Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na měsíc Červen

Zatím jste třeba single, ale vám to nevadí. Máte spoustu přátel a koníčků, takže nevíte, kam dřív skočit. Je ale dobře, že se randění nevyhýbáte, protože brzy potkáte ten správný protějšek a své priority přehodnotíte. V práci se snažíte neustále zdokonalovat a navštěvujete spoustu kurzů, možná jste se dokonce rozhodli pro studium střední či vysoké školy. To vám přinese velké finanční ocenění.

Láska a přátelství

Sice chodíte tu a tam na rande, ale taky si užíváte svobody, nechcete se zatím vázat. Máte výborné přátele, se kterými podnikáte různé věci, a také spoustu koníčků. Na nic jiného vám v podstatě nezbývá čas.

Peníze a práce

Dlouho přemýšlíte, do jakých investic byste se pustili. Nápady máte, takže není problém něco vymyslet. Teď jen, jak vše zrealizovat. Ale vy určitě na něco přijdete a podnikatelské záměry se podaří.

Rodina a vztahy

Rádi byste upravili váš domov. Týkat se to může domu, bytu nebo třeba zahrádky. Vám nápady určitě nechybí. Realizaci dotáhnete dokonce a uspořádáte kolaudaci. Uslyšíte jen samou chválu od svého okolí.

Zdraví a kondice

Pozor na nadměrnou zátěž, pokud trpíte osteoporózou. Určitě vám lékař doporučil, co můžete a nemůžete dělat. Bylo by dobré, kdybyste jedli dostatek jogurtů, pili mléko, prostě do těla dostali vápník.