Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Horoskop na měsíc Leden

Máte umělecký talent, jen je nutné, abyste ho více rozvíjeli. Najděte si nějakého učitele, který vás povede. Bude vás to mnohem více bavit a zakrátko uvidíte pokroky. Nebude dlouho trvat a uměním si můžete i přivydělat, nebo se dokonce živit. Ze svého současného zaměstnání nejste vůbec nadšeni, proto přemýšlíte o změně, která by vás uspokojovala. V práci jste přece většinu dne, tak vás musí bavit.

Láska a přátelství

Nastal konečně ten pravý čas pro nalezení nové lásky, která vydrží. Čas pouhých flirtů je za vámi a vy se můžete pustit do trvalého milostného dobrodružství. Neseďte proto doma a vyrazte na výlet.

Peníze a práce

Najednou máte pocit, že byste se nejraději na vaši práci úplně vykašlali - nevidíte v ní žádný smysl. Úkoly se na vás budou valit jeden za druhým, což na vaši náladu nebude mít zrovna pozitivní vliv.

Rodina a vztahy

Téměř celý leden budete se svým manželským protějškem bojovat. Vaše názory budou zcela opačné a nebudete mít jediné téma, na kterém byste se shodli. Buď se budete hádat, nebo mít tichou domácnost.

Zdraví a kondice

Po fyzické stránce na tom budete dobře, ale po té psychické to bude horší. Vaše problémy v práci i doma vás doslova vyčerpají a energie bude pod bodem mrazu. Musíte si odpočinout a načerpat nové síly.