Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Horoskop na měsíc Únor

Únor pro vás bude zkouškovým obdobím. Budete mít pocit, že vám Vesmír hází klacky pod nohy. Nenechte se ale odradit menšími problémy, které vemte jako příležitost k vašemu posunu. Co vás nezabije, to vás posílí a posune na cestě zase o kus dál. Nebojte se, odměny za vaše duchovní úsilí jsou na cestě, jen pro to musíte ještě něco udělat. K tomu budete mít spoustu příležitostí, neztrácejte naději.

Láska a přátelství

U opačného pohlaví budete slavit úspěchy. Dokonce potkáte partnera, na kterého jste čekali. Musíte ale vydržet, objeví se až koncem měsíce. Vaše trpělivost se vám vyplatí, tak se to nesnažte urychlit.

Peníze a práce

Svoji práci znáte velmi dobře a zaměstnavatel si je toho vědom. Proto na vás bude klást mimořádné nároky. Práci přestanete stíhat a začnete dělat chyby. Promluvte si se svým vedoucím a problém řešte.

Rodina a vztahy

Společně strávené chvíle s vašimi dětmi vám dodají potřebnou energii. Zato s protějškem si rozumět nebudete. Každý máte naprosto jiný slovník a nebudete se moci dohodnout ani na běžných záležitostech.

Zdraví a kondice

Mohou vás potrápit problémy se střevy. Je potřeba je pročistit. Jezte hodně vlákniny, ovoce a zeleninu. Často se hýbejte, břicho masírujte ve směru hodinových ručiček. To všechno je pomůže rozhýbat.