Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Horoskop na měsíc Červen

V tomto období můžete získat nečekanou sumu peněz. Může to být díky výhře, dědictví nebo vám někdo vrátí peníze, se kterými jste už nepočítali. Práce vám jde od ruky a všechno hravě zvládáte. Jste úžasní v tom, že na sobě po všech stránkách neustále pracujete. Vzděláváte se, snažíte se zlepšit i vaši fyzickou a psychickou kondici, utužujete vztahy kolem sebe. Čeká vás proto vůbec to nejlepší.

Láska a přátelství

Máte skvělého nápadníka, udělal by pro vás všechno, co by vám na očích uviděl. Toho si važte, protože takových lidí je málo. Naštěstí je to vzájemné, takže se nedá hovořit o zneužívání dobroty jiných.

Peníze a práce

Uvědomujete si, že byste měli více šetřit, ale v poslední době investujete do sebe, zajdete si na kosmetiku, do sauny, na masáž, ke kadeřníkovi a máte z toho velmi dobrý pocit. Takže se to vyplatí.

Rodina a vztahy

Čekají vás nepříjemné rodinné záležitosti, které musíte vyřešit. Raději s nimi neotálejte, akorát by vás strašily ve snu. Je lepší do toho skočit rovnýma nohama a vyřešit všechno, co se dá co nejdřív.

Zdraví a kondice

Vaše imunita nemůže být lepší, proto by se vám měli všechny závažnější nemoci vyhýbat. Je dobré dbát i na dostatek spánku a odpočinku. Naberete sílu a nic vás hned tak neskolí. Jezte ovoce a zeleninu.