Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Horoskop na měsíc Únor

Únor bude pro vás silným měsícem, plným změn a radosti. Změn samozřejmě k lepšímu. Přát vám bude celý Vesmír. Radost čekejte v lásce i v zaměstnání. Bude dobré, když se budete dále vzdělávat, ať už ve svém oboru, nebo si vzdělání doplníte v oborech jiných. Také jazykové znalosti tento měsíc využijete dokonale, takže, když se přihlásíte do jazykové školy, bude to pro vás skutečně skvělá investice.

Láska a přátelství

Zadaní zjistí, že je jejich polovička opravdu miluje a snesla by jim modré z nebe. Na ty nezadané čeká romantické seznámení, pravděpodobně se stane jejich vyvolený nebo vyvolená kolegou či kolegyní.

Peníze a práce

Ani finančně strádat nebudete. Naopak se o sebe budete moci pořádně postarat, koupit si hezké věci na sebe, dojít ke kadeřníkovi, na masáže apod. V druhé půlce měsíce se vám bude dařit také obchodně.

Rodina a vztahy

Nyní budete zažívat mnoho změn, a to ve vašem domově. Ti, kteří mají na to, aby si koupili domek, toho jistě využijí. A ti ostatní se pokusí alespoň o menší změny, vymalování bytu či nové záclony.

Zdraví a kondice

Mohou vás postihnout kožní problémy. Dávejte si pozor na alergie, na to, jaké používáte pleťové krémy, masky či jiné přípravky. Pokud bude potřeba, poraďte se na kožním nebo dermatologickém oddělení.