Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Horoskop na měsíc Prosinec

Milí Kozorozi, v lásce se vám bude opravdu dařit velmi dobře. Potkáte spřízněnou dušičku, se kterou se cítíte opravdu hezky. Co se týká práce, možná se ohlížíte po nové, nebo přemýšlíte, jakou oblast zvolit pro své podnikání. Dařit by se vám mělo v obchodních záležitostech, ale také v cestovním ruchu nebo realitách. Zkuste se ponořit do meditace a zeptat se svého nitra, kam vás srdce nejvíc táhne.

Láska a přátelství

Předvánoční atmosféra pročistí vaše vztahy s partnerem. Pokud jste měli mezi sebou nějaké problémy, najednou zmizí jako mávnutím kouzelného proutku. Pokud jste sami, nebude tento stav trvat dlouho.

Peníze a práce

Do života si svým vyzařováním přitahujete stále více a více peněz. Může to být nabídka lepší práce, přivýdělek, vánoční odměny, případně menší výhra anebo nenadálé dědictví od vzdáleného příbuzného.

Rodina a vztahy

Dokážete vést rodinu bez toho, aniž byste zvyšovali hlas, nebo se rozčilovali. Máte u nich přirozenou autoritu a děti si k vám chodí pro rady a pomoc. Vždy jim dokážete správně poradit a pochválit je.

Zdraví a kondice

Pokud se vám stal nějaký větší úraz nebo něco podobného, nejspíš se vám budou rány v tomto měsíci hojit hůře. Také byste se neměli bezhlavě vrhat do zbytečných zákroků, pokud ovšem nejsou nezbytné.