Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Horoskop na měsíc Únor

Tento měsíc vás trošku potrápí. Bude to pro vás a vaši trpělivost velká zkouška. Problémy na vás budou útočit ze všech stran, ale vy to jistě zvládnete. Ponořte se do svého nitra a na okolní situace se dívejte s nadhledem stejně, jako byste sledovali nějaký film. Pomůžete tím své nervové soustavě, a navíc si vás okolí bude více vážit, než kdybyste všechno řešili. Až koncem února si odpočinete.

Láska a přátelství

Neřešte nyní city a pocity v partnerství. Nevyhýbejte se společnosti a společenským událostem. Dodají vám potřebnou energii, kterou budete nutně potřebovat, abyste zvládli všechno, co život přinese.

Peníze a práce

Finančně nebudete strádat, ale ani nebudete moci příliš vyhazovat. Učte se šetřit, protože se vám tato dovednost bude hodit v následujících týdnech. Nějaká ta práce navíc by zlepšila váš rozpočet.

Rodina a vztahy

Vaše ratolesti budou požadovat věci, které stojí hodně peněz. Je na vás jim vysvětlit, jak se s financemi zachází a jak těžko se mohou vydělat. Určitě to snadno zvládnete s diplomacií sobě vlastní.

Zdraví a kondice

Pracovní neschopnost vás pravděpodobně také nemine. Přece jenom k nám přichází chřipková vlna a v dopravních prostředcích to vypadá jako v čekárně u lékaře. Jezte proto hodně vitamínů a minerálů.