Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Horoskop na měsíc Červenec

Milí Štíři, musíte být všude, kde se něco děje. Jste společenští a přátelští, což vám vynese oblíbenost nejen u opačného pohlaví. V tomto měsíci vás čekají také různé cesty, na které se můžete již nyní těšit. Odpočinete si, vy nejspíš aktivně, najdete nové přátele a získáte nové obchodní kontakty, které se vám po návratu z ciziny budou velmi hodit. Zelenou má rovněž vaše další sebevzdělávání.

Láska a přátelství

Zadaní i nezadaní budou prožívat romantické city. Dokonce i manželské páry, které jsou spolu již delší dobu. Nezadaní by se neměli vyhýbat společnosti ani cestování, ten pravý či pravá tam někde čeká.

Peníze a práce

Začátkem července budete mít trochu méně energie do práce, ale to se postupně změní a vy budete sršet nápady, které váš zaměstnavatel jistě ocení. Neměli byste dělat zbrklá rozhodnutí bez rozmyslu.

Rodina a vztahy

U vás doma zavládne již brzy pohoda a klid. Trochu to ale bude narušovat vaše práce. Neměli byste proto firemní nesnáze nosit domů. Vaše polovička si chce užít vás a lásku a ne pracovní problémy.

Zdraví a kondice

Záněty v těle značí, že je něco v nepořádku. Proto se zamyslete, zda žijete svůj život tak, jak chcete a že něco neděláte jen z donucení, nebo aby byli spokojeni všichni ostatní. To je totiž důležité.