Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Horoskop na měsíc Říjen

Milí Kozorozi, momentálně nemáte nejlepší období, ale nezoufejte, ono se všechno spraví a bude lépe. Ve vztahu se snažíte dívat se na druhého z té lepší stránky a přestože vztah nefunguje, jak by měl, věříte, že dokážete problémy zvládnout. Jenže pozor na manipulaci. Možná je načase přiznat si pravdu a jednat nebo jít o dům dál. Ani v zaměstnání to nebude žádná hitparáda. Dělejte svou práci dobře.

Láska a přátelství

Sice se neustále snažíte vztah slepovat, ale nakonec dojdete k rozhodnutí a poznání, že to vlastně nemá smysl. Kolem vás je spousta protějšků, kteří by byli rádi, kdybyste jim věnovali svoji přízeň.

Peníze a práce

I když není přísun peněz momentálně nějak velký, vy s ním vystačíte. Je obdivuhodné, jak umíte s financemi zacházet. Z toho mála, co máte, dokážete ještě něco ušetřit. Mnozí by se od vás mohli učit.

Rodina a vztahy

Ze strany rodiny zažijete nepochopení. Ale vy si z toho nebudete nic dělat a zaměříte se sami na sebe. Pečujte o své tělo, jděte cvičit, dopřejte si masáž nebo si poseďte s kamarádkou či kamarádem.

Zdraví a kondice

Mohou se vyskytnout problémy s klouby, pocítíte jistou ztuhlost. Pokud máte nadváhu, nastal čas s tím něco dělat, protože by vám mohla způsobit zdravotní komplikace. Choďte ale hodně na procházky.