Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Horoskop na měsíc Červenec

Pokud byste měli zvolit červencový totem, bylo by to ztělesnění mentální čilosti. Merkur ve spolupráci s Marsem probouzí bystré myšlení a přináší zvýšený impuls pro intelektuální činnosti. Jste neskutečně zábavní, přicházíte se zajímavými informacemi a ve společnosti jste úžasnými společníky. Pracovní se slibuje hned zkraje měsíce. Také cestování má od 5. července zelenou. Hurá za odpočinkem.

Láska a přátelství

To, co vás v polovině července rozčiluje na drahé polovičce, je ve skutečnosti vaší slabinou. Miláček zrcadlí vaše negativní stránky, proto se změnou začnete nejprve u sebe. Přinese okamžitou reakci.

Peníze a práce

Chcete se zdokonalovat a hledáte cestu, jak si zjednodušit nebo zpříjemnit pracovní proces. Lákají vás technické vymoženosti, ale vyloučeno není ani další studium nebo pořízení odborné literatura.

Rodina a vztahy

Obrovská dávka empatie vám v tomto období usnadňuje udržování tepla rodinného krbu. Jakmile si všimnete drobné nuance, která by ho mohla narušit, zasáhnete. Pro své blízké jste nejdražším pokladem.

Zdraví a kondice

Jediné, nač byste si měli dát v začátku prázdnin pozor, je citlivější oblast kyčlí. Myslete na to hlavně při sportu, kdy byste mohli zatížit právě tyto klouby. Odstartovat tím může také bolest zad.