Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Horoskop na měsíc Leden

V tomto měsíci disponujete velkou energií a navíc nepodlehnete stresu, což je určitě fajn. Všechno budete řešit v pohodě. V lásce se o vás budou zajímat spíše nadřazenější typy, ale jeden bezva protějšek se mezi nimi objeví, určitě ho nepřehlédnete. V zaměstnání se vám bude dařit, zaměstnavatel vás ocení, dokonce vás čeká i povýšení. Navíc se k vám pohrnou i pracovní nabídky, které musíte uvážit.

Láska a přátelství

Opačné pohlaví o vás jeví velký zájem, ale bohužel jsou všichni nápadníci trochu z jiného těsta než vy a příliš si nerozumíte. To je jen přechodné, už brzy vám do života vstoupí opravdu úžasná osůbka.

Peníze a práce

Pokud jste udělali chybu a půjčky lepíte dalšími půjčkami, měli byste co nejrychleji najít cestu, jak z toho všeho ven. Mělo by se vám to podařit, ale počítejte s tím, že to dá ještě pořádnou práci.

Rodina a vztahy

Máte tu správnou náladu zlepšit vaše hnízdečko, případně ho vyzdobit. Kupodivu rodina nic nenamítá a dokonce vám nabídne pomoc. Určitě ji přijměte, nakonec vám to pomůže, že se ještě více sblížíte.

Zdraví a kondice

Je možné, že se vaše případné kožní problémy nyní zhorší. Pokud se chystáte máčet ruce v saponátech, určitě použijte rukavice. Také se poraďte na dermatologii, které krémy by pro vás byly teď vhodné.