Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Horoskop na měsíc Červenec

Jste nyní spíše uzavření, nechcete komunikovat a vadí vám víc lidí pohromadě. Sice by bylo fajn, kdybyste vyšli ze své ulity, ale do ničeho se nenuťte násilím. Pár přátel si k sobě pustíte, a to je dobře. Nové známosti nevyhledáváte, ale ony si vás nakonec najdou. V zaměstnání nemáte zrovna pozitivního šéfa a je těžké s ním vyjít. Mějte trpělivost a problémy se vyřeší již brzy k vaší spokojenosti.

Láska a přátelství

Nemáte náladu na seznamování, ani necítíte potřebu projevovat city. Raději budete sami doma a případně se pohroužíte do meditace nebo myšlenek. To se ale změní už koncem července. Zase začnete žít.

Peníze a práce

Vyhněte se momentálně uzavírání smluv, půjčkám nebo jiným způsobům získání peněz. Vsaďte pouze na svoji práci a plat. Pokud potřebujete peníze navíc, neváhejte si je přivydělat jen běžným způsobem.

Rodina a vztahy

Své problémy budete chtít řešit s rodinou. Dají vám cenné rady, které ale zpočátku nebudete chtít přijmout. Budete se cítit dokonce naštvaní. Až později zjistíte, že to s vámi mysleli více než dobře.

Zdraví a kondice

Potíže se mohou vyskytnout v trávicím traktu. Omezte tučná nebo příliš slaná jídla, vyhýbejte se bílé mouce. Nezapomínejte na pitný režim. Střevům pomůže také dostatečný pohyb a jemná masáž břicha.