Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Horoskop na měsíc Září

Milí Střelci, máte ve svém okolí někoho, kdo vás tajně obdivuje a je do vás až po uši zamilovaný. Rozhlédněte se kolem sebe, určitě přijdete na to, kdo to je a časem mezi vámi přeskočí jiskra. Dokonce se můžete těšit na společnou pozdní dovolenou. V zaměstnání to tak skvělé nebude, protože máte opravdu hodně různorodé práce a nějak to nemůžete všechno stihnout. Sedněte si a vše si naplánujte.

Láska a přátelství

Opravdu se k sobě s protějškem skvěle hodíte. Máte stejný smysl pro humor, podobné vize do budoucna i podobné zájmy. Děláte si vzájemně co si na očích vidíte a vaše vzájemná láska bude jenom vzkvétat.

Peníze a práce

Tento měsíc se k vám finance jen hrnou ze všech stran. S takovým úlovkem jste ani nepočítali. Navíc získáte lépe placenou práci nebo skvělý přivýdělek. Můžete si tedy dovolit i nějakou rozmařilost.

Rodina a vztahy

Jste aktivní, neustále vymýšlíte program pro sebe, drahou polovičku i děti. Všichni jsou, zdá se, nadmíru spokojeni. Také vás pravděpodobně požádají přátele o pomoc, což pro vás nebude žádný problém.

Zdraví a kondice

Máte toho opravdu hodně a neustále vymýšlíte něco nového. Nezapomínejte ale, že každý si musí občas odpočinout. V blízké době pocítíte velkou únavu, která vás na nějakou kratší dobu omezí ve výkonech.