Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Horoskop na měsíc Září

V tomto období můžete mít sklony k lenosti, ale vy to zvládnete a rozpohybujete se fyzicky i duševně. Váš protějšek není teď zrovna pro vás oporou, myslí si, že má pravdu a vy se ve všem mýlíte, takže to mezi vámi bude jiskřit. Bohužel ne sexuálně, ale v tom nejhorším slova smyslu. Nebojte se, nic netrvá věčně a partner velmi brzy pochopí, že vám musí dát prostor pro vaše názory a připomínky.

Láska a přátelství

Pokud jste nezadané, máte velkou příležitost potkat někoho zajímavého. Rády se seznamujete s novými lidmi a dělá vám radost, když máte s lidmi společnou řeč. Ve společnosti uvidíte brzy toho pravého.

Peníze a práce

Dostaly jste se do sporů ohledně financí. Pravda je na vaší straně, ale protivník to odmítá uznat. Naštěstí si v dialogu povedete dobře a budete mít spoustu argumentů, které dlužníka jasně přesvědčí.

Rodina a vztahy

S rodinným příslušníkem se dostanete do menších sporů a on nedokáže argumentovat čestně. Dojdete tedy k závěru, že bude lepší, když omezíte vzájemné kontakty. Časem se ale všechno zlepší a urovná.

Zdraví a kondice

Kožní problémy jsou opravdu nepříjemné. Může to být lupenka nebo nějaké menší ekzémy. Navštivte raději lékaře nebo dermatologa, kteří vám poradí, jak s potížemi zatočit. Raději samy neexperimentujte.