Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Horoskop na měsíc Květen

V práci jste velmi výkonné, pracujete opravdu dobře a nadřízený je s vámi nadšený. Pozor ale na vaše chování, na podrážděnost, netrpělivost nebo hádavost. Mohly byste si pozice zhoršit. V lásce vám připadá, že vám protějšek nerozumí. Možná ale čekáte od partnera příliš, a on není momentálně schopen vám poskytnout to, co požadujete. Všechno je ale o komunikaci a toleranci. Pozor na vysoké výdaje.

Láska a přátelství

Nezadaní si užívají flirtu. Zadaní příliš spokojeni nejsou. Jejich partnerská očekávání jsou vysoká a protějšek není schopen je vyplnit. Velký tlak na ně jen způsobí, že budou trávit čas mimo domov.

Peníze a práce

Investujete do věcí, které vám užitek nepřinesou. Najednou zjišťujete, že nejen, že se vám doma hromadí předměty, které vůbec nepotřebujete, ale ještě navíc máte hluboko do peněženky. Řešte to včas.

Rodina a vztahy

Pustíte se do obnovy domova, vymalujete, přestavíte nábytek, nakoupíte drobné předměty. Budete z toho mít radost, ale pokazí vám ji kritika ze strany rodiny. Uděláte lépe, pokud si pořádně odpočinete.

Zdraví a kondice

Nejspíš zaznamenáte výkyvy v metabolismu. Soustřeďte se na svůj jídelníček a pište, co jste kdy snědly. Jezte malé porce několikrát denně, především ovoce a zeleninu, více pijte, nejlépe čistou vodu.