Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Horoskop na měsíc Březen

Milí Střelci, bohužel vás čekají náhlé výdaje. Sáhnete do svých úspor, ale stačit to nebude. Zkusíte si tedy něco přivydělat bokem. To však způsobí vaši únavu, která se projeví ve vašem základním zaměstnání. Tam to nebudete mít lehké, protože úkoly budete plnit se zpožděním a ještě navíc i s chybami. Dávejte si na to opravdu pozor. V lásce to ale bude mnohem lepší, čekají vás moc zajímavé dny.

Láska a přátelství

Nezadaní si budou užívat své přitažlivosti a vzbudí zájem u mnoha protějšků. U vás zadaných je to s partnerem jak na bitevním poli, neustálé hádky oba vyčerpávají. Musíte hledat řešení a mluvit spolu.

Peníze a práce

Momentálně budete muset vydat víc peněz než máte, pravděpodobně na opravu nebo koupi nového spotřebiče, který však nutně potřebujete. Jestli zvažujete půjčku, věřte, že to není ta nejlepší cesta.

Rodina a vztahy

Už vás nebaví neustále v rodině ustupovat. Jak si neurčíte hranice a nebudete kontrolovat, aby za ně nikdo nechodil, příbuzní vás převálcují. Vy ale seberete odvahu a všechno si s nimi hezky vyříkáte.

Zdraví a kondice

Máte hodně práce a najednou to na vás dolehlo. Cítíte se jak vymačkaný citron. Chtělo by to nabrat síly. Jestli můžete, vezměte si dovolenou a jeďte na hory, do lázní nebo k moři. Hlavně odpočívejte.