Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Horoskop na měsíc Únor

Užíváte si společenských událostí a seznamujete se s novými lidmi. Je dobře, že svůj čas netrávíte o samotě. Takto máte větší možnosti k seznámení. Potkáte totiž člověka, který bude mít podobné koníčky jako vy. Zpočátku budete přátelé, ale nakonec se z toho vyvine něco víc. V pracovní oblasti dostanete nabídku na novou práci, kterou přijmete. Zjistíte ale, že zapracování nebude až tak jednoduché.

Láska a přátelství

Začnete docházet do zájmových kurzů, kde se seznámíte s fajn protějškem. Budete spolu trávit čas, chodit na výlety či divadla. Až po čase zjistíte, že se vaše city změnily. Naštěstí to bude vzájemné.

Peníze a práce

Čeká vás podepsání jistých smluv. Měli byste s tím ale raději počkat, nabídka se časem změní k vašemu prospěchu. Pokud si ale nejste jisti, poraďte se raději s právníkem. Pozor na velké utrácení.

Rodina a vztahy

Naučte se lépe komunikovat se svými nejbližšími. Správně vás nepochopí a nastanou zbytečné nepříjemnosti. Musíte stručně a jasně vyjádřit svoje myšlenky bez zbytečné omáčky, bude to lepší pro všechny.

Zdraví a kondice

Kde máte co napravovat, pokud se to týká vašeho zdraví, je to váš žaludek a vůbec zažívací systém. Nejezte už jídla tučná, sladká ani kořeněná. Dbejte na zdravější stravu, jezte více zeleninu a ovoce.