Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Horoskop na měsíc Duben

Duben vám dá ochutnat velkou lžíci duševního míru. Budete v harmonii s lidmi, s prací, se světem a sami se sebou. Ano, tohle je ono a tak to vypadá. Země se nezatřese, abyste poznali dobré vibrační naladění. Prostě vám jen bude dobře. Pokud vás v budoucnu život svede do jiných kolejí, budete vědět jak se na toto místo, do této energie vrátit. Nezapomeňte, že se to týká jen vás. Nechtějte druhé spasit, musí sami.

Láska a přátelství

Uvědomíte si, že blízko vás je vaše spřízněná duše. Možná vedle vás žije dlouho, nebo právě vstoupila do vašeho života. Rozhodně si ji nenechte utéct. Komunikujte spolu a ostatní nechte na vyšším vedení.

Peníze a práce

Dělejte dál, co děláte. Řídíte se správnými instinkty, jdete za tím, co vás naplňuje. Vesmír pro vás nemá radu, jak to dělat lépe. Děláte to velmi dobře. Nenechte se ovlivnit penězi ani pýchou na to, jak jste dobří.

Rodina a vztahy

Rodina je pro vás základem jistoty a pocitem domova, i kdyby do ní patřili jen dva nebo tři lidé. Proto do ní přiřazujete i své dlouholeté přátele. A funguje to. Občasným zklamáním se nedejte odradit.

Zdraví a kondice

Je vám příjemné žít v cvalu a ani to jinak nechcete. Může se však stát, že váš pohybový aparát se vašemu tempu vzepře. Kouby, šlachy, záda - prohřívejte se, děkujte svému tělu, že slouží, zvolněte a odpočívejte.