Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Horoskop na měsíc Srpen

Tento měsíc vás čekají změny. Zpočátku měsíce to nevypadá nijak růžově, ale později se na vás zaměří Venuše a všechno půjde jako po drátkách. Milostné vztahy se vyřeší. Pokud jste zadaní, dojde k obnovení citu vaší polovičky, pokud zadaní nejste, potkáte spřízněnou duši. V zaměstnání zvládáte úkoly, se kterými byste si dřív nevěděli rady. Také finance se vyřeší, naučíte se dávat stranou nějakou částku jako rezervu, což vám do budoucna zjednoduší život. Nebudete se muset bát, že nebude na nájem.

Láska a přátelství

Jste zamilovaní a stále čekáte, že to samé bude cítit i vaše polovička. Jenže bohužel u ní už tento cit vyprchal a už nikdy se nevrátí. Nečekejte tak na něco, co nepřijde, a začněte zase pořádně žít.

Peníze a práce

Rádi byste získali vysněnou práci. Není to nemožné, jen pro to musíte něco udělat. Například se dále vzdělávat, naučit se nový počítačový program či jazyk. Též si vylaďte životopis a informace o sobě.

Rodina a vztahy

Máte-li narozeniny, uspořádejte velkou oslavu pro rodinu i kamarády, zahrajte si hry a snažte se udržovat zábavu. A stejně vám nic nebrání v tom, abyste to všechno uspořádali, i když narozeniny nemáte.

Zdraví a kondice

Žaludek máte pořádně stláskaný. Chtělo by to zvolit dietu, ale pozor ne hladovku. A změňte styl života, nekuřte, neopíjejte se a jezte zdravěji, především ovoce a zeleninu. Nezapomínejte ani na pohyb.