Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Horoskop na měsíc Prosinec

Máte novou známost, se kterou jste šťastni, a vypadá to na delší trvání. Ale můžete si to pokazit vaší žárlivostí, podezíráním či výbuchy vzteku. Naštěstí si včas uvědomíte své nevhodné chování a napravíte dojem, který jste udělali na svůj protějšek. Práce vám jde od ruky, ale najednou vám dojdou síly a nebudete stíhat dokončovat úkoly. Měli byste si činnosti lépe naplánovat, aby byly v pořádku.

Láska a přátelství

Chtěli byste, aby se vám vaše drahá polovička více věnovala, ale vaše přání se neplní. Dostanete se tak do konfliktu, ale podaří se vám vysvětlit, co od partnera očekáváte. Vše se tedy vrátí do normálu.

Peníze a práce

Mnoho výdajů do domácnosti, dárky k Vánocům, jídlo, rozbitý spotřebič, to všechno vám bere peníze. Ale nebojte se, zkraje prosince se všechno v dobré obrátí a nějaká ta koruna vám přistane na účtě.

Rodina a vztahy

Před Vánoci toho máte opravdu hodně, ale stejně byste měli držet své emoce na uzdě. Rodina se vám přece snaží pomoci, ale vy jste podráždění a ještě jim vynadáte. Myslete na adventní a klidný čas.

Zdraví a kondice

Záněty dokáží člověka pěkně potrápit, zejména, když se neléčí příčina, ale až potom důsledky. To se potom vyléčí jeden zánět, ale za nějakou dobu se objeví další někde jinde. A léčení začne nanovo.