Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Horoskop na měsíc Únor

Vztahy s vašimi kolegy v práci budou dobré především díky tomu, že jste ochotni jim kdykoliv podat pomocnou ruku a většinu práce berete na sebe. Neměli byste to ale přehánět, protože vám hrozí vyhoření. Prostě potřebujete odpočinek. Co se týká vztahů s partnerem, tam už je to složitější. Neshody budou na denním pořádku. Měli byste se více věnovat sami sobě a svým zálibám, opravdu se zanedbáváte.

Láska a přátelství

Se svým protějškem to umíte. S přehledem zvládnete jeho vznětlivost a zachováte si chladnou hlavu ve všech situacích. Vy nezadaní se zamilujete, ale brzy zjistíte, že to vůbec není to pravé ořechové.

Peníze a práce

Finančně na tom nejste špatně, ale rádi byste se posunuli dál. Možná toužíte po novém domě či bytě. Určitě si neberte půjčku a ani peníze nikomu nepůjčujte, přišli byste o ně. Jednejte s rozmyslem.

Rodina a vztahy

Vřelý vztah máte s dětmi. Rozumíte si a předáváte si navzájem dost energie. S kým to ale bude horší, jsou vaši rodiče. Nějak nemohou přijmout, že jste už dospělí a mají tendenci vám do všeho mluvit.

Zdraví a kondice

Hůře se vám čistí organismus. Zjistěte, zda máte v pořádku ledviny a sami se snažte o očistu, nepijte alkohol, ani nekuřte. Hodně pijte a vařte si bylinkové čaje, které jsou vhodné na čištění ledvin.