Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Horoskop na rok 2022

Tento rok pro vás bude rokem pozitivních změn. Jste zemské znamení, a máte rádi jistotu a svým způsobem i stereotyp. Přesto cítíte, že potřebujete změny, abyste byli šťastnější. Jděte do toho, nemusíte se bát, ať už změníte cokoliv, bude to pro vás obrovským přínosem. Nesmíte se bát a vykročte do nového života, nových zkušeností a příležitostí. Změny mohou být pozvolné, abyste se přizpůsobili.

Láska a přátelství

Milí Býci, víte, že vztah, který máte, je povrchní a že žijete více vedle sebe než spolu. Cítíte, že potřebujete změnu. Nemusíte to být hned nový partner, stačí, když uděláte pozitivní změny v tom starém.

Peníze a práce

Víte, že v dosavadním zaměstnání máte jistotu finanční i pracovní. Zkuste si ale uvědomit, zda vás tato práce i naplňuje. Pokud ne, je čas něco změnit. Přemýšlejte, co vás baví, a vyzkoušejte nové.

Rodina a vztahy

V rodinném zázemí najdete klid a tolik potřebnou důvěru, odpočinek a radost. Budete dávat dohromady vztahy se svým protějškem, ale i se svými dětmi. Konečně najdete společnou řeč. Pracujte na vztazích.

Zdraví a kondice

Nebudete mít žádné vážnější zdravotní komplikace. Jen se může čas od času objevit nějaká maličkost, která vás upozorní na to, abyste ubrali plyn a změnili přístup ke svému zdraví, které máte jen jedno.