Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Horoskop na měsíc Květen

Cítíte únavu, a to vám zpomaluje myšlení. Nebudete si vědět rady se složitějšími úkoly, které se vám budou kupit na stole. Protože je nebudete stíhat řešit, budete ve stresu, což vaše úvahy ještě zpomalí. Takže se dostanete do takového začarovaného kruhu. Udělejte si den dva volno, abyste si odpočinuli, uvidíte, že vám to potom půjde lépe. Čas si musíte rozdělit mezi práci, zábavu a odpočinek.

Láska a přátelství

O protějšky nebudete mít nouzi, ale vážný vztah zatím nehledáte. Což je dobře, protože opačné pohlaví, které potkáte, by nebylo na vztah pro život vhodné. Raději si zatím jenom užívejte radovánek.

Peníze a práce

Když vidíte něco, co se vám líbí, hned to musíte mít a koupíte si to. Jenže vaše finance se začínají tenčit a vy je neumíte doplnit. Musíte si proto pečlivěji rozmýšlet, za co utratíte své peníze.

Rodina a vztahy

První půlka měsíce bude ve vaší rodině bojovnějšího rázu. S protějškem na sebe budete tak alergičtí, že spolu nevydržíte v jedné místnosti bez hádek. Po polovině května by se měly vztahy zklidnit.

Zdraví a kondice

Pokud zpozorujete nějaké, i nepatrné, anomálie na kůži, zajděte si raději na kožní kliniku. Také byste neměli trávit příliš času na sluníčku, abyste se nespálili, proto používejte ochranné krémy.