Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Horoskop na měsíc Prosinec

Zkoušíte využívat své tajné zbraně jak na opačné pohlaví. A docela se vám daří, protějšků se kolem vás hemží víc než dost. Máte z čeho vybírat a vyberete dobře. V zaměstnání to zpočátku nebude žádná hitparáda, ale časem se všechno zlepší a budete se vyhřívat na výsluní. Chyby, které teď naděláte, jednoduše napravíte a všechno bude v pořádku. Dokonce zjistíte, jaká je vaše nejsilnější stránka.

Láska a přátelství

Rádi se seznamujete a opačné pohlaví se vám snaží vetřít do přízně. Jeden protějšek vás velmi zaujme a vy jeho, takže nic nebrání navázání vztahu. S ním byste měli být velmi šťastni a spokojeni.

Peníze a práce

Čekají na vás samé zisky, výhodné investice, výhry, dědictví po vzdálených příbuzných apod. Dokonce dostanete nabídku velmi lukrativní práce, jen se budete muset nějaké věci doučit, ale to zvládnete.

Rodina a vztahy

Vánoce mají být svátky klidu a míru. To ale u vás úplně neplatí. Cítíte shon, únavu a vztek. Nic nestíháte, máte pocit, že vám rodina moc nepomáhá, ale třeba jim jen nedáte šanci, aby se projevili.

Zdraví a kondice

Možná vás začala bolet kolena, nebo ještě i něco jiného. V každém případě navštivte lékaře, který vás pošle na odborné vyšetření. Pokud máte nadváhu, měli byste zhubnout, také to může být příčina.