Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Horoskop na měsíc Červen

Do novoluní 6. června máte čas dokončit věci, které jsou v běhu. Může se jednat o pracovní projekty, ale také o vztahy, které postrádají východisko, nebo o rodinné plány, jichž se nechcete zúčastnit. Čekají vás nové hodnoty a nové cíle, ale nemohou za vámi přijít, pokud jedete ve starých kolejích. Dokončit nedokončené a vykročit novým směrem není dřina, stačí jen rozhodnutí, tady a teď. Ostatní se prostě stane.

Láska a přátelství

Venuše je do 16. června v opozici s vaším znamením. Komunikace s partnerem se proto zadrhává na drobnostech, stále častěji vás prostě ignoruje. 17. června se situace změní. Zvažte však, zda to na této úrovni má smysl.

Peníze a práce

Merkur v opozici s vaším znamení způsobuje do 16. června jakési ochromení ve vaší práci. Nápady chybí a řešení problémů se komplikuje. Rychlá dovolená by vám to pomohla překlenout. Pokud to nejde, problémy suňte.

Rodina a vztahy

Na rodinu je spoleh, jediné, co vás může nemile překvapit je stáří rodičů a problémy s tím spojené. Láska a dobrá vůle nechybí, ale možná už potřebují pomoci oni od vás. Přesto se vám dostává daru být milováni.

Zdraví a kondice

Co se týče zdraví jste v pořádku, možná pozlobí klouby. Nezkoušejte je rozběhat, ale spíše odpočívejte,. Moc si nakládáte, psychicky i fyzicky. Buďte na sebe hodní. Ostatní pak budou také.