Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Beran

21. 3. až 20. 4.

Horoskop na rok 2022

Milí Berani, v roce 2022 se vám podaří všechno, co si zamanete. Není čas na otálení. Vesmír stojí při vás a pomůže vám, ovšem za předpokladu, že budete aktivní a pustíte se do práce i realizace svých snů. Projekty, které máte v hlavě již delší dobu, se konečně podaří dokončit. Věřte si, věřte ve své schopnosti a uvidíte, jak se všechno pohne kupředu. Nejlepší období bude od jara až do podzimu.

Láska a přátelství

Ve vztazích si přestanete stěžovat a naopak zaplavíte svého partnera optimismem a dobrou náladou. On vám to láskyplně oplatí. Vy, kteří teprve protějšek hledáte, se setkáte s velkým úspěchem a láskou.

Peníze a práce

Zahoďte veškerou nejistotu, ta jediná by vám mohla bránit v úspěchu. Věřte si a dotáhněte své úžasné nápady do konce. Jděte si za svým, jenom pozor, ať přitom neublížíte jiným. Bylo by to zbytečné.

Rodina a vztahy

Čeká vás hektický rok, ale doma budete mít pevné zázemí. Bude to oáza klidu, kam se budete rádi vracet. Vaše rodina vám poskytne veškeré pohodlí, které budete potřebovat. Můžete se na ně spolehnout.

Zdraví a kondice

Nehrozí žádné vážnější zdravotní komplikace. Přesto dbejte o sebe, své tělo a své zdraví. Jezte zdravě, choďte na procházky, na masáže, odpočívejte, spěte. Nezapomínejte na dostatečný pitný režim.