Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Horoskop na měsíc Červen

Máte úžasné nápady a myšlenky, které chcete zrealizovat. Přednesete je vašemu nadřízenému, který je nadšený a dá vám k tomu všechno, co potřebujete. Vy byste si ale poradili i bez této podpory. V lásce očekávejte pomalu, ale zato krásně se rozvíjející vztah, který bude pro vás oba velkým přínosem. Budete si mít co říci. Navzájem se obohatíte o různé vědomosti a dovednosti. A nechybí ani chemie.

Láska a přátelství

Pokud navštěvujete nějaké kurzy, seznámíte se s člověkem, který vám předá pár vhodných rad do života osobního i pracovního. Stanou se z vás přátelé a možná z toho pak bude i něco víc. Počkejte si.

Peníze a práce

Peníze umíte vydělat a není pro vás problém si pořídit i dražší věc. Máte skvělé nápady a neměli byste je nechávat sepsané v šuplíku. Pokud je budete realizovat, přinesou vám velký finanční zisk.

Rodina a vztahy

Někteří členové vaší rodiny mohou mít problémy. Podejte jim pomocnou ruku, budou za to vděčni a navíc to upevní vaše pouto. Uvidíte, že se všechno vyřeší a vy se zanedlouho budete radovat s nimi.

Zdraví a kondice

Lepší dobu k návštěvě zubaře jste si vybrat nemohli. Objednejte se též na dentální hygienu, nechte si spravit všechny zuby, a pokud je nutné třeba vytrhnutí stoliček, jděte do toho. Zuby vám poděkují.