Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Horoskop na měsíc Prosinec

Milí Býci, ve vašem vztahu, hlavně, pokud je dlouhodobý, se vyskytnou tu a tam nějaké ty mráčky. Je to především vaše chyba, protože ne vždy zvládáte své emoce. A váš partner nebo rodina nejsou ochotni vaše chování tolerovat. Zkuste meditační techniky, které vás zklidní. V zaměstnání naopak excelujete a všechno hravě zvládáte. Určitě vás čeká něco potěšujícího, například vyšší plat nebo pozice.

Láska a přátelství

Máte trochu jiné představy o vyjadřování citů než váš protějšek, to ale neznamená, že vás nemiluje. Nesmíte ho hned podezírat z nezájmu o vás. Pokud budete žárlit a hádat se, můžete ho brzy ztratit.

Peníze a práce

Momentálně hodně utrácíte a berete si půjčky. To by se vám ale mohlo vymstít, proto si sepište příjmy a výdaje a snažte se postupně náklady snižovat a naopak zvyšovat příjmy. Najděte si i brigádu.

Rodina a vztahy

Snažíte se navodit adventní atmosféru, být milí ke svým blízkým a vymýšlet programy. Jenže se to mine účinkem a rodina vaši snahu neuzná. Ale nebojte se, oni před Vánoci pochopí, že to myslíte dobře.

Zdraví a kondice

V poslední době se dost přejídáte a to škodí vašemu zdraví i postavě. Omezte přísun jídla, jezte jen po malinkých porcích několikrát denně. Zkonzumovat byste měli cca 400 g zeleniny a 200 g ovoce.