Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Horoskop na měsíc Červenec

Jste tak nějak veselí, komunikativní a plni nových nápadů. Vydáte se na daleké cesty, které vám přinesou jen užitek. Získáte tak spoustu nových obchodních kontaktů. Na cestu se ale budete muset dobře připravit. Zjistěte si očkování, co můžete vzít s sebou, zda máte platný cestovní pas a také byste měli oprášit vaše jazykové znalosti, minimálně angličtinu. Uvidíte, že připravenému štěstí přeje.

Láska a přátelství

I když žijete v manželském svazku, jste stále do své polovičky zamilovaní. Vaše láska se ještě prohloubí, a to zejména koncem července. Přesto se občas objeví mráček, který nebude mít dlouhého trvání.

Peníze a práce

Své výdaje jste zvyklí plánovat, což vám pomůže ve chvílích, kdy začínají být příjmy nižší. Jenže tentokrát to bude všechno trochu jinak. Finance si k vám pomalu, ale jistě začnou nacházet cestu.

Rodina a vztahy

V okamžiku, kdy se začnete se svým protějškem hádat, pozvěte si na víkend rodinu nebo přátele. V jejich společnosti všechny neshody zmizí a mezi vámi a vaší polovičkou se opět nastolí láska a pohoda.

Zdraví a kondice

Máte-li problémy s kyčlemi, dojděte si k lékaři, nebo na ortopedii. Měli byste začít se cvičením, ale v tom vám poradí právě lékař. Dále bude nutné, abyste shodili pár kilo, pokud trpíte nadváhou.