Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Beran

21. 3. až 20. 4.

Horoskop na rok 2023

V roce 2023 byste se měli, milí Berani, soustředit jen na sebe a své potřeby. Dbejte na to, aby váš milostný život byl vyvážený, nepoddávejte se náhlým emocím a snažte se porozumět druhým a svému partnerovi o to víc. Vaše pracovní sféra vám nabízí příležitosti, kterých je dobré využít včas, aby vám neproklouzly mezi prsty. V rodině nezanedbávejte své potomky, kteří vás mohou hodně potřebovat.

Láska a přátelství

V tomto roce si musíte vyjasnit své milostné vztahy a to, co od nich očekáváte. Single jedinci dostanou nové šance k seznámení. Naproti tomu, zadané Berany čekají jisté nesnáze. Hledejte tu správnou rovnováhu.

Peníze a práce

Milí Berani, v tomto roce objevíte mnoho šancí, kde a jak se uplatnit. Využijte období května a června, zdokonalujte se ve svém oboru a jděte si za svým tak, jak to umíte jen vy. Pozor na přílišné naléhání.

Rodina a vztahy

V tomto roce byste se měli snažit o to, abyste většinu času prožili se svými nejbližšími. Bude vám přáno v založení rodiny a početí nového života. Velkou pozornost si ale zaslouží i vaše dospělé děti.

Zdraví a kondice

Dbejte na to, abyste odbourali nezdravé návyky, kterým jste v loňském roce podlehli. Bude pro vás velmi pozitivní, pokud se víc zaměříte na pohyb, zdravý jídelníček a také na prospěšné wellness procedury.