Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Horoskop na měsíc Říjen

Váš idol vás nadchne a vy se bezhlavě zamilujete. Jenomže vám nevěnuje tolik času, kolik byste potřebovaly, vymlouvá se a nemůžete z něj dostat pravdu. Proto ho brzy pustíte k vodě a půjdete dál. V práci to také nebude úplně snadné. Určitá práce se nepodaří dokončit včas a váš nadřízený vám všem sebere prémie. Nebude vám to jedno, ale co se dá dělat. Zato ve financích si velmi zlepšíte postavení.

Láska a přátelství

Nejprve si budete užívat úžasnou lásku, která bude vzájemná. Jenže časem si na vás váš idol najde stále méně času a nakonec vám bude lhát. Tak co s takovým člověkem, raději od něj dál. Najde se jiný.

Peníze a práce

Peníze vám tedy rozhodně nechybí. Navíc, protože je neustále neřešíte, se k vám začnou dostávat, ani nebudete vědět jak. Takže nebudete mít problém koupit si i dražší věc. Užívejte si trocha přepychu.

Rodina a vztahy

Nyní spíše přemýšlíte, jak si zkrášlit svůj domov, co ještě udělat pro to, aby se vám všem tam lépe žilo. Na pomoc vám přijdou přátelé i rodina a nebudete na to samy. Výsledek bude naprosto úchvatný.

Zdraví a kondice

Můžete mít problémy s lymfatickým systémem. Ten je důležitý, protože odvádí škodlivé látky z těla ven. Zajděte si proto na masáž, samozřejmě lymfatickou, budete se cítit mnohem lépe. Odpočinete si.