Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Horoskop na měsíc Březen

Zaměřte se především na cestování. Je určitě spousta míst, která byste rádi navštívili. Navíc na svých cestách můžete potkat spoustu nových přátel. Takže určitě neseďte doma, ale vyrazte za poznáním. Každá zkušenost se hodí a mohlo by to pomoci i vaší další kariéře. To je také spojeno se studiem cizích jazyků. Oprašte ty, co jste se již učili a přidejte k tomu další, budete je brzy potřebovat.

Láska a přátelství

Zpočátku měsíce to bude vypadat na bouřlivé období s vaším partnerem či partnerkou. Každé slovo vás bude dráždit a vaše polovička na tom bude podobně. Vydržte, koncem března budou potíže zapomenuty.

Peníze a práce

V zaměstnání panuje tíživá atmosféra a vy se tam necítíte dobře. Máte dvě možnosti. Buď si zvyknete, ale je možné, že časem se vaše nespokojenost projeví na zdravotních potížích nebo odejdete jinam.

Rodina a vztahy

Zaměřte se na své přátele, se kterými podnikněte různé cesty a aktivity, tak jako dřív. Na různé akce s sebou můžete vzít i rodinu. Zpočátku se jí nebude chtít, potom ale bude ráda, že s vámi jela.

Zdraví a kondice

Jste hyperaktivní, musíte pořád něco dělat. Když jste doma, vstáváte velmi brzy, aby bylo všechno hotovo. Jenže pro vaši škodu si nedopřejete ani dostatek spánku. Můžete si způsobit zdravotní potíže.