Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Horoskop na měsíc Prosinec

Milí Střelci, čeká vás skvělý měsíc. Plný lásky, štěstí a touhy, která bude naplněná. Vyzařuje z vás radost, chuť do života, energie a optimistická nálada. Tím si k sobě přitáhnete lidi, kteří s vámi rezonují. Vydáte se na cesty, někam možná hodně daleko. Také v pracovní oblasti vás čekají neskonalé úspěchy, snad i nová práce a další příležitosti. Máte chuť se dále vzdělávat a pracovat na sobě.

Láska a přátelství

Venuše vám v oblasti lásky opravdu přeje a vy k sobě přitahujete protějšky, kteří s vámi dokonale rezonují. A jeden z nich bude ten pravý, ten, který si dokáže získat vaší lásku. Máte se na co těšit.

Peníze a práce

S penězi na tom nejste vůbec špatně, a ještě navíc dostanete nápad, jak si přitáhnout do života ještě daleko více. Určitě se nebraňte obchodním příležitostem a zkuste vymyslet směr vašeho podnikání.

Rodina a vztahy

Nastal čas se realizovat ve vašem rodinném hnízdečku. Neškodilo by trochu změnit vyměnit dekorace, možná i nábytek, vymalovat, nebo prostě jen vyzdobit byt trochu vánočněji. Rodina vám ráda pomůže.

Zdraví a kondice

Teď se moc nepřetěžujte, dělejte jen to, na co máte sílu a chuť, protože jinak byste byli nervózní a vaše energie by klesla. Také pozor na úrazy, tento měsíc byste měli vynechat lyžování či bruslení.