Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Horoskop na měsíc Listopad

Milí Štíři, můžete se těšit na velmi zajímavé nápady a myšlenky, kterých budete mít momentálně plno. Chce to ale také dovést je do konce. Takže vždy, když vás něco napadne, zapište si to a udělejte si podrobný plán, jak tento daný úkol splnit co nejlépe. Možná se vám budou ty nejlepší myšlenky hromadit, ale dělejte všechno postupně, neskákejte z jednoho do druhého, jinak nedokážete nic dokončit.

Láska a přátelství

Potkáte velmi romantickou duši, ke které vás to bude připoutávat. Ta pravá láska a vášeň se ale mezi vámi rozhoří trochu později. Zatím si užívejte vzájemné sympatie a dopřávejte si výlety a zážitky.

Peníze a práce

V zaměstnání se vám bude dobře dařit. Zaměstnavatel kladně ocení vaši píli a radost z úkolů, které zvládáte na výbornou. Dokonce zazáříte v těžších oblastech, kde mají ostatní pracovníci problémy.

Rodina a vztahy

Sice hrozí vyostření názorů s vaším protějškem, ale to postupně přejde v okamžiku, kdy se pustíte do vylepšování společného domova. Tam se mimořádně dobře shodnete a váš vkus bude naprosto totožný.

Zdraví a kondice

Trpíte na syndrom studených nohou? Je možné, že vám nefunguje lymfatický systém. Bylo by dobré, kdybyste navštívili skutečného odborníka na lymfatické masáže, které budete muset absolvovat častěji.