Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Horoskop na měsíc Květen

Venuše vám bude přát v lásce a v milostných dobrodružstvích. Máte se na co těšit. Vaše polovička splní všechna vaše očekávání a vy konečně budete ve vztahu šťastní. V pracovních záležitostech se vám také bude dařit, nápady se jen pohrnou a vy si vysloužíte velké uznání a odměny. Dostanete také podnikatelský nápad, takže vám obchodní transakce vynesou spoustu peněz, zejména v druhé půlce května.

Láska a přátelství

Ať jste zadaní, nebo na vás láska teprve někde čeká, květen pro vás má skutečně láskyplné období. Kde byly ve vztahy konflikty, tam zmizí v nenávratnu a všechno se k lepšímu obrátí. Věřte si navzájem.

Peníze a práce

Někdo dostává všechno zadarmo, vy si to ale musíte tvrdě zasloužit, protože na to prostě máte. Stejně to budete dokazovat svému nadřízenému, který bude z vašich nevšedních výkonů vysloveně nadšený.

Rodina a vztahy

V rodinném prostředí se momentálně necítíte dobře, protože se vám dává neustále najevo, co všechno děláte špatně, co byste neměli, nebo zase naopak měli. Vysvětlete všem, že jste svéprávný jedinec.

Zdraví a kondice

Je možné, že zaznamenáte problémy s ledvinami nebo žaludkem. Upravte svůj jídelníček a pijte zejména bylinkové čaje. Co se týká ledvin, měli byste být v teple, noste dlouhá trička nebo dlouhé svetry.