Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na měsíc Říjen

Milí Ráčci, v lásce se vám bude dařit. Potkáte človíčka, který bude vaše krevní skupina. Na jednu stranu toho budete mít hodně společného a na druhou stranu se budete perfektně doplňovat. V zaměstnání to bude horší. Nasadili jste vysokou laťku a váš nadřízený vás teď zahlcuje úkoly, na které již nestačíte a bohužel si to nenechá vymluvit. Raději budete mlčet, protože chcete mít na pracovišti klid.

Láska a přátelství

Čeká vás obrovská láska, jenže se zamilujete tak, že nebudete vidět napravo ani nalevo. Budete chtít, aby vám protějšek dával najevo stejné city a začnete tlačit na pilu. Jenže to bude velká chyba.

Peníze a práce

Nadřízený vám svěří velký projekt, ale vy si na něj příliš netroufáte. Bohužel ho budete muset realizovat. Chybí vám energie, a to se projeví četnými chybami ve vaší práci. Šéf bude velmi zklamaný.

Rodina a vztahy

Vaše dětičky budou pravděpodobně zlobit. Odvíjet se ta provinění budou od věku. Čím je dítě starší, tím budou problémy větší. Budete se muset obrnit trpělivostí a nadhledem, abyste pubertu zvládli.

Zdraví a kondice

Pracujte na své psychice. Musíte si odpočinout, zajděte si do sauny nebo na masáž, udělejte si větší procházku lesem, meditujte, naučte se správně dýchat a snažte se mít pouze pozitivní myšlenky.