Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Horoskop na měsíc Červenec

V pracovní oblasti máte za sebou skvělé výsledky. Pracujete na sto procent, práce vás baví a naplňuje. Máte navíc potřebu se neustále vzdělávat. Zkuste se přihlásit na školu nebo na různé kurzy, například jazykové. Vyhýbejte se ale činnostem, které vám nepřináší radost a určitě jednejte vždy tak, abyste se nemuseli za sebe stydět. V lásce se vám rovněž bude dařit, čeká na vás velmi milá osůbka.

Láska a přátelství

Protějšek, se kterým se setkáte, vás zaujme na první pohled. Má totiž vlastnosti, které očekáváte u svého partnera. Můžete věřit, že toto je láska, která v životě vydrží všechny případné nesnáze.

Peníze a práce

Nejednejte nikdy nečestným způsobem. Měli byste totiž smůlu a hned by se na to přišlo a následky by se vám jistě nelíbily. Vaše finanční stránka nebude nejhorší, nemusíte tedy obracet každou korunu.

Rodina a vztahy

Komunikace mezi vámi a rodinnými příslušníky funguje úžasně. Máte u nich autoritu, která vznikla naprosto přirozeně. Pokud má někdo z nich problém, neváhá se na vás obrátit s prosbou o pomoc či radu.

Zdraví a kondice

Pokud se objeví zánět ve vašem těle, měli byste se zamyslet, proč tomu tak je. Možná bude mít tento problém duchovní příčinu. Zkoumejte své nitro, zda nenajdete špatnou emoci, kterou musíte zpracovat.