Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Horoskop na měsíc Říjen

Dejte si pozor na autonehody nebo menší zranění. V lásce potkáte osobu, která se vám bude velmi líbit, ale na druhou stranu nebudete vědět, co si o ní máte myslet. Překvapí vás, že vás pozve na rande a hned potom navrhne společný víkend. Jde to rychle a vy najednou nebudete vědět, zda to tak chcete. V zaměstnání to malinko vře, a vy se budete snažit všechny nepříznivé vlivy eliminovat a uklidnit.

Láska a přátelství

Láska vás překvapí zcela nepřipravené. Neplánovaly jste, že se zamilujete. O to větší radost budete zažívat. Těšíte se na každé rande a navíc vás protějšek pozve na víkendy a poté navrhne stěhování.

Peníze a práce

Umíte smlouvat a navíc se v tom vyžíváte. Takže vždycky nějakou tu korunu ušetříte. To se vám bude hodit, protože se rozhodnete trochu změnit šatník a též dekorace v bytě. Nápady vám rozhodně nechybí.

Rodina a vztahy

Pravděpodobně vás váš partner nebo jiný důležitý člen domácnosti záměrně shazuje před přáteli. Štve ho, že vás nemůže přesvědčit o správnosti jeho názorů. Vysvětlete si to s ním mezi čtyřma očima.

Zdraví a kondice

Může vás potrápit bolest hlavy. Zkuste si zajít na masáž, zda by to nemohly být problémy od krční páteře. Pokud to nepomůže, chtělo by to vyšetření u lékaře, který vám rovněž navrhne další postup.