Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Horoskop na měsíc Duben

Milé Panny, užívejte si jara, zahradničte, vařte sobě i druhým dobroty a nikam se nederte. Mars je po celý měsíc v opozici s vaším znamením. Je to velká síla, co vám bude házet klacky pod nohy, takže odložte velké plány a cíle na další měsíc. Vesmír nedělá nic jen tak, takže i překážky vám později poslouží k velkému osobnímu rozvoji. Marsovskou sílu můžete neutralizovat zpěvem a provozováním umění vůbec.

Láska a přátelství

Vzpomínáte na prince Jiříka z pohádky Zlatovláska? Pomohl mravencům i chudé babce. Na cestě za svým cílem si všímal svého okolí, obětoval svůj čas. Dělejte to taky tak a objevíte novou kvalitu lásky.

Peníze a práce

V práci vsaďte na jistotu, není vhodná doba pro experimenty. Uplatňujte svou zkušenost ve všem, co děláte. Vaše systematičnost a poctivost se vám vyplatí. Kolegové si vás cení jako profíka, kterým opravdu jste.

Rodina a vztahy

Celý tento měsíc bude ve znamení domova a nejbližších přátel. O co opravdu jde, to je vlastní autenticita. Nedělejte, nemluvte ani nemyslete nic proti sobě samým, nehrajte hry. Vytvoříte upřímné lidské zázemí.

Zdraví a kondice

V dubnu bude platit, že méně na vašem talíři je více. Potřebujete odlehčit postavu i zažívání. Nepouštějte se do půstů, naopak jezte pravidelně včetně snídaně a svačinek, ale malé množství a čerstvé potraviny.