Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Horoskop na měsíc Leden

Milí Štíři, konečně se cítíte skvěle a jste plni radosti ze života. Nastanou sice menší potíže, ale vy jste natolik pozitivně naladěni, že je budete brát jako přirozenou součást života a přistoupíte k nim jako k další výzvě. Podle toho se také brzy rozplynou a sluníčko opět zasvítí nad vaší hlavou. Jen si dejte trochu pozor na přílišné utrácení peněz, které by vám mohlo život trochu zkomplikovat.

Láska a přátelství

Ve vašem okolí se nachází protějšek, který vás dlouho miluje, ale stydí se to dát najevo. Pokud se vám ho podaří poznat a budete iniciativní, najdete v něm životního partnera, s nímž budete šťastni.

Peníze a práce

V zaměstnání se vám začne dařit. Vaše pracovní výkony zaměstnavatel ocení a vy získáte pocit spokojenosti a vaše výsledky ještě stoupnou. Tato práce byla opravdu dobrá volba, navíc budete stoupat výš.

Rodina a vztahy

Vylepšete svůj domov, určitě máte spoustu nápadů, co změnit. Navíc se do této změny zapojí i děti a časem rovněž váš protějšek. O to větší radost z toho budete všichni mít. Použijte i umělecké prvky.

Zdraví a kondice

Chřipková epidemie se vám zcela vyhne, vaše imunita prostě funguje na jedničku. Navíc se budete cítit skvěle po fyzické i psychické stránce. Co víc si můžete přát. Možná začněte ještě více sportovat.