Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Horoskop na měsíc Srpen

Nyní budete mít problém se soustředěním a myšlením. Nebude se vám dařit nic vymyslet a dostanete se do časového presu, což zase negativně ovlivní vaše pracovní nasazení. Bude to takový kolotoč a vy nebudete vědět, jak z něho ven. Chtělo by to si vzít menší dovolenou, abyste si odpočinuli. Potom půjde všechno mnohem lépe. Měli byste si také začít doplňovat vzdělání, ať už ve škole nebo na kurzech.

Láska a přátelství

Zatím se nechcete, milí Kozorozi, příliš vázat, takže ani lásku nevyhledáváte. Možná nějaký občasný flirt, ze kterého nakonec nic není. Vám to ale takto vyhovuje. Ten pravý nebo ta pravá se objeví.

Peníze a práce

Momentálně byste měli zapomenout na nějaké půjčky nebo jiné podepisování smluv či dokumentů. Není ta správná doba, mohli byste se dostat do pořádného průšvihu. Počkejte s tím raději na konec srpna.

Rodina a vztahy

Domů si nosíte pracovní problémy. I když se snažíte zapírat, vaše polovička to na vás pozná. Je lepší to říci hned, protože si pak může domýšlet ještě více katastrofické scénáře. Mějte k sobě důvěru.

Zdraví a kondice

Můžete být spokojeni. Váš organismus je schopen odolávat infekcím a jiným neduhům. Stejně se ale o něj dobře starejte. Jezte vyváženou stravu, hodně pijte čistou minerální vodu a choďte na procházky.