Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Horoskop na měsíc Červen

Vesmír vám posílá jednu zkoušku za druhou, lehké období vás jistě nečeká. V partnerských vztazích se budete muset rozhodnout, zda zůstávat s člověkem, se kterým nejste šťastni, nebo jít jinou cestou. Možná, že kdybyste mu šli příkladem, mohl by se změnit a váš vztah by měl ještě šanci. Ani v zaměstnání to nebude procházka růžovou zahradou. Vy to ale zvládnete a těžkosti vás posunou zase o kus dál.

Láska a přátelství

Se svým protějškem nemáte společné plány, což vede k velkému odcizení mezi vámi. Buďte vy ti akčnější, vymyslete výlety či jiné aktivity. Buď se k vám vaše polovička přidá, nebo se objeví někdo lepší.

Peníze a práce

Nadřízený vám dává úkoly, se kterými se těžko vyrovnáváte a zvládáte je s vypětím všech sil. Není s ním navíc řeč, takže nemá smysl mu něco vysvětlovat. Naštěstí vás to ale sbližuje s vašimi kolegy.

Rodina a vztahy

Pokud chcete předělat byt nebo dům, v tomto měsíci na to raději zapomeňte a plány odložte. Věnujte se raději svému sebevzdělávání, je spousta kurzů, které můžete absolvovat z pohodlí vašeho domova.

Zdraví a kondice

Vaše imunita je oslabena. Snažte se dostat do těla vitaminy, jezte převážně ovoce a zeleninu a hlavně se nepřejídejte. Samozřejmě nekuřte a nepijte příliš mnoho alkoholu. Choďte často na procházky.