Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Horoskop na měsíc Červenec

Než se stačíte pořádně rozkoukat, polovina měsíce bude za vámi. Červenec je pro Vydry velmi hektickým měsícem, kdy nestačíte sledovat jednotlivé události. První dvě dekády přináší pocit napětí a stresu, což pocítí hlavně Vydry, které musí být v zaměstnání. Nenechte se semlít okolním blázincem a věřte ve své schopnosti. Po náročných dnech si dopřejte něco pro radost. Meditujte a rozmazlujte se.

Láska a přátelství

Jste příliš přecitlivělí na to, abyste dokázali racionálně posoudit aktuální stav vaší lásky. Na partnerovi vidíte víc nedokonalostí a máte chuť udělat razantní řez. Ještě se zkuste chvíli ovládnout.

Peníze a práce

Vyplatí se trpělivě vyčkávat na vhodnou příležitost k investici, jinak byste mohli úspory rozfofrovat za naprosté hlouposti. Zisky se slibují z estetických činností a obchodů spojených se zahraničím.

Rodina a vztahy

Jedinou kaňkou se ukazují narůstající neshody mezi vámi a drahou polovičkou. Zkuste se v nich nepitvat. Větší nadhled prospěje celé rodině. Nelákají vás žádné velké aktivity, chcete spíš odpočívat.

Zdraví a kondice

Milé Vydry, v červenci si posviťte na jídelníček a zamezte konzumaci rychlých cukrů. Kolísání hladiny krevního cukru nepomáhá k psychické pohodě. Dopřejte si více oříšků a hořčíku. Je dobrý na nervy.