Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Horoskop na měsíc Květen

V zaměstnání to není žádná hitparáda. Ničí vás vzájemné vztahy s vedoucím, který je věčně nespokojený, i když děláte, co můžete. Časem si najdete jinou metodu práce a vše se náhle zlepší. Jenže vy teď potřebujete povzbudit a podržet od svého protějšku. Bohužel se toho od něj nedočkáte, protože si neustále na něco stěžuje a nemyslí na nikoho jiného než na sebe. Tato známost za vaši snahu nestojí.

Láska a přátelství

Sice vaše známost brzy skončí, respektive ji ukončíte, ale to není konec světa. Přece nebudete s někým, kdo je nevyrovnaný a koho vláčíte za sebou nahoru. Počkejte si na toho pravého nebo tu pravou.

Peníze a práce

Peněz nemáte nazbyt a do toho přijdou nečekané výdaje. S nimi si už neporadíte a pravděpodobně to budete muset řešit půjčkou. Netrapte se, brzy se vaše situace změní a dokonce vám někdo nabídne pomoc.

Rodina a vztahy

Toužíte dát svému domovu novou podobu. Sice nemáte mnoho financí, ale úpravy nemusí být až tak nákladné, pokud nebudete chtít nový nábytek. Prostudujte si časopisy o bydlení a možná získáte inspiraci.

Zdraví a kondice

Co se zdraví týká, mohli byste pociťovat menší obtíže kožního charakteru. Určitě by to chtělo radu od odborníka. Také ledvinové potíže by vás mohly potkat. Mějte své ledviny v teple a hodně pijte.