Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Horoskop na měsíc Březen

Hvězdy jsou u vás nakloněny osobnímu růstu, zkuste se na svět dívat jako na skvělé místo, kam jste se přišli mnohému naučit. Pochopte, že všechno kolem je jen iluze. Hned se vám bude žít snadněji. Je úplně jedno, jestli máte o nějakou tisícovku méně nebo více, důležitý je váš vnitřní klid a mír. A tomu se dá naučit. Navíc, když se změníte vy uvnitř, změní se i situace kolem vás. Na to nezapomeňte.

Láska a přátelství

Baví vás seznamovat se a chodit na rande. Zatím to ale vždy skončilo u první či druhé schůzky, ale to jen proto, že ten pravý nebo ta pravá na vás teprve čeká. Možná chodíte kolem něj a nevíte o tom.

Peníze a práce

V zaměstnání máte práce nad hlavu, že ji ani nemůžete stihnout. Máte ale velké odhodlání dovést úkoly do konce. Jdete přes všechny překážky. Nemá vám to ale náhodou říci, že se máte poohlédnout jinde?

Rodina a vztahy

O víkendu naplánujte s rodinou výlet. Nečekejte ale, že budete trávit čas společně. Každý si bude dělat to, co ho baví a scházet se budete jen u snídaně a u večeře. Alespoň budete mít čas pro sebe.

Zdraví a kondice

Nosíte na bedrech spoustu problémů a povinností, a nyní se to začíná projevovat ztuhnutím bederní páteře. Najděte si opravdu schopnou masérku nebo fyzioterapeuta. Pár cviků by se vám rovněž hodilo.