Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Beran

21. 3. až 20. 4.

Horoskop na rok 2021

Rok 2021 Beranům přeje. Saturn a Jupiter jako hybatelé a chlebodárci se přesunou ze znamení Kozoroha do Vodnáře, tj. z určitého konzervativního řádu do volnosti, originality a inspirace. Ovlivní to všechny, ale speciálně vám chystá rok 2021 mnoho šancí ve všech oblastech života. Vítr svobody rozdmýchá beraní oheň, přinese energii, bystrý úsudek, nadhled, sílu, vytrvalost do nových projektů a milostný šarm.

Láska a přátelství

Berani budou šarméry roku. Zdá se to výhodou, ale přitažlivost může být tak silná, že se na vás budou zájemci lepit a budou vám život až komplikovat. Pracujte pro svou budoucnost a vybírejte intuicí i rozumem.

Peníze a práce

Kariéra a finance budou vizitkou beraního úspěchu. V profesní oblasti přijdou nové výzvy, můžete si je otestovat a vybrat si, co vás nejvíc baví. Budete jiskřit nápady a s penězi nebudou problémy.

Rodina a vztahy

Rok může začít spory v rodině, ale brzy se vše srovná. Velká část soudržnosti je ve vašich rukou. V milostném životě vás na počátku rukou dožene minulost, ale v létě se už budete hřát ve světle pevného vztahu.

Zdraví a kondice

Slabá imunita, alergie, potíže s očima - to vše se do jara spraví. Velkou roli ve vaší kondici hraje vaše vědomá aktivita, léto bude pohádkovým obdobím bez trablů. Na konci roku si skočte na kontrolu k lékaři.