Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Horoskop na měsíc Prosinec

Prosinec pro vás bude hektickým měsícem, ale všechno hravě zvládnete. Celý Vesmír se spojí, aby vám pomohl, a to v citové oblasti, kde byste měli, milí Vodnáři, doslova zářit. Spojíte se s protějškem vašich snů. Tento vztah by měl vydržet, protože se vezete na stejné vlně. Ani v pracovní oblasti vás nečekají velké potíže, a ty menší se vyřeší celkem snadno a brzy. Užívejte si vše, co k vám přijde.

Láska a přátelství

Protějšci se o vás budou přímo prát. Budete mít mnoho pozvání na rande, ale vaše srdce zahoří k jednomu z nich a vy se povezete na obláčku lásky a štěstí. Tato náklonnost bude naštěstí oboustranná.

Peníze a práce

Protože nejste líní a neustále na sobě pracujete, vzděláváte se a navštěvujete mnohé kurzy, peníze se k vám začnou hrnout. Neusněte ale na vavřínech, a pokud přijde menší neúspěch, nevzdávejte se.

Rodina a vztahy

Zaměřte se na prostor. Bylo by dobré ho zesvětlit a provzdušnit. Vyházejte věci, které nepotřebujete. Pokud by ještě mohli někomu posloužit, věnujte je charitě, nebo je prodejte. Budete se cítit lépe.

Zdraví a kondice

Máte tak trochu sklon k nachlazení. Proto se dobře oblékejte a doma nepřetápějte. Máte-li potíže s polykáním, zkuste se zamyslet, zda není něco, co byste chtěli říct nahlas, ale obavy vám v tom brání.