Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na měsíc Září

V zaměstnání se cítíte vyhořelí, bez energie a nápadů. Chtělo by to jen změnit přístup a věci pořádně naplánovat. Máte kolem sebe skvělé kolegy, kteří vám budou oporou. V lásce se bojíte otevřít, ale pokud to uděláte, změní se i přístup vašeho idola, se kterým prožijete opravdu skvělé chvíle. Dejte si ale pozor na únavu, která by vás mohla ve vašich plánech brzdit. Proto nasbírejte sílu v přírodě.

Láska a přátelství

Toužíte po lásce a váš idol už je ve vaší blízkosti. Nebojte se, všechno má svůj čas a vy příležitost ke sblížení najdete. Možná vám v tom pomohou vaši přátelé. V každém případě už jiskra přeskočila.

Peníze a práce

Víte, jak se pohybovat v obchodním a investičním světě. Vaše investice se vám vyplácí. Dokonce budete mít štěstí na výhru. Jen si dejte pozor na podepisování smluv, raději se poraďte s právníkem.

Rodina a vztahy

Momentálně si více rozumíte se svými přáteli než s rodinou, takže se jí snažíte vyhýbat. Ji to mrzí a dává vám to najevo. Nakonec ale zjistíte, že přece jenom máte společná témata, která vás spojují.

Zdraví a kondice

Zpočátku měsíce můžete mít problém s metabolismem, ale za nějakou dobu se to spraví. Měli byste více jíst. Pomohl by vám vitamín B1, který najdete především v celozrnných výrobcích. Nutné je také pití.