Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Horoskop na měsíc Květen

Milí Štíři, vaše vztahy s ostatními lidmi budou výborné, snadno se seznámíte a přátelství si dokážete udržet. Pokud máte možnost, měli byste podniknout cestu do zahraničí, kde se zdokonalíte v jazykových schopnostech, potkáte nové lidi a zažijete spoustu nádherných situací. Tato přátelství vám nejspíš vydrží po zbytek života. Nebojte se riskovat, Vesmír stojí tento měsíc při vás a nuda nehrozí.

Láska a přátelství

Necháváte všemu volný průběh, ale občas by nějaká vaše aktivita neškodila. Venuše vám pomůže v navazování vztahů, ale vy se musíte také snažit. Jinak vám ten pravý protějšek proklouzne mezi prsty.

Peníze a práce

Jste šetrní a zbytečně neutrácíte. Dejte si ale pozor na smlouvy, které podepíšete. Mohli byste narazit na podvodníka. Zatím o žádných větších investicích raději neuvažujte, nechte to na později.

Rodina a vztahy

Víte dobře, že se změnám v rodině nevyhnete. Momentálně jste ale pohodlní něco řešit. Měli byste se vzchopit a problémům se postavit čelem, aby nebylo potom pozdě. Mohli byste způsobit rozpad rodiny.

Zdraví a kondice

Máte zpomalený metabolismus, měli byste ho nastartovat. Ráno si dejte kávu a vyváženou snídani. Neměli by chybět ani bílkoviny, ovoce či zelenina. V každém případě snídani nevynechávejte a sportujte.