Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na měsíc Květen

Po pracovní stránce se vám bude opravdu dařit. Vaše výkony budou obdivuhodné a získáte si svojí pílí nadřízeného, který vám přidá peníze ve výplatě nebo můžete očekávat nějakou mimořádnou odměnu. Vztahy s kolegy nemohou být lepší, všichni si vás váží. V lásce to bude horší. Váš protějšek bude očekávat více, než mu jste schopni dát. Jeho zklamání povede k pomluvám na vaši adresu. To ale zvládnete.

Láska a přátelství

O protějšky nouzi nemáte, problém je v tom, že si vybíráte partnery nevhodné. To vám štěstí nepřinese. Naštěstí se přes to dokážete přenést a jít dál. Zatím ale zůstanete jen u nezávazného flirtování.

Peníze a práce

Pořizujete si věci, které ani nepotřebujete. Takto peníze neušetříte. Naštěstí se vám ještě podaří koupený předmět vrátit. Příště více přemýšlejte, než něco koupíte, a dostanete se tím do problémů.

Rodina a vztahy

Počasí vás láká ven a nejraději byste začali sportovat. Možná nevíte, jaký sport by to měl být. Začněte třeba s turistikou, jízdou na kole nebo na bruslích. Mimo sportu se naučte novým dovednostem.

Zdraví a kondice

Zvýšenou tendenci máte k pohybovým problémům. Dejte si pozor na přetěžování kostí a kloubů. Nezatěžujte je během, ale zkuste rychlejší chůzi. Pořiďte si pevné boty, abyste si neničili zbytečně zdraví.