Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Horoskop na měsíc Září

Váš idol už je na dosah, proto choďte do společnosti, mezi čtyřmi zdmi ho určitě nepotkáte. Jiskra přeskočí hned při prvním pohledu, takže se nemusíte bát, že ho nepoznáte. Určitě si tento hřejivý plamínek užijete. V práci se však moc dobře dařit nebude, protože jednak nemáte dostatek sil, cítíte se unaveni a jednak se vám nedaří úkoly dovést do konce. Zkuste si odpočinout a nabrat nových sil.

Láska a přátelství

Milí Blíženci, váš šarm a vtip způsobí, že kolem sebe budete mít až moc nápadníků. Ale vaše srdce čeká na někoho jiného. Ten už je ale připraven a brzy se ve vašem životě objeví, chce to trpělivost.

Peníze a práce

Finanční příležitosti umíte dobře využít, takže vaše zisky stoupají. Dokonce se vám daří nakupovat se slevou, o peníze tedy nouzi nemáte. Pozor ale na podepisování smluv, to by asi nedopadlo dobře.

Rodina a vztahy

Máte dojem, že se rodina snaží do vás neustále strefovat a nic v jejich očích neuděláte dobře. Nejdřív se rozčilujete a pak se stáhnete do sebe. Ničemu to ale nepomůže, raději si to s nimi vyříkejte.

Zdraví a kondice

Raději příliš neplýtvejte energií. Raději si trochu odpočiňte. Jděte na procházku, udělejte si výlet, ale nějaké fyzické vyčerpání by vám příliš nepomohlo. Vhodná je pro vás také masáž celého těla.