Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Horoskop na měsíc Červenec

Milí Kozorozi, možná jste již delší dobu sami. Nejspíš vám to úplně nevadí, ale smutno vám někdy je. Můžete se začít radovat, protože vaše samota už dlouho nepotrvá. Potkáte človíčka, který vás naprosto okouzlí a budete s ním zažívat lásku a štěstí. Jen v zaměstnání to nebude zrovna hitparáda. budete cítit únavu a pracovní úkoly vám nepůjdou příliš od ruky. Mějte sami se sebou chvíli trpělivost.

Láska a přátelství

Zadaní budou mít menší problém se svým protějškem. Uvidí, že se všechno dá zveličit. Původně malý problém přeroste do obřích rozměrů a záleží na vás, jak se s tím vypořádáte. Naději pořád ještě máte.

Peníze a práce

S financemi na tom nejste špatně, a je dobře, že se nehrnete do žádných půjček a žijete tak, abyste se do problémů vůbec nedostali. Měli byste si ale brzy dát do pořádku úřední záležitosti a listiny.

Rodina a vztahy

Měli jste na tento měsíc hodně plánů, výletů nebo prodloužených víkendů. Rodina se na tyto akce s vámi velmi těší, ale je možné, že nebudete mít energii na jejich uskutečnění. Zkuste více odpočívat.

Zdraví a kondice

Zdravotní problémy by vás neměly příliš trápit. Jen byste měli změnit svoji životosprávu, odpočinete si vy i váš organismus a naberete více sil. Hodně spěte, choďte na procházky a jezte více zeleniny.