Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Horoskop na měsíc Září

Milí Vodnáři, pravděpodobně teď nikoho nemáte a ani nikoho nehledáte. Zjistili jste, že takto je vám v danou chvíli nejlépe. Děláte si co chcete a kdy chcete. Chodíte do společnosti, ale jen, když se vám chce. Když se nechce, vezmete si doma knížku nebo se vydáte na procházku. Časem se to změní, ale teď potřebujete jen klid a být sami se sebou. V zaměstnání získáte spoustu nových příležitostí.

Láska a přátelství

Když je někdo sám, neustále hledá na seznamkách a loví v různých vodách. To není váš případ. Vy si umíte samotu fakt užívat. Výlety, kino, divadlo, semináře a samozřejmě parta přátel, která nezklame.

Peníze a práce

Možná se divíte, kam mizí vaše úspory? Neutrácíte příliš? Pokud nevíte, nejspíš máte problém v hlavě. Jsou různé metody, jak si blok ohledně peněz odstranit. Zkuste třeba EFT a podobné prostředky.

Rodina a vztahy

Máte naplánováno spoustu návštěv a aktivit s nejlepšími přáteli. Bohužel vám do toho vleze něco jiného, co se prostě odložit nedá. Budete naštvaní, ale nedá se nic dělat, raději teď nic neplánujte.

Zdraví a kondice

Musíte hodně pít, protože máte nyní vylučovací ústrojí náchylnější k zánětům. Takže se hodně proplachujte, samozřejmě ne alkoholem, ale nejlépe čistou a neperlivou, neslazenou vodou nebo bylinkami.