Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Horoskop na měsíc Květen

Jste v dlouhodobém vztahu a pravděpodobně procházíte partnerskou krizí. Váš protějšek vás nevnímá, když si s ním chcete promluvit. Prostě se chová jako pštros a strká stále hlavu do písku. Naštěstí si to koncem měsíce uvědomí a začne zase fungovat. V zaměstnání vás také začnou provázet těžkosti, musíte se vzpamatovat a začít problémy řešit. Naštěstí se vám to podaří a nadřízený bude spokojený.

Láska a přátelství

V partnerském vztahu dojde na hádky a nepochopení. Možná začnete uvažovat, že od partnera odejdete. Přijde vám, že akorát házíte hrách na zeď. Nebojte se, všechno se zase urovná a budete v pohodě.

Peníze a práce

Nemáte našetřeno dost peněz, a tento měsíc se na vás pohrne jeden výdaj za druhým. Musíte se naučit lépe hospodařit. Vyřešit by se to dalo také alespoň krátkodobým přivýdělkem, než se situace zlepší.

Rodina a vztahy

Jste pod tlakem, rodina po vás neustále něco chce. Musíte řešit problémy ostatních a na sebe nemáte čas. Změňte to, musíte se věnovat hlavně sami sobě, abyste měly energii potom i pro ty ostatní.

Zdraví a kondice

Pozor na problémy s klouby. Raději je příliš nezatěžujte. Vyhněte se běhání, skákání nebo aerobiku. Spíše zařaďte do svého programu chůzi. Kupte si kloubní výživu. Pokud máte nadváhu, určitě zhubněte.