Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Horoskop na měsíc Březen

Milí Štíři, je úžasné, že máte kamaráda či kamarádku, se kterými si rozumíte. Zajdete si na večeři, jenže tam mezi vámi přeskočí jiskra a váš vztah se vyvine na novou úroveň. Čeká vás opravdu vzájemná láska a porozumění, protože není postavena pouze na fyzické přitažlivosti. V zaměstnání dostanete novou úžasnou nabídku, na kterou byste měli kývnout. Bude to ale vyžadovat vaše další vzdělávání.

Láska a přátelství

Máte kamaráda nebo kamarádku, se nimiž si rozumíte, máte stejné názory, společné koníčky a vaše přátelství trvá již dlouhou dobu. Zanedlouho ale mezi vámi přeskočí láskyplná jiskra, která se rozhoří.

Peníze a práce

Vyděláváte hezkou sumu peněz, ale naštěstí si financí vážíte a neutrácíte za hlouposti. Nepodléháte reklamním trikům a když něco potřebujete, nejste líní si udělat průzkum, kde je zboží levnější.

Rodina a vztahy

Jste rádi, když můžete někomu pomoci nebo poradit. Vaši známí i rodina na vaše rady dost dají, protože se jim to v minulosti hodně vyplatilo. Udělejte si ale čas i sami na sebe a vyrazte na procházku.

Zdraví a kondice

Můžete mít oslabené močové cesty. Navštivte tedy svého lékaře, který vám udělá vyšetření. Jak si ale zatím můžete pomoci sami. Pijte urologické čaje, mějte ledviny v teple a jezte sušené brusinky.