Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Horoskop na měsíc Květen

Až do patnáctého května se vám nebude příliš dařit. Nelámejte nic přes koleno, ono to všechno nějak dopadne. Zachovejte si dobrou náladu a uvidíte, že se problémy vyřeší samy od sebe. Udělejte si radost, něco si kupte, nebo jeďte někam na víkend, třeba do lázní na wellness pobyt. Pokud vás lákají hory, udělejte si dlouhou túru třeba po Krkonoších. Prostě dělejte všechno, z čeho budete mít radost.

Láska a přátelství

Máte vztah, ale šťastni v něm nejste. Vaše polovička se začíná chovat odpudivě, a vám, nejen, že to vadí, ale cítíte, že zamilovanost z vaší strany odešla. Uvažujte tedy o rozchodu, dokud je čas.

Peníze a práce

Vaše nejtajnější úspory už zmizely a vy nemáte kam sáhnout. Budete potřebovat zaplatit nějaké nedoplatky a nemáte z čeho. Určitě si ale neberte půjčku, spíš si najděte brigádu, která by vám pomohla.

Rodina a vztahy

Máte-li velkou rodinu, najde se tam člověk, který vám závidí, i když nemá momentálně co. Zkuste přijít na to, kdo to je, mohl by vám totiž časem velmi uškodit. Raději si to s ním vyříkejte okamžitě.

Zdraví a kondice

Je možné, že se budete potýkat se zažívacími problémy. Upravte si jídelníček, hodně pijte, nejlépe čistou pramenitou vodu, a často se hýbejte. Pohyb a cvičení totiž působí výborně na střeva i žaludek.