Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na měsíc Květen

Milí Ráčci, tento měsíc pro vás bude opravdu přínosem. V pracovní oblasti se stanete hvězdou. Po týdnech, kdy jste nemohli do práce nebo jen omezeně, jste nabrali spoustu energie, kterou nyní vložíte do svých pracovních úkolů. Šéf s vámi bude velmi spokojen a projeví se to i na vašem finančním ohodnocení. Co se týká milostných vztahů, ani tam nepohoříte. Váš vysněný protějšek se už brzy objeví.

Láska a přátelství

Zadaní to nebudou mít příliš snadné. Protějšek se vám začne vzdalovat a vy tento proces nedokážete zastavit. Až koncem května se začne karta obracet a naleznete k sobě znovu cestu. Musíte vydržet.

Peníze a práce

Máte dostatek energie, abyste plnili úkoly na výbornou. Šéf s vámi bude spokojen. Zjistíte ale, že máte mnohem větší potenciál a začne se dostávat ke slovu vaše tvořivost. To vám vynese spoustu peněz.

Rodina a vztahy

Trávíte s rodinou dostatek času a nyní si uvědomíte, že potřebujete k životu i vaše věrné přátele, kteří jsou s vámi doslova v dobrém i špatném. Co třeba společně naplánovat dovolenou, pokud to půjde.

Zdraví a kondice

Dejte si pozor na menší i větší zranění a úrazy. Při jízdě na kole noste helmu. Pořiďte si rovněž pořádnou sportovní obuv, abyste si nevymkli kotník. V autě jezděte opatrně a vždycky za střízliva!