Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Horoskop na měsíc Únor

Do některých činností se vám prostě nechce, jenže se vám budou hromadit a po čase se z toho budete jen těžko vyhrabávat. Navíc váš nadřízený není z vašeho počínání nadšený, tak ho raději neprovokujte. Snažte se udělat všechny resty třeba přes víkend, potom se vám neskutečně uleví. Ani v lásce to nebude žádná hitparáda. Váš protějšek se už nejspíš nebude chtít ve vztahu zdržovat a raději odejde.

Láska a přátelství

Zdá se, že s vámi protějšek nehraje fér. V každém případě zjistíte, že vám lže v důležitých i méně důležitých věcech. Měli byste si to s ním vyříkat, i když je možné, že pak bude chtít vztah ukončit.

Peníze a práce

Peníze utrácíte víc, než byste měli. Navíc vás nejspíš dohoní chyby z minulosti a vy budete muset hledat přijatelné řešení. Pokud to sami nezvládnete, objednejte si služby dobrého finančního poradce.

Rodina a vztahy

Pokud má někdo z vaší rodiny problémy, ochotně mu poradíte nebo pomůžete. To se ovšem nedá zcela říci, pokud je to obráceně. Nesetkáte se zrovna s pochopením a o pomoci ze strany blízkých ani nemluvě.

Zdraví a kondice

Dejte si pozor na záněty. Sice je vyléčíte třeba antibiotiky, ale pokud neodstraníte příčinu, objeví se vám zanedlouho na jiném místě v těle a budete moci začít s léčbou od začátku. A tak pořád dokola.