Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Horoskop na měsíc Červen

Tento měsíc není vůbec špatný. Budete mít dostatek odvahy oslovit velmi milý protějšek. Ani on nezůstane pozadu a domluvíte si brzy rande. Co se bude dít potom, to se nechte překvapit. V práci pozor na chyby, které byste museli pracně napravovat. Ale vy to jistě zvládnete, jen stůjte nohama na zemi. Také vás může přemoci únava, takže nezapomínejte odpočívat, hodně spát a zároveň se také hýbat.

Láska a přátelství

Rádi se bavíte, nemáte problém najít zajímavá témata a lidé kolem vás si s vámi rádi povídají. Takto zaujmete i svého idola. Jiskra přeskočí a můžete se těšit na letní románek plný smyslnosti a lásky.

Peníze a práce

Vyhledáváte různé příležitosti, jak přijít k penězům. Určitě nečekáte, až se o vás někdo postará. Máte slušně placenou práci, ale přesto si najdete ještě zajímavý přivýdělek, který zvýší váš obnos.

Rodina a vztahy

Čeká vás skvělé léto. Dovolenou si naplánujete do detailů, vyrazíte do destinace, kterou chcete už dlouho navštívit. Určitě si užijete i společnost, kterou vezmete s sebou, rodinu a dobré kamarády.

Zdraví a kondice

Trpěli jste na studené končetiny, ale naštěstí se to trochu srovnalo. Pravděpodobně to byly potíže s krevním oběhem. Pomáhá také, když si třete ruce o sebe, potom nohy a všechna studenější místa.