Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Beran

21. 3. až 20. 4.

Horoskop na měsíc Březen

Milí Berani, Vesmír vás opravdu miluje a přináší vám v tomto měsíci samé dobré zprávy. Dejte si ale pozor na své chování, kterým byste si mohli všechno pokazit. Líbí se vám protějšek, který vám dává radost a optimismus, city jsou na dobré cestě, ale pokud budete podráždění a nevrlí, nic z toho nakonec nebude. Udržíte-li své emoce na uzdě a nebudete se hádat s nadřízeným, čeká vás jistý postup.

Láska a přátelství

Se svým protějškem se cítíte opravdu dobře, dlouho jste o něm snili a nyní konečně zažíváte vysněnou lásku. Pozor ale na své chování. Vše zbytečně nafukujete a vašemu partnerovi se to vůbec nelíbí.

Peníze a práce

Patříte mezi lidi, kteří se nechají napálit každou reklamou. Bohužel to vždycky nakonec dopadne jinak a vy litujete, že jste investovali zbytečně peníze. Naštěstí jste pracovití a vyděláte je zpátky.

Rodina a vztahy

Rádi trávíte čas na výletech s přáteli, se kterými si opravdu rozumíte. Budete však nepříjemní na svoji rodinu, protože vás svými požadavky obtěžuje. Zastání čekáte u kamarádů, ale nedočkáte se ho.

Zdraví a kondice

Máte tento měsíc dostatek energie, abyste zvládli všechno příjemné i nepříjemné, co vás čeká. Také vaše zdraví je na tom dobře nebo spíše výborně. Imunita je prostě skvělá, udržujte se v kondici.