Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Horoskop na měsíc Duben

Ve vztazích narážíte spíše na osoby, které jsou dobrodružné povahy, určitě se s nimi nenudíte, jenomže to není nic pro dlouhodobější vztah. Ale nesmutněte, protože již brzy přijde do vašeho života osoba, která vám dá přesně to, co potřebujete. V práci trochu zvolněte, je toho na vás hodně a časem by se to mohlo projevit i na vašem zdraví. Dopřejte si častěji pořádný odpočinek a relax v přírodě.

Láska a přátelství

Čeká vás menší zamilování do super osůbky. Jenže po několika schůzkách zjistíte, že to není úplně ono a rychle z toho vycouváte. Ale to nevadí, je to pozitivní zkušenost a vy přece můžete hledat dál.

Peníze a práce

Tento měsíc utrácíte moc peněz. A štve vás to, protože často zjistíte, že danou věc vůbec nepotřebujete. Zkuste obálkovou metodu, obálku nadepište tím, co je potřeba zaplatit, a jinak do ní nesahejte.

Rodina a vztahy

V rodině je napjaté ovzduší, hádky jsou na denním pořádku a vy nevíte, komu můžete důvěřovat. V některých lidech se totiž zklamete. Platí tady jedno důležité pravidlo, to jest - důvěřuj, ale prověřuj.

Zdraví a kondice

Trpíte-li nějakými kožními problémy, zajděte si k lékaři, který vám dá doporučení na kožní kliniku. Je lepší všechno řešit včas, než si přidělat další zdravotní problémy. Nebude to ale nic vážného.