Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Horoskop na měsíc Leden

Zpočátku si vás vesmírní dobrodějové nebudou příliš všímat, což pocítíte ve vztazích, financích i práci. Později si na vás vzpomenou a vše vám vynahradí. Nespoléhejte se ale na jejich pomoc a začněte si svůj život řídit podle sebe. Je to tak nejlepší, protože vy sami nejlépe víte, co ve svém okolí chcete a co tam nechcete. Začněte měnit věci, které vám nevyhovují, a opusťte lidi, kteří vás trápí.

Láska a přátelství

První polovina měsíce nebude vaší lásce příliš nakloněna. Budete potkávat samé protějšky, se kterými si nebudete vůbec rozumět. Ale nebojte se, to se spraví koncem ledna a máte se opravdu na co těšit.

Peníze a práce

Po finanční stránce se vám nevede špatně, dokonce se vám nějaké peníze, se kterými jste už nepočítali, ocitnou najednou na účtě. Bude to příjemné, ale bohužel budete mít větší nepředpokládané výdaje.

Rodina a vztahy

V lednu si budete užívat přítomnost rodiny naplno. Výlety a víkendy v horách nebudou výjimkou a vaše vztahy se tím mnohem zlepší. Zažijete skutečnou rodinnou idylku a můžete pozvat i vaše přátele.

Zdraví a kondice

Občas se nějaký zdravotní neduh ve vašem životě objeví, ale jste životaschopný tvor, který si s menšími potížemi hravě poradí. V tomto zimním období navštivte častěji saunu a jezte ovoce a zeleninu.