Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Horoskop na měsíc Září

Počátkem měsíce se zaměřte na studium, úspěchy budete slavit hlavně v jazykových kurzech. Stranou nezůstane ani další vzdělávání v oboru, v němž momentálně pracujete. Zlepšíte se i v oblasti komunikace, vyhrajete každou slovní šarvátku, do níž se pustíte. Dokončete všechny otevřené záležitosti, jinak se s vámi potáhnou ještě dlouho a budou vám značně znepříjemňovat každodenní životní realitu.

Láska a přátelství

Někteří z vás získají neopakovatelnou šanci na usmíření s rozhádaným partnerem. Pozor ale na zbytečné žabomyší války. Nezadaným vstoupí do života osudová láska, která by mohla být na celý život.

Peníze a práce

Ačkoli se v zaměstnání opravdu nadprůměrně snažíte, očekávané výsledky se jaksi nedostavují a pochvalu neustále získává někdo jiný. Nezbude vám nic jiného než se ozvat a pěkně od plic si to vyříkat.

Rodina a vztahy

Naplánujte si malou dovolenou či rodinný výlet do neznáma. Vaši blízcí jistě s radostí uvítají, že jste na chvíli odložili pracovní povinnosti k ledu a budete se jim zase jednou maximálně věnovat.

Zdraví a kondice

Na jednu stranu se budete cítit výborně, na druhou stranu se ale u vás mohou objevit tento měsíc hypochondrické stavy. Snažte se jim příliš nepodléhat, jezte zdravě a snažte se hodně pohybovat.