Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Horoskop na měsíc Červen

No, milí Býci, červen pro vás není úplně příjemný a bezproblémový. V lásce to nepůjde vůbec lehce, je dokonce možné, že svojí nerozhodností propásnete zajímavý vztah. A to samé vás čeká v pracovní oblasti. Tak dlouho budete váhat, až vám někdo úžasnou příležitost vyfoukne přímo před nosem. Zamyslete se, co z toho plyne a toto proroctví můžete tím pádem zvrátit. Stačí jen pochopit, co se od vás chce.

Láska a přátelství

Toto období pro vás není příznivé, nálady se u vás střídají jak na běžícím pásu. Pokud okouzlíte nějaký protějšek, vztah kvůli vašim náladám příliš dlouho nevydrží. Musíte se dát nejprve dohromady.

Peníze a práce

Dejte si oddech od investic a nákupů. Váš špatný měsíc zapříčiní, že nakoupíte věci, které ani nechcete a ještě za zbytečně vysoké ceny. A určitě nepodepisujte žádné smlouvy a nevrhejte se do obchodu.

Rodina a vztahy

Jste velmi podráždění a tato nálada působí i na ostatní. Tak, jak se k nim chováte vy, tak se i oni chovají k vám. Je to samozřejmé, protože nějaká akce vyvolá nějakou reakci. Zapracujte na sobě.

Zdraví a kondice

Bolí vás břicho, pociťujete i jiné problémy, většinou je to znát u žen. Budou to nejspíš potíže s močovým měchýřem. Musíte začít hodně pít, abyste ho propláchli, buďte v teple nebo se teple oblékejte.