Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na měsíc Únor

Milí Ráčci, rádi se bavíte s protějšky, jsou pro vás inspirací. Zejména jeden, vy ho ale stále berete jako parťáka, kamaráda, a jeho to velmi trápí, protože k vám chová trochu jiné city. Možná, kdybyste mu dali šanci, byla by to výhra pro vás pro oba. Zkuste si představit, že byste spolu byli, a vnímejte při tom své pocity. V zaměstnání se vám rovněž bude dařit a v rodinném prostředí pookřejete.

Láska a přátelství

Co se vztahů týká, nikam nespěcháte. Baví vás spíše seznamování a flirtování než představa osudové věrné lásky. Přesto ji máte na dosah ruky a vůbec ji nevidíte. Zkuste se kolem sebe lépe rozhlédnout.

Peníze a práce

Usilovali jste o novou pracovní pozici a dali jste do toho všechno své úsilí. V únoru se ke svému cíli hodně přiblížíte. Vaše pracovní nasazení je obdivuhodné. Pokud vytrváte, čeká vás překvapení.

Rodina a vztahy

Máte rádi svůj klid a pohodu a dokážete být sami se sebou, přesto vás potěší návštěvy přátel, se kterými si máte i po letech co říci. Jste skvělí hostitelé, takže si společné chvíle opravdu užijete.

Zdraví a kondice

Překypujete dobrou náladou a energií. Jste spokojeni s tím, co máte, a dokážete si život opravdu užít. Deprese a podobné emoce u vás opravdu nehrozí. Naopak, jste šťastný a pozitivně naladěný člověk.