Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Horoskop na měsíc Leden

Začátkem ledna si budete připadat poněkud nespokojení, ale časem se všechno zlepší. Potkáte partnera, kterého vám budou nejen všichni závidět, ale hlavně vy se s ním budete cítit výborně. Také v zaměstnání vám půjde práce od ruky, kolegové si vás budou vážit nejen pro vaše skvělé znalosti, ale i pro to, že vždycky každému rádi pomůžete. Čeká vás finanční odměna, přesto pozor na zbytečné utrácení.

Láska a přátelství

Několikrát jste se v partnerech zklamali a teď se bojíte navázat s někým bližší kontakt. Pokud ale vylezete ze své ulity, potkáte někoho, kdo vám už neublíží. Chce to jen trochu odvahy z vaší strany.

Peníze a práce

Bojíte se odlivu peněz. Raději jste přestali úplně utrácet a čekáte na horší časy. Nemusíte se kvůli financím stresovat, už brzy si k vám najdou cestičku, aniž byste se museli o něco více snažit.

Rodina a vztahy

Někdo z rodiny bude mít tendenci se do vás navážet a říkat vám, co byste měli či neměli dělat. Řekne to sice dost nevybíravým způsobem, ale vy se zase urazíte zbytečně moc. Raději držte nervy na uzdě.

Zdraví a kondice

Mohli byste mít problém s nervy, proto začněte hledat způsob, jak se celkově zklidnit. Zkuste jógu, reiki, cvičení nebo procházky v přírodě. Dojděte si na masáž nebo do sauny či s přáteli na vínko.