Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Horoskop na měsíc Listopad

Intelektuálně jste na tom byli vždycky dobře, ovšem v listopadu ještě víc zazáříte. Zvláště vaše veřejné proslovy budou pro ostatní nezapomenutelným zážitkem. Kupodivu vám půjdou i manuální činnosti, v nichž jste dřív zrovna neexcelovali, dokonce vlastnoručně vyrobíte pár vkusných doplňků do vaší domácnosti. Díky planetě Merkur pochopíte, proč jsou někteří kolegové oproti vám tolik zvýhodněni.

Láska a přátelství

Přestane vás bavit pokukovat po někom jiném a spíš se zaměříte na to, abyste se se svým protějškem o něco víc poznali. Odmítnete hrát nějaké nesmyslné hry a raději vsadíte na stoprocentní upřímnost.

Peníze a práce

V zaměstnání objevíte spřízněnou duši. Z nabídky na dlouhodobý flirt se vcelku elegantně vyzujete a využijete tohoto zájmu ve prospěch své kariéry. Pracujete tiše a nenápadně, ale velice spolehlivě.

Rodina a vztahy

Doma budete fungovat jako nárazník, který zabrání vzniku jakékoli hádky. Než se rozhoří vášnivé emoce, dokážete přijít s takovým řešením, které může vyhovovat všem. Nezapomínejte však na odpočinek.

Zdraví a kondice

Prvotním úkolem pro udržení vašeho zdraví v měsíci listopadu je posílení psychické stability. Nejlépe se k tomu hodí vitaminy skupiny B. Pleť vám nádherně vylepší kosmetika z přírodních přísad.