Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Horoskop na rok 2024

Letos bude pro vás stěžejní téma nalezení rovnováhy. Zejména pak v oblasti mezilidských a milostných vztahů, ale také ve zdravém životním stylu. Protože se můžete cítit opravdu vyčerpaní po fyzické či psychické stránce, bude velmi důležitá změna přístupu k životu. Naučte se více odpočívat, chodit dříve spát, upravte si jídelníček a doplňujte vitaminy. Emoce pomůže uklidnit více času prožitého s rodinou.

Láska a přátelství

Letos vám bude v lásce přáno jen tolik, kolik si sami dovolíte, a také podle toho, jak s tím naložíte. Můžete se potýkat se zklamáním, odmítnutím a emocionálními výkyvy. Chuť vám spraví čas prožitý s rodinou.

Peníze a práce

V polovině tohoto roku se naskytne příležitost k práci v zahraničí. Proto byste už od ledna na sobě měli pracovat, zdokonalovat se v cizím jazyce a svých dovednostech. S vydělanými penězi nakládejte obezřetně.

Rodina a vztahy

Věnujte se letos více svým dobrým přátelům, které jste loni dost zanedbávali, protože společné kontakty jsou v ohrožení. Také se snažte s rodinou najít nové volnočasové aktivity, do kterých se spolu pustíte.

Zdraví a kondice

Starejte se o své tělo poctivě, milí Blíženci, protože letos bude zasluhovat opravdu velkou pozornost. Kvůli pracovnímu vytížení budete oslabení. Dobře vám udělá dostatek spánku, kvalitní strava a vitaminy.