Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Horoskop na měsíc Únor

Máte možnost potkat úžasnou dušičku, od které se naučíte spoustu věcí. Bohužel, až ji nebudete vnitřně potřebovat, začnete se od ní vzdalovat. Na co si určitě dejte pozor, je negativní energie, která by ničila nejen vás, ale i vaše okolí. Naučte se pracovat s myšlenkami, navozujte si sami v sobě dobrou náladu, vyhýbejte se negativním lidem i situacím. Naučte se meditovat a meditujte každý den.

Láska a přátelství

Čeká vás zamilování, které ale nebude mít dlouhého trvání. Máte rádi klid a váš protějšek se vám bude zdát příliš živý. Nezahazujte hned tento vztah, chvíli o něm přemýšlejte a hledejte kompromisy.

Peníze a práce

V zaměstnání se vám bude výborně dařit. Dokážete dovést náročnější úkoly do konce, ale navíc uděláte všechno na dvě stě procent. Váš nadřízený je s vámi spokojený a odměny nebo povýšení vás neminou.

Rodina a vztahy

Zaměřte se na sportovní aktivity, ke kterým přesvědčte i ostatní členy rodiny. Uvidíte, že se vaše vzájemné vztahy zlepší a dokážete spolu zase bez problémů komunikovat. Všechno záleží pouze na vás.

Zdraví a kondice

Váš žaludek dostává pořádně zabrat. Změňte své stravovací návyky i jídelníček. Vynechte tučná, sladká nebo i příliš těžká jídla. Jezte jen do šesti hodin, potom již své zažívací ústrojí nezatěžujte.