Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Horoskop na rok 2024

V tomto roce využívejte své intuice na maximum. Při procházkách na čerstvém vzduchu se vám bude přemýšlet nejlépe, a můžete tak dojít k novým nápadům, které vám mohou změnit život k lepšímu. Podpořte své talenty, kreativní nadání a velkou fantazii, protože vám to může přinést zajímavé finanční ohodnocení. Rozverný Jupiter k vám letos bude k vám štědrý a laskavý, naděluje vám plnými hrstmi. Tak berte!

Láska a přátelství

I přes to, že budete v začátku tohoto roku ztrácet pevnou půdu pod nohama, nenechte se zviklat. Vaše vládnoucí planeta Venuše je pro letošek stále v dobrém rozmaru a nenechá vás padnout do osidel nejistoty.

Peníze a práce

Letos se vám vyplatí trpělivá snaha, která přinese krásné výsledky v oblasti osobních financí, založení nového podnikání a obchodu jako takového. Využijte svůj skrytý talent a konečně jej představte světu.

Rodina a vztahy

Dovolte si letos prožívat více času se svou rodinou a nejbližšími. Dobře vám všem udělají společné pobyty v přírodě, u vody a na venkově. Zahradničení, kutilské práce a zvelebování domova vás bude naplňovat.

Zdraví a kondice

Velké pracovní vypětí vás může přivést do stavu vyčerpání, ale ne takového, aby by se nedal řešit nebo vás dokonce ohrozil na životě. Tělo podpořte masážemi, pohybem na čerstvém vzduchu a meditacemi.