Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na měsíc Únor

Seznamujete se s protějšky, kteří jsou rádi v centru pozornosti, což vám samozřejmě vadí. A to také proto, že jste na tom podobně, takže se potom nemůžete shodnout. Připadáte si s nimi pořádně odstrčení. Vydržte, na cestě k vám je již vaše druhá polovina, která vás jistě ohromí. S financemi to také žádná sláva nebude. Bude jich neustále ubývat. Začněte přemýšlet, co s tím, dokud je ještě čas.

Láska a přátelství

Pokud jste nezadaní a rádi byste se seznámili, měli byste využít této možnosti první týden v únoru. To máte velkou šanci potkat ten správný protějšek. Potom už to nebude tak snadné, spíše naopak.

Peníze a práce

Začátkem měsíce nebudete mít o peníze nouzi, měli byste se ale uskromnit, protože další dny byste měli problém se splátkami. Také se nepouštějte do sázení ani jiného hazardu, jenom byste prodělali.

Rodina a vztahy

Se svým protějškem si nebudete v těchto dnech příliš rozumět. Vyhýbejte se větším hádkám, mohli byste litovat. Raději se zaměřte na sebe a své zdokonalování v různých oblastech nebo začněte studovat.

Zdraví a kondice

Můžete mít problémy s pohyblivostí. Zamyslete se, zda byste nepotřebovali shodit nějaké to kilo a zlepšete svoji životosprávu. Jezte více ovoce a zeleniny a choďte na dlouhé a svižnější procházky.