Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Beran

21. 3. až 20. 4.

Horoskop na rok 2020

Oproti uplynulým rokům svěřuje Jupiter do vašich rukou větší odpovědnost. Pluto vás delší dobu ponouká k jízdě na plný plyn, kvůli níž byste se mohli vydat z posledních sil. Hlavním úkolem je rozeznat hranice svých schopností, uvědomit si, v čem tkví životní štěstí, a s ostatními záležitostmi se rozloučit. Velkým pomocníkem je po celý rok Saturn. Ten představuje vesmírnou pojistku pro případ nejvyšší nouze.

Láska a přátelství

Vášnivé znamení Berana si přijde na své hned zkraje roku, ovšem ty největší eskapády máte teprve před sebou. Manželství může zejména v podzimním čase vyžadovat větší díl trpělivosti. Stačí neklesat na mysli.

Peníze a práce

Sféra kariéry a profese patří k těm slabším. Do vínku je vám dána obrovská akceschopnost, kvůli níž se ovšem můžete dostat na tenký led. Pečlivě zvažujte, zda mají megalomanské plány reálnou šanci na úspěch.

Rodina a vztahy

Také domácí pole svádí k velkodušným projektům, při nichž vám v kritické chvíli dojde dech. Od února se vás hvězdy snaží zklidnit a vábí k odpočinku v početnější společnosti. Rozpomeňte se na dobré přátele.

Zdraví a kondice

Recept na utužení kondice je příjemnější, než byste očekávali. Jupiter po vás chce hlavně odpočinek. Rozmazlujte svou tělesnou schránku. Choďte pravidelně plavat, saunujte se, dopřejte si profesionální masáže.