Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Horoskop na měsíc Březen

Milí Vodnáři, scházíte se s člověkem, do kterého jste se až po uši zamilovali. Najednou se ale stane něco, co vám srazí růžové brýle a vy začnete svůj protějšek vidět úplně jinýma očima. Najednou si nejste jisti, že je to ten pravý, a raději zůstanete pouze přáteli. V zaměstnání se vám naopak daří přímo výborně. Všechny své nápady uplatníte a budete pomalu, ale jistě stoupat po pomyslném žebříčku.

Láska a přátelství

Lidé se kolem vás hemží, a to díky vaší přátelské povaze. Jednomu zájemci dáte šanci, protože se zdá, že sympatie jsou oboustranné. Brzy ale zjistíte, že to byla pouze iluze a ze vztahu vycouváte.

Peníze a práce

Máte slušný příjem a s penězi umíte zacházet. Jenže to se nějak mění a vy kupujete věci, které ani nepotřebujete. Najednou uvidíte na svém účtě nulu a pochopíte, že musíte s výdaji hodně přibrzdit.

Rodina a vztahy

Umíte si poradit téměř ve všem sami. Rodina vám nepomáhá, proto se sami pouštíte i do zvelebování rodinného hnízdečka. S výsledkem jste nadmíru spokojeni, jen příbuzní mají tendenci do všeho mluvit.

Zdraví a kondice

Máte tendence k různým zánětům v těle. Určitě si zajděte k lékaři. Měli byste ale dbát na prevenci, proto se zamyslete, co děláte se svým zdravím špatně. Pokud se stresujete, nemoci si přitahujete.