Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Beran

21. 3. až 20. 4.

Horoskop na měsíc Květen

Milí Berani, první část měsíce nebude příliš pozitivní. Cítíte se spíše negativně, všechno vás rozhodí a berete si to moc osobně. Ve vztazích si rovněž nebudete připadat milováni. V zaměstnání nebudete stíhat své povinnosti, nápady budou chybět a s nadřízeným se neshodnete. Dokonce budete zvažovat odchod. Vydržte s nějakými závěry do konce května. Potom by se totiž mělo všechno obracet k lepšímu.

Láska a přátelství

Nechcete se seznamovat, ve vašem momentálním psychickém stavu není pro lásku žádné místo. Bojíte se, že se opět zklamete. Ale už brzy nastane zvrat a vy se beznadějně zamilujete. A bude to vzájemné.

Peníze a práce

S nadřízeným máte problémy, dokonce vám může vyhrožovat sankcemi, jako je snížení platu. Raději se s ním nedohadujte, nepřineslo by vám to žádný užitek. Když přiznáte chybu, spíše na tom vyděláte.

Rodina a vztahy

Vždy si naplánujete nějakou činnost, ale rodina a její požadavky vám do toho zasáhnou, takže se musíte věnovat něčemu jinému. Jste z toho již nervózní a rozladění. Stanovte si svá pravidla a hranice.

Zdraví a kondice

Problémy můžete mít s páteří a trávením. Mohou souviset s vlastním životem a nespokojeností, negativitou. Zvažte, co byste v životě chtěli v osobním i pracovním životě a postupně to uskutečňujte.