Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Horoskop na rok 2020

Milí Býci, v tomto roce se psychicky připravte na to, že vás charisma vyzvedne do popředí společenského zájmu. Nemusíte se dřít do úmoru, a přesto slíznete sladkou smetanu. Uran vám umetá cestičku a postará se, abyste v klíčové situaci bleskově zareagovali. Šťastné náhody vás budou potkávat v mnoha životních uličkách. Ať přijde řeč na lásku, finance nebo rodinné záležitosti, těšte se na příjemná překvapení.

Láska a přátelství

Vůči svůdným pohledům dokážete být dlouho neteční, ale jakmile zabrnkají na správnou strunu, spustí se smyslný kolotoč. Hlavně podzimní start slibuje nezapomenutelné intimní prožitky v souvislosti s cestováním.

Peníze a práce

Merkur s Marsem jsou velikáni pohybu, díky nimž se pracovní záležitosti pohnou z mrtvého bodu. Býci 1. dekády by se neměli bránit změnám ani cestám do zahraničí. Od dubna do července lépe hospodařte se silami.

Rodina a vztahy

Jistota rodinného kruhu je pro vás po celý rok 2020 základem spokojenosti. Ovšem nebude to nuda, protože kromě vřelé společnosti příbuzných se radujete z mnoha vzrušujících setkání. Častěji vyrážíte za zábavou.

Zdraví a kondice

Pevnost organismu jen tak něco nepřemůže. Zejména Býci narození ve třetí dekádě odolávají zdravotním neduhům bez ohledu na věk. V dubnu a květnu si dávejte pozor na horlivost, kvůli níž hrozí častější úrazy.