Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na měsíc Červenec

Na lásku jste tak trochu rezignovali a spíše si užíváte volno s přáteli. Podnikáte všechny možné aktivity, které vám přináší radost. Venuše vám ale do toho zasáhne a do cesty vám pošle osůbku, do které se nepůjde nezamilovat. V zaměstnání vám jde práce od ruky a nadřízený je s vámi velmi spokojený. Práce vám ale dává za tři pracovníky. Vám to sice nevadí, ale pozor si dejte na vyčerpání organismu.

Láska a přátelství

Máte skvělé přátele a rádi s nimi trávíte čas. Co se týká lásky, netlačíte na pilu. On se někdo zajímavý ve vašem životě stejně brzy objeví. Zvolili jste tu nejlepší taktiku. Nechat vše volně plynout.

Peníze a práce

Toto je ten správný čas na uzavírání smluv, obchodní jednání nebo případné půjčky. Finance porostou závratnou rychlostí. Jste naladěni přijímat nové nápady a podněty, dokonce vám někdo dobře poradí.

Rodina a vztahy

V první polovině měsíce si budete užívat rodinné vztahy a domácí prostředí, kde vládne skvělá atmosféra. Potom se to trochu vyhrotí a objeví se menší nesoulad, který jste ale schopni dobře zvládnout.

Zdraví a kondice

Dejte si pozor na úrazy nebo menší poranění. Také si zkontrolujte, zda máte účinné úrazové pojištění. Při práci s nářadím buďte velmi opatrní, stejně tak při jízdě autem, na kole nebo na bruslích.