Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na měsíc Únor

Milí Ráčci, možná byste se měli zamyslet nad svým chováním. Nemyslíte to zle, ale většina lidí nemá váš smysl pro humor, který je opravdu specifický. Mohli byste přijít o skvělého partnera jen proto, že ho nevědomky urazíte. Také v zaměstnání se můžete snadno dostat do konfliktu. Pokud si se sebou nevíte rady a nechápete, kde je chyba, vyhledejte pomoc odborníka, který to s vámi celé probere.

Láska a přátelství

Pokud se svého protějšku dotknete a urazíte ho, i když opravdu nechtěně, neočekávejte, že se to samo od sebe nějak brzy napraví. Budete se muset hodně snažit, abyste se opět dostali do jeho přízně.

Peníze a práce

Máte rádi hezké zboží nebo třeba také starožitnosti. Pár takových kousků nakoupíte, ale potom zjistíte, že jste nalítli podvodníkovi. Necháte obchodů a raději začnete více šetřit. Vždyť už je načase.

Rodina a vztahy

S protějškem nejste momentálně na stejné vlně. Zkuste s ním nevyvolávat konflikty a raději případným hádkám předcházet. Věnujte se raději tvořivé činnosti, třeba keramice, malování nebo jiné výrobě.

Zdraví a kondice

Nebuďte tak pohodlní, neseďte doma u televize a raději vyrazte na svižnou procházku. To byste měli dělat každý den. Pokud vás ale chození nebaví, jděte si zacvičit, zaplavat nebo se jinak hýbejte.