Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Horoskop na měsíc Červen

Pokud máte vztah, jdete na něj dobře. Rádi trávíte se svým idolem čas, ale zároveň vám nevadí být sami. Přečtete si knihu, jdete za přáteli nebo si zaběhat. Nevíte, co je závislost, a to je moc dobře. Tím víc si protějšek u sebe udržíte. V zaměstnání rovněž všechno probíhá v klidu, dokonce k vám přichází výborná nabídka. Možná povýšení, zvýšení platu nebo by vás ráda k sobě přetáhla konkurence.

Láska a přátelství

Lásce se nevyhýbáte, ale vaše velké plus je to, že dokážete být sami. Proto nejste závislí na ostatních, jste prostě osobnost, a to je z vás cítit. O to více budíte neskrývaný zájem opačného pohlaví.

Peníze a práce

Ve financích máte celkem štěstí. Umíte vhodně investovat, což je vám k dobru. Dokonce vyhrajete malý obnos, třeba výběrem stíracího losu nebo vám někdo splatí půjčku, s čímž jste už vůbec nepočítali.

Rodina a vztahy

Máte jasnou představu, kam byste se chtěli v létě s rodinou podívat. Narazíte dokonce na slevovou akci. Neváhejte a sáhněte po ní, podobná příležitost se už nebude opakovat. A dovolenou si užijte.

Zdraví a kondice

Momentálně vám můžete pogratulovat k výborné fyzické i psychické kondici. Samozřejmě je to i vaše zásluha, protože se o sebe staráte. Cvičíte, pijete, odpočíváte, dokonce jste i změnili životosprávu.