Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Horoskop na měsíc Květen

Konečně se blýská na lepší časy. To, co jste zaseli, budete sklízet. A pokud jste se hodně snažili posílat do Vesmíru pouze pozitivní ladění a víru, věřte, že se vám to stonásobně vrátí. Bude se vám dařit výborně v práci i ve financích, a určitě i v lásce. Potkáte totiž ten pravý protějšek, který vás vezme za srdíčko. Potkáte rovněž spoustu nových přátel naprosto stejného ladění, jako jste vy.

Láska a přátelství

První polovina měsíce bude sice v lásce poněkud vlažnější, ale v té druhé se Amorek bude vážně snažit. Máte se určitě na co těšit, ale nesnažte se nic uspěchat. Nebylo by to nic platné, právě naopak.

Peníze a práce

Peněz budete mít dostatek, nemusíte si dělat vůbec žádné starosti. Dokonce se o ně ani nebudete muset příliš snažit. Do klína vám spadne dědictví či výhra v loterii. I v zaměstnání dostanete přidáno.

Rodina a vztahy

Rodinné vztahy se zlepšují a navíc máte i více času na své přátele, které jste dosud zanedbávali. Najdete spřízněnou duši v člověku, do kterého byste to vůbec neřekli. Zkuste vymyslet společný víkend.

Zdraví a kondice

Nemoci se vám budou v tomto měsíci vyhýbat obloukem. Jste momentálně plni energie, kterou budete určitě potřebovat. Pokud si zachováte pozitivní náladu a budete se vyhýbat negativitě, máte vyhráno.