Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Horoskop na měsíc Září

Sice dostáváte pozvání na rande, ale nějak vás to neoslovuje a všechny odmítáte. Dá se to ale určitě vyjádřit s empatií, pozor, ať se někoho nepříjemně nedotknete, mohlo by to v něm zanechat negativní stopu. Nepříjemnosti vás čekají i v práci, ale protože jí máte opravdu hodně, nebudete mít čas řešit vztahy s kolegy nebo nadřízeným. To je ale špatně, měli byste se nad tím aspoň trochu zamyslet.

Láska a přátelství

Pozvání na rande odmítáte a nechcete s nikým nic mít. Pokud jste ale zadaní, dejte si pozor na to, jak se k protějšku chováte. Mohli byste ho urazit a do vztahu vnést mnoho špatných energií a emocí.

Peníze a práce

Moc nepřemýšlíte nad tím, jestli máte peníze nebo jestli je budete mít ještě za týden, ale koupíte si prostě to, co chcete. Takhle to ale nepůjde donekonečna. Musíte si utřídit své příjmy a výdaje.

Rodina a vztahy

V rodině očekávejte dohady s příbuznými, partnerem nebo dětmi. Máte rozdílné názory a myslíte si, že jenom ty vaše jsou nejlepší. Každého urazíte a atmosféra houstne. Raději si vše v klidu promyslete.

Zdraví a kondice

Možná vás trápí pohybové ústrojí. Bolí vás svaly, klouby nebo něco jiného. V tom případě si zajděte k lékaři, ať se na vás podívá, určitě vám poradí i nějakou výživu a případně budete muset hubnout.