Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Horoskop na měsíc Březen

Práce vám jde od ruky, dostáváte i spoustu kreativních nápadů. Jen ve vztazích je znatelná negativní atmosféra. Zaměřte se na sebe a na energii, kterou se naučte si zvyšovat. Uvidíte, že potom půjde všechno mnohem lépe. A svět uvidíte optimističtěji. Zkuste hledat na lidech spíše to dobré a nezaměřujte se na jejich chyby. Ani vy nejste bez chyb, stačí si je uvědomit a vědomě na nich zapracovat.

Láska a přátelství

Ve vztazích prožíváte spíše pocity nespokojenosti. Pokud se nemůžete s partnerem na čemkoliv shodnout a nemáte ještě rodinu, možná by stálo za to, abyste znovu zkusili přehodnotit své plány s ním.

Peníze a práce

Přestože máte s vaším nadřízeným napjaté vztahy, vaši práci dokáže ocenit. Výpověď vám v žádném případě nehrozí. Zkuste se ale povznést nad malichernosti, které vám tak trochu kazí radost z práce.

Rodina a vztahy

Domácí atmosféra je vypjatá, ale naštěstí máte výborné přátele, a ti vám poradí, jak všechno doma zklidnit. Musí ale chtít obě strany, jinak by to nemělo žádný smysl. Zlepšovat se to začne postupně.

Zdraví a kondice

Jste podráždění, máte slabou imunitu nebo jste často unaveni apod. Možná máte špatnou funkci štítné žlázy. To ale nezjistíte, pokud si nezajdete k lékaři na testy. Potom budete mít alespoň jistotu.