Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Horoskop na měsíc Červen

Nyní se vám bude dařit plnit si své sny a plány. Pokud sníte o daleké cestě, měli byste začít studovat cizí jazyk, kterým se v oné zemi hovoří. Dostanete také spoustu nápadů, které se vám podaří zrealizovat. Je možné, že vás bude lákat návrat do školy. Nebraňte se tomu a začněte studovat. Všechno je možné a na věku přece vůbec nezáleží. Sny si můžete splnit i v devadesáti. Chce to jenom odvahu.

Láska a přátelství

Momentálně vás čekají těžké zkoušky. Přemýšlíte nad sebou i svými vztahy a zkoušíte přijít na to, kde děláte chybu. Třeba se vám dokola opakují stejné situace. Může to mít kořeny ve vašem dětství.

Peníze a práce

Ti, kteří podnikáte, budete mít dostatek energie na nové plány a klienti se k vám jen pohrnou, což vás bude naplňovat velkou radostí. Zaměstnanci ve firmách na tom budou hůř. Hrozí jim totiž vyhoření.

Rodina a vztahy

V červnu pocítíte problémy zejména s dětmi ženského pohlaví. Navíc, pokud je dcera v pubertě, máte se na co těšit. Její přátelé se vám budou jevit jako naprosto špatná volba. Mějte s ní trpělivost.

Zdraví a kondice

Kromě vyhoření u zaměstnanců, vám nehrozí žádné zdravotní komplikace. Jen se zaměřte na zdravější životní styl a pokud se v zaměstnání necítíte dobře, raději odejděte a najděte si práci vhodnější.