Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Beran

21. 3. až 20. 4.

Horoskop na měsíc Květen

Milí Berani, starosti s financemi vás neminou. Bohužel budete mít vyšší náklady než příjmy. Proto by bylo dobré, kdybyste si našli, alespoň dočasně, nějaký přivýdělek. Určitě si ale dejte pozor na výhodné nabídky investic, které by se stejně nakonec ukázaly jako naprosto zrádné. Ani ostatní oblasti vašeho života nebudou mít momentálně zelenou. Ale záleží jen na vás, jak se všechno nakonec vyvrbí.

Láska a přátelství

Měli byste se cítit spokojeni, ale přesto vám něco podstatného chybí. Navíc svému protějšku příliš nedůvěřujete. Měli byste se ale zamyslet, zda je tento problém skutečný, nebo je jen ve vaší hlavě.

Peníze a práce

Máte spoustu energie na zvládání všech úkolů, které vám zadá váš nadřízený. Zkuste se ale úplně nevyčerpat, protože vás čeká ještě jedna práce, kterou budete muset vzít z důvodu nedostatku peněz.

Rodina a vztahy

Doma bude vládnout poněkud dusná atmosféra, a to minimálně v první půlce měsíce. Poté se může tato situace ještě zhoršit, takže by bylo dobré zapřemýšlet, jak to všechno napravit. Už kvůli dětem.

Zdraví a kondice

V žádném případě se nerozčilujte a raději více odpočívejte. Hrozí vám srdeční selhání, ale můžete tomu zabránit. A to odpočinkem, zdravějším jídlem a pozitivní náladou. Samozřejmě také procházkami.