Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Horoskop na měsíc Květen

Vyzařujete pozitivní náladu a energii. Lidé se vás budou držet jako klíště, protože se s vámi budou cítit výborně. Zachovejte si ji, budete ji potřebovat. Navíc víte, jak si zvýšit své vibrace, abyste se cítili pořád dobře. Souvisí to s vaším pohledem na svět a na život. Z ničeho neděláte problém a užíváte si všeho, co vám Vesmír nabízí. A že toho tedy opravdu není málo. Nyní vám bude přát Venuše.

Láska a přátelství

Dáváte si neustále schůzky, nic ale neberete vážně. Ne, že by to bylo špatně, jen byste na to měli upozornit i ty druhé. Je zbytečné, abyste někomu ublížili. Ti ostatní by to také měli brát nezávazně.

Peníze a práce

Máte spoustu pracovních nápadů, které byste rádi zrealizovali. Zatím jste o tom neřekli svému nadřízenému. Určitě to udělejte, bude z vašich příspěvků opravdu nadšený a bude to chtít dovést do konce.

Rodina a vztahy

Se všemi lidmi vycházíte výborně, bohužel rodina je výjimka. Nějak se nemůžete na ničem shodnout, máte jiné názory na výchovu dětí i na způsob trávení volného času. Měli byste si od sebe odpočinout.

Zdraví a kondice

Pokud cítíte strach ze života a málo radosti, budete nejspíš trpět anémií. Jenže teď by vám nic takového hrozit nemělo. Možná v rodinných vztazích, takže dejte pozor, aby vás rodinné spory neničily.