Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na měsíc Květen

Čeká vás bouřlivé vzplanutí vášně, která pravděpodobně přeroste v hlubší city. Nebraňte se jim. Možná to nebude napořád, možná ano. V každém případě si užívejte přítomný okamžik. V zaměstnání se vám začne dařit, zaměstnavatel dokonce přemýšlí o vašem povýšení. S tím je spojené i zvýšení mzdy nebo mimořádné odměny. Nebude to malá částka, ale vy si ji zasloužíte. Nezaměstnaní získají práci snů.

Láska a přátelství

Rádi se seznamujete s lidmi, kteří jsou vaším pravým opakem. To není na škodu, protože mohou rozšířit vaše obzory. Tento měsíc bude na poznávání nového ten pravý. Jenom nesmíte sedět doma u televize.

Peníze a práce

Větší částka peněz vás určitě nemine. Je na vás, co s tím uděláte. Můžete ji ušetřit, koupit si něco dražšího nebo ji investovat do svého vzdělání či projektů, které vám opět vynesou slušné finance.

Rodina a vztahy

Užívejte si života, přátelé vás pozvou na návštěvu, čekají vás výlety, plány, rovnání rodinných vztahů. Prostě všechno, co momentálně opravdu potřebujete a co vám udělá radost. Myslete i na rodinu.

Zdraví a kondice

Cítíte se dobře, přesto můžete mít problémy se zažíváním a zhoršeným metabolismem. Upravte svůj jídelníček, jezte menší porce několikrát denně, omezte tučná a příliš kořeněná jídla. Nezapomínejte pít.