Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na měsíc Duben

V práci i vztahu to tento měsíc drhne, ale nedejte se rozhodit. Neprosazujte své cíle za každou cenu, neplýtvejte silami, spíše zpomalte a plujte s proudem. Merkur je totiž po celý měsíc v negativní kvadratuře s vaším znamením a též Venuše se nachází v tomto obtížném postavení. Jemný úsměv na tváři a nadhled vás ochrání. Buďte na sebe hodní. 29. dubna se vše vylepší a věci do sebe začnou zapadat.

Láska a přátelství

Máte kolem sebe několik zajímavých lidí, o které stojíte. Užívejte si randění, jen od toho moc nečekejte, Venuše je v kvadratuře s Rakem. Zdá se, že vás každý brzy omrzí, nudí nebo i štve. Po 29. dubnu vše uvidíte v novém světle.

Peníze a práce

V práci se vám nedaří realizovat věci v té kvalitě, na kterou jste u sebe zvyklí. Všimli si toho i nadřízení a žádají o předělávky. Neprožívejte žádné fatální ponížení, uznejte chybu a předělejte to.

Rodina a vztahy

Chcete najít uklidnění v rodině, a ejhle, nemají moc času. Netrucujte. Nemá smysl si nic vynucovat, lépe je počkat na vhodnou chvíli. Někde poblíž je starý kamarád, který rád vyslechne vaše stesky.

Zdraví a kondice

Tělo vás vybízí, abyste mu věnovali kvalitní odpočinek. Počínaje dobrou matrací v ložnici, přes masáže a saunu až k dobré knize. Přesně to udělejte. A na túry v přírodě si pořiďte i dobré boty.