Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Beran

21. 3. až 20. 4.

Horoskop na měsíc Červen

Milí Berani, v tomto měsíci vás čeká velké štěstí. A to nejspíš ve vztazích. Jste naladěni potkat takovou osobu, která vás posune a mezi vámi to zajiskří. Hlavně mějte oči otevřené v polovině června, ať ji nepropásnete. V zaměstnání to také bude jiskřit, spíše ale negativním směrem. Bude vás sužovat nedostatek času, protože vám nad hlavou visí termín, který můžete jen těžko splnit. Zkuste vydržet.

Láska a přátelství

Potkáte spřízněnou duši. Může se dokonce jednat o lásku z minulosti, na kterou jste nezapomněli a ke které opět vzplanete vášní. Budete si mít o čem povídat a je možné, že protelefonujete celou noc.

Peníze a práce

S penězi na tom nejste nejhůře, ale musíte si dát pozor na reklamy, které by vás mohly zlákat ke koupi zboží, které vůbec nepotřebujete. Také si pořádně přečtěte všechny smlouvy, které máte podepsat.

Rodina a vztahy

V domácím prostředí nepanuje zrovna nejlepší nálada. Vaše ratolesti odmítají plnit povinnosti, které jim vy nebo vaše polovička přidělujete. Momentálně to vzdejte a raději si udělejte nějakou radost.

Zdraví a kondice

Tento měsíc se zaměřte na duševní práci, ale i pohodu a raději neplýtvejte fyzickou energií a silou. Té momentálně stejně nebudete mít nazbyt. Odpočiňte si, dívejte se na film, nebo si přečtěte knížku.