Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Horoskop na měsíc Květen

Milí Střelci, první půlka měsíce vám bude přát v lásce a štěstí. Potkáte ten pravý protějšek pro život a navíc se do něj maximálně zamilujete. A ještě to bude vzájemné, takže se nemusíte bát zklamání. Můžete očekávat také nějaký přírůstek do rodiny. Užívejte si takovýchto chvilek, bohužel v druhé půlce května mohou nastat problémy, které ale nakonec vyřešíte ke spokojenosti všech zúčastněných.

Láska a přátelství

Láska ve vašem životě jenom kvete a vy si připadáte, jako byste byli v ráji. Protějšek vám připraví překvapení, které vás dojme skoro až k slzám. Vaši lásku vám mohou druzí jen závidět, užijte si jí.

Peníze a práce

Máte skvělou náladu a spoustu energie. Je to zvláštní, ale vašeho nadřízeného to bude spíš dráždit. Nehádejte se s ním a nerozčilujte se, ono ho to časem přejde a vaši dokonalou práci dokáže ocenit.

Rodina a vztahy

Nastala správná doba na založení rodiny. Dočkáte se brzy nového přírůstku. Pokud už ale na to nemáte věk, můžete jako dárek dostat nějakého čtyřnohého mazlíčka, se kterým si užijete spoustu legrace.

Zdraví a kondice

Máte problém s klouby, cítíte v nich bolest. Zkuste se zamyslet nad tím, zda netrváte na starém pořádku a nebráníte změnám. Klouby značí pohyblivost vpřed. Přemýšlejte, co ve vašem životě nefunguje.