Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Horoskop na rok 2022

Milí Blíženci, není ten správný čas začínat nové věci. Naopak je potřeba, abyste dokončili ty staré. K tomu bude potřeba vaše sebedisciplína, bez které to nepůjde. Možná jste si v minulosti zavařili pár problémů, ať už finančních nebo vztahových. Tento rok se vrhněte na jejich řešení. Nesmírně se vám uleví a bude se vám lépe dýchat. Samozřejmě obrazně řečeno. Máte spřízněnou duši, važte si jí.

Láska a přátelství

Pokud jste typ, který rád flirtuje, bez ohledu na svého partnera, teď je načase to změnit. Važte si té dušičky, kterou máte vedle sebe, a která při vás stojí v dobrém i ve zlém. Ten vztah za to stojí.

Peníze a práce

Úspěchy v práci vás neminou. Pokud cítíte, že potřebujete kariérní změnu, nejlepší období je jaro. Na podzim už budou vidět první úspěchy. I finance se velmi zlepší, a vy si začnete více užívat života.

Rodina a vztahy

Máte rodinu, která vás drží nad vodou, hlavně váš protějšek. Konečně si to uvědomíte a začnete se snažit, aby byli i oni spokojení. Bez nich by vám bylo hodně těžko. Važte si toho, co máte, nehledejte jinde.

Zdraví a kondice

Musíte se o své zdraví starat. Nespadne vám samo do klína. Dbejte na správnou životosprávu, cvičte, nekuřte a omezte alkohol. Choďte do lesa a když pocítíte únavu, odpočívejte. Nepřetěžujte svůj organismus.