Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Horoskop na měsíc Červenec

Hrozí vám úbytek na kontě, protože investujete do věcí, které jsou zbytečné. Zkuste více přemýšlet o tom, kam vaše peníze odchází. V práci se vám podaří dokončit nelehké úkoly. Sice budete zpočátku bojovat s nadřízeným, podaří se vám ale dát všechno do pořádku. Ve vztazích se vám bude opravdu dařit. Přijmete pozvání na rande a po čase zjistíte, že mezi vámi přeskočila jiskra a vše je na dobré cestě.

Láska a přátelství

U zadaných je velkým problémem komunikace a nedorozumění. U nezadaných je velká šance potkat někoho, kdo bude jejich druhou polovinou. Po neúspěšných vztazích se konečně začne blýskat na lepší časy.

Peníze a práce

Tento měsíc si dáte do pořádku své věci. Zkontrolujte si rovněž všechny pojistky, pokud zjistíte, že jsou již nevýhodné, navštivte svého finančního poradce a poraďte se s ním. Nezapomeňte ani na auto.

Rodina a vztahy

Přestože vás trápí problémy a rodina by vám ráda pomohla, chcete si všechno řešit sami. Byli byste rádi, kdyby se vás nejbližší neustále na něco neptali. Nebojte se, koncem měsíce bude vše v pořádku.

Zdraví a kondice

Protože máte nyní tendence k úrazům a zlomeninám, měli byste se vyhýbat adrenalinovým sportům. Dbejte své bezpečnosti také v autě a zbytečně neriskujte. Pozor na bruslích nebo kole. Spíše odpočívejte.