být, že si vybíráte ty nesprávné protějšky. Hrozí nestabilita citů, lásky a štěstí.

Peníze a práce

Na peníze nehledíte. Děláte drobnými dárečky radost sobě i ostatním, ale koncem měsíce byste zjistili, že nemáte finance na zaplacení nezbytných věcí, proto to nepřehánějte a zbytečně neutrácejte.

Rodina a vztahy

Plácáte se v různých problémech a čekáte, že vám bude rodina oporou. Sice se snaží, ale potíže si budete muset vyřešit sami, to za vás nikdo neudělá. Nakonec by toho už mohli mít vaši příbuzní dost.

Zdraví a kondice

Dejte si pozor na bolesti hlavy, které by mohly přijít ze zbytečných stresů. Zkuste více relaxovat, meditovat, chodit do přírody a myslet pozitivně. Všechno se vyřeší. Také dodržujte pitný režim.