Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Horoskop na měsíc Květen

Zrozenci Vah budou tak trochu bojovat s větrnými mlýny. A to zejména v práci, ale i doma a mezi přáteli. Rada zní, nebojujte. Pokud nebudete tahat za druhý konec provazu, váš protějšek bude na souboj sám. V momentu váhání si uvědomíte, z jakého rodu pocházíte a co vše vaši předkové zvládli, to vám pomůže. Překážky způsobuje Mars stojící v opozici na vaše znamení. Na nepříjemné poznámky nereagujte.

Láska a přátelství

První týden v květnu můžete nabýt dojmu, že váš vztah prochází krizí. Myslíte si, že partner si na vás vylévá zlost. Dobrá je zásada počítat do sta a potom se na to ještě vyspat. Ráno je moudřejší večera.

Peníze a práce

Mars nás všechny školí, a tak nyní vyvolává i u vás konflikty v práci. I klidné povahy po vás můžou slovem vyjet. Stres vám ubírá energii a soustředění. Nenechte se rozhodit, od 19. května to už bude lepší.

Rodina a vztahy

S přáteli budete užívat sportovních zážitků. Držte se na známé půdě a nezkoušejte nic, v čem nejste zběhlí. S rodinou vás čeká spíše pohoda a v druhé polovině měsíce vyložený relax. Toho se držte.

Zdraví a kondice

Kolena, kolena, přibližte se k jezeru. Citace ze známého filmu je nyní výzvou pro vás, abyste plavali, protože je to nezátěžový sport. Jediné, co vás může zdravotně zlobit, jsou právě kolena. Nepřetěžovat.