Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Horoskop na měsíc Září

V milostných vztazích se vám daří, ale bohužel si to samy kazíte. Jste náladové a každou sebemenší chybičku svému protějšku vyčtete. Toho to může zklamat a začne se ohlížet po vhodnějším partnerovi. Uvědomte si tu chybu včas, ať potom nelitujete. Nadřízený není s vaší prací příliš spokojen a ani chování se mu nelíbí. Zamyslete se nad sebou a svými chybami a zavčasu změňte přístup k práci i lidem.

Láska a přátelství

Váš idol už nebudete chtít dále snášet vaši věčnou kritiku na jeho adresu, proto se poohlédne po vhodnějším protějšku. Vy si chybu uvědomíte a otevřete se tím mnohem lepším a šťastnějším vztahům.

Peníze a práce

Finanční stránka se hodně zlepší a vy si budete užívat luxusu a radosti z toho, že se o sebe dokážete tak skvěle postarat. Pozor si jen dejte na obchodní smlouvy, všechno si velmi pečlivě pročtěte.

Rodina a vztahy

Je toho na vás hodně. Povinnosti v práci i doma z vás vysávají energii. Zkuste věci lépe naplánovat, ať máte také čas na sebe a odpočinek. Rodina to jistě pochopí a vyjde vám vstříc. Více relaxujte.

Zdraví a kondice

Větší citlivost nervových zakončení by vás mohla trochu potrápit. Existují na to mastičky, které zakoupíte v lékárně nebo se poraďte se svým ošetřujícím lékařem. V tyto dny byste se neměly opalovat.