Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Beran

21. 3. až 20. 4.

Horoskop na měsíc Leden

Milí Berani, v lásce moc spokojeni nebudete. Bohužel neustále narážíte na protějšky, se kterými se nudíte, nemáte si co říci, přestože to zpočátku vypadá vždy tak nadějně. V zaměstnání to bude nejprve fajn, ale později začnou ztroskotávat všechny vaše nápady, třebaže dobré. Proto by to chtělo zvolit jiný přístup. Určitě něco vymyslíte a nakonec budete moci své vize realizovat k své spokojenosti.

Láska a přátelství

Vaše vztahy nedochází naplnění. Snadno se pro protějšek nadchnete, ale vaše nadšení brzy opadne. Možná je problém i v tom, že si berete všechno moc osobně. V každém případě v lásce nikam nespěchejte.

Peníze a práce

Lákají vás levné povánoční výprodeje, měli byste si ale nechat zajít chuť. Dostali byste se do finančních potíží. Určitě to však neřešte půjčkami. Nic nepodepisujte, nabízené úvěry nejsou spolehlivé.

Rodina a vztahy

Určitě je v pořádku, že se chcete dále vzdělávat, že investujete do svých koníčků, a vaše sebevědomí tím vzrůstá. Nemusíte ale měnit celkovou image, docházelo by kvůli tomu k velkým hádkám v rodině.

Zdraví a kondice

Pozor si dejte na prochladnutí a ledviny. Teple se oblékejte a noste dlouhá trička, svetry a bundy, ať vám neprochladnou ledviny nebo močový měchýř. Pijte horké čaje, navštivte saunu a otužujte se.