Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Beran

21. 3. až 20. 4.

Horoskop na měsíc Únor

Milí Berani, tento měsíc na vás čeká spousta příjemných překvapení. Dařit se vám bude v osobním životě, ale i v tom pracovním. Je vidět, že jste na sobě hodně pracovali a navíc při vás stojí celý Vesmír. Užívejte si všech těch darů a buďte za ně vděční. Láska už vám klepe na dveře, v zaměstnání si získáte vážnost vašeho nadřízeného i spolupracovníků a v rodinném kruhu se budete cítit milováni.

Láska a přátelství

Pokud jste nezadaní, již tomu tak dlouho nebude. Potkáte protějšek, o kterém se vám mohlo jenom zdát. Zažijete s ním mnohá nová dobrodružství a bude to již velmi brzy. Máte se opravdu na co těšit.

Peníze a práce

Máte dostatek financí, a to většinou vaším vlastním přičiněním. Nyní ale nastane malinká změna. Přijdou k vám dary od příbuzných, dokonce můžete vyhrát v loterii nebo získat lukrativnější zaměstnání.

Rodina a vztahy

Možná nastal čas na změnu. K té vás popostrčí vaši přátelé. Uspořádejte večírek a budete se divit, s jakými zajímavými podněty přijdou. Na řadě jste vy a vaše práce na sobě. A to na vzhledu i na duši.

Zdraví a kondice

Možná máte sklony k tomu, se fyzicky příliš zatěžovat. Cvičení a pohyb jsou moc fajn, ale nic se nemá přehánět. Mohlo by to mít opačný účinek. Odpočinek je také velmi důležitý, tak ho nezanedbávejte.