Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Horoskop na měsíc Prosinec

Štíři, potkáte protějšek, který vás bude milovat a vy jeho. Budete mít stejné zájmy a stejné vize do budoucna. Můžete si přát víc? Užívejte si lásku a pohodu, která vám vstupuje do života. Také v práci vás čeká skvělé období, budete se moci projevit, naučit se něco nového, dál se posouvat, a to všechno za velmi dobrý plat. Možná by stálo za to se více vzdělávat v různých oborech, nejen v tom svém.

Láska a přátelství

Jste krátce ve vztahu a zatím se oťukáváte. Není nic, co by se vám na vašem protějšku nelíbilo, a tak se budete snažit někam pokročit. Ani on nebude proti a nic vám nebrání vztah více prohloubit.

Peníze a práce

Hodně utrácíte, což není to nejlepší, protože jednak budete jen těžko platit složenky a jednak zjistíte, že nemáte prostředky na nákup dárků. A přece chcete svým blízkým udělat radost pod stromečkem.

Rodina a vztahy

Snažíte se, aby rodina držela pohromadě a fungovala. To se vám zcela nedaří, protože vaše polovička či děti to občas bojkotují a vy máte potom vztek. Třeba vás stmelí předvánoční nebo vánoční nálada.

Zdraví a kondice

Teda Štíři, vám by se mohlo závidět. Nejen, že jste v naprosto skvělé fyzické kondici, ale ještě navíc máte plno energie. Vstáváte s úsměvem na rtech a ani večer nezaznamenáte nějakou větší únavu.