Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Beran

21. 3. až 20. 4.

Horoskop na měsíc Srpen

Momentálně jste velmi společenští, milí Berani, a nenecháte si ujít žádnou větší událost. Jste tam středem pozornosti, o což se nemusíte vůbec snažit. Vaše dobrá nálada a pozitivní energie si každého získá. O lásku ani přátelství se bát nemusíte. V zaměstnání se vám také bude dařit, podaří se vám dokončit již započaté projekty. Bohužel to bude trochu skřípat v rodinných vztazích, tam dejte pozor.

Láska a přátelství

Jste společenští a přesně takový protějšek si musíte najít, abyste byli spokojeni. Dlouho ale hledat nebudete. Světlo vaší nové lásky vás k sobě přitáhne neviditelnou silou. Máte se teď na co těšit.

Peníze a práce

Pro práci jste nadšení a zapálení, jen v první půlce měsíce se vám nebude úplně dařit podle vašich představ. To se ale změní koncem srpna. Nezoufejte, budete velmi spokojeni se svým výkonem i penězi.

Rodina a vztahy

Trochu budete mít potíže se svými rodiči, kteří nebudou schopni pochopit vaši životní filozofii. Budou se snažit, aby vás obrátili na jejich víru a smysl života. Stůjte si pevně za svým přesvědčením.

Zdraví a kondice

Pracujete hodně a potom se cítíte vyčerpaní. Měli byste trochu přibrzdit a více odpočívat. Prospělo by to vašemu fyzickému a psychickému zdraví. Jinak můžete očekávat tzv. Vyhoření, což není příjemné.