Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Horoskop na měsíc Březen

Milí Štíři, tento měsíc byste si měli odpočinout a nabrat sil. Není snad oblast, ve které by se vám nějak moc dařilo. Proto vypusťte všechny špatné emoce a odjeďte na dovolenou. Tím nic nezkazíte a vrátíte se nabiti energií. Nemusíte hned jezdit na druhý konec světa, v naší České republice je přece také krásně. Můžete jet na hory lyžovat, nebo si odpočinout při pobytu v lázních. Je to jen na vás.

Láska a přátelství

Hledáte vážný vztah, ale to se vám momentálně nepodaří. Spíš to budou jednorázové schůzky nebo přátelství. Ta ale mohou vydržet dlouhou dobu. Těch se zatím držte, láska na vás čeká také, ale později.

Peníze a práce

Finance se vám poněkud rozkutálely. Naučte se více šetřit. Nashromáždit je zpátky bude docela problém, protože teď budete mít hodně výdajů. A budete muset sáhnout do svých posledních tajných úspor.

Rodina a vztahy

S dětmi komunikujete na výbornou. Ony vás také berou a vaše názory jsou u nich prioritou. Nesnažíte se jim za každou cenu vnucovat svoje postoje, ale pozorně jim nasloucháte, takže víte, co je trápí.

Zdraví a kondice

Pokud vyrazíte na hory, dejte si pozor na úrazy. Ne, že by se vám doma nemohlo nic stát. Takže dejte pozor i na domácí půdě. Stačí, abyste si v kuchyni rozlili vodu, uklouznete a končetina je zlomená.