Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Horoskop na měsíc Únor

Milé Váhy, v únoru budete mít spoustu nových koníčků, které vás budou bavit a naplňovat. Tím, že budete spokojeni sami se sebou, dokážete si život uspořádat podle svých představ. V zaměstnání vás budou milovat kolegové i nadřízený, který bude s vaší prací naprosto spokojen. Co se vztahů týče, i tady vám pokvete pšenka. Zaujmete zajímavý protějšek, který bude šťastný, že může trávit čas s vámi.

Láska a přátelství

Dáte šanci protějšku, který vás obletuje, a věřte, že toho nebudete litovat. Dokonce to vypadá, že by tento vztah mohl vydržet. Ale samozřejmě, bez práce nejsou koláče a i na vztahu se musí pracovat.

Peníze a práce

Víte, že peníze se hůře vydělají a lehčeji utrácejí. Proto si dvakrát rozmyslíte, než utratíte větší obnos. To ale neznamená, že jste lakomí, nebo že si neumíte udělat radost koupí nějaké hezké věci.

Rodina a vztahy

Se svojí rodinou jedete na stejné vlně. Máte podobné zájmy a navíc dokážete, zejména děti, motivovat k lepším výsledkům. Najdete jim kroužky, které je budou bavit, a určitě vám za váš zájem poděkují.

Zdraví a kondice

Může vás trochu potrápit zánět ledvin, proto choďte teple oblékaní a hodně pijte. Možná pocítíte úbytek energie, chtělo by to tedy více odpočinku a spánku. Ani v zaměstnání se raději nepřepínejte.