Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Beran

21. 3. až 20. 4.

Horoskop na měsíc Prosinec

Milí Berani, stále máte dobře našlápnuto v milostných vztazích. Líbíte se nejednomu protějšku, ale vaše sympatie patří hlavně jednomu. Vztah si budete užívat, vždyť je to přesně to, co jste si přáli. V pracovní oblasti to ale bude už horší. Cítíte, že nemáte nápady a schází vám energie na plnění pracovních povinností. Děláte chyby, které musíte opravovat, a tím ztrácíte čas. Je to začarovaný kruh.

Láska a přátelství

Nezůstávejte doma, protože určitě toužíte po vztahu, dobrodružství a milostných vzplanutí. Toho se vám dostane dosytosti. Jen si musíte počkat na ten správný protějšek, který je už na cestě k vám.

Peníze a práce

Snažíte se nakupovat v akcích a různých slevách. Rádi byste něco našetřili, tak se snažíte dávat peníze stranou. Dejte si ale pozor na podepisování jakýchkoliv smluv, mohli byste něco přehlédnout.

Rodina a vztahy

Rodina je trochu rozhádaná a konflikty se už táhnou delší dobu. Vložíte se sice do toho s dobrou vůlí všechno urovnat, ale to se vám nepodaří, spíš všechno ještě zhoršíte. Raději se do toho nepleťte.

Zdraví a kondice

Bolí vás teď často v zádech, ale pozor, aby to nebyly ledviny. Raději se nechte vyšetřit, hodně pijte, především, bylinkové a urologické čaje a samozřejmě vodu, a tato místa udržujte v suchém teple.