Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na měsíc Květen

Okamžitě se pusťte negativní nálady, která hrozí, že vás pohltí. Navíc se naučte blokovat strach. Protože to, čeho se bojíte, vám otráví život. Proto se musíte vyladit pozitivním směrem s cílem, že nic není problém. Uvidíte, jak vám to půjde a co se všechno ve vašem životě změní. Potom se budete divit, jak jste mohli doteď žít takovýmto způsobem, když můžete žít lépe. Všechno záleží jen na vás.

Láska a přátelství

Zpočátku se budete cítit příliš sami, ať již ve vztahu jste, nebo nejste. Naučte se žít sami se sebou. než si najdete partnera. Pokud se totiž pochopíte, budete tolerantnější také k ostatním lidem.

Peníze a práce

Máte spoustu výdajů, se kterými si přestáváte vědět rady. Budete se muset naučit více šetřit, jinak se z dluhů nevymaníte. Také by se vám hodil nějaký dočasný přivýdělek. Poohlédněte se po něčem.

Rodina a vztahy

Váš domov, stejně jako vy, potřebuje změnu. Pro začátek postačí, když vymalujete, přestavíte nábytek, nebo koupíte nové záclony. Uvidíte, že se vám tam bude líbit mnohem více. A zapojte také rodinu.

Zdraví a kondice

Máte problémy s trávením a trpíte zácpou? Zkuste zapřemýšlet, jestli nemáte problém s tím, jít v životě dál a nechat za sebou minulost. Onemocnění zažívacího traktu totiž může signalizovat nehybnost.