Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Horoskop na měsíc Duben

Jste zamilovaní, ale připadá vám, že si s vámi váš idol pouze hraje a jeho city nejsou skutečné. Měli byste věřit své intuici, která vám napovídá správně. Rozchod je tady na místě, ale dlouho truchlit nebudete. Už v druhé polovině měsíce potkáte člověka, který bude stát za to. V práci se vyskytnou menší potíže, které dokážete překonat v případě, že si nyní odpočinete. Vezměte si pár dní dovolenou.

Láska a přátelství

Možná jste momentálně zklamaní z vašeho protějšku. Máte pocit, že si s vámi jen hraje. Možná ano, možná ne. Ruku na srdce, netlačíte malinko na pilu? Necítí se váš partner tak trochu jako ve vězení?

Peníze a práce

Měli byste přemýšlet, zda neutrácíte za zbytečnosti. Peníze se vám takto rychle rozkutálí a vy nebudete vědět, jak zaplatit bydlení a další důležité věci. Koncem měsíce se ale karta obrátí k lepšímu.

Rodina a vztahy

Starostí máte nad hlavu a vaše polovička se rozhodla řešit malichernosti. Snadno se tedy vytočíte a vybuchnete. Neměli byste pracovní problémy nosit domů, na druhou stranu právem očekáváte podporu.

Zdraví a kondice

Váš lymfatický systém nefunguje tak, jak by měl a pomoci by vám mohly lymfatické masáže. Jsou dost složité, tak by bylo dobré získat nějaká doporučení. Nohy si chlaďte ve studené vodě, nebudou otékat.