Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Horoskop na měsíc Květen

Když se pro něco rozhodnete, tak to také dokončíte. Pouštíte se do všeho po hlavě, ale kupodivu jste zvolili dobrou strategii a všechno vám bude vycházet. Nesnášíte nudu, což je pro vaše okolí výzva. Jste akční nejen v práci, ale začnete vymýšlet i bohatý program pro rodinu nebo kamarády. Tento měsíc by pro vás byl vhodný nějaký kurz, na němž byste se mohli zdokonalit, nebo se naučit něco nového.

Láska a přátelství

Máte rádi společnost, takže se nevyhýbáte různým akcím. Na jedné takové potkáte člověka, do kterého budete připraveni se zamilovat. A dobrá zpráva je, že to bude vzájemné. Užívejte si jarní lásky.

Peníze a práce

Do všeho se vrháte po hlavě, bez rozmyslu. A bohužel se to týká i financí, takže peníze nebudete mít možnost našetřit. Utratíte je totiž dřív, než se u vás trochu ohřejí. Měli byste trochu přibrzdit.

Rodina a vztahy

Máte potřebu zkoušet neustále nové věci. A vedete k tomu i svoje ratolesti. Je vidět, že je to baví, navíc budou mít do života bohaté zkušenosti, takže si potom budou moci vybrat, co by chtěly dělat.

Zdraví a kondice

Máte rádi sport, ale tento měsíc na sebe dávejte pozor, protože jste náchylnější k úrazům. Nemuselo by se vám dobře dařit, zlomenina by mohla být složitá. To ale neznamená, že nemáte dělat vůbec nic.