Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Horoskop na rok 2021

Čeká vás úspěšný rok, i když to nebude zadarmo. Vaše vytrvalost bude odměněna. Práce vás bude bavit natolik, že se stane vaším koníčkem. A když se loďka partnerského vztahu rozkolébá, pak práce bude kotvou, která vám dá jistotu. Co se týče milostného života a intimity, máte pro ně velký cit, proto teď budete obzvlášť přitažliví a přesvědčiví. Občas potřebujete vypustit emoce aspoň tím, že se někomu svěříte.

Láska a přátelství

Před svítáním je největší tma, a tak před vaším láskyplným rozbřeskem, jenž přijde na jaře, pocítíte konflikty a smutek. Objekt vašeho zájmu si něco řeší, a vy mu pomůžete. Koncem roku již budete stabilizováni.

Peníze a práce

Začátkem roku bude práce hrou, pak přijde opojení úspěchem i penězi. Ale pozor, abyste na nich nelpěli, to by se nevyplatilo. Podzim značí určitou stagnaci, ale v zimě se objeví pracovní příležitost.

Rodina a vztahy

Rodina je pro vás za každé situace oporou a vy zase pro ni. To měnit nechcete a nebudete. Pokud k některým z vás byl osud lakomý, co se blízkých příbuzných týče, vytvořili jste si a dále tvoříte rodinu náhradní.

Zdraví a kondice

První třetinou roku protančíte, ale pak je váš pohybový aparát ohrožen. Neriskujte a nedělejte sporty, v nichž si nejste jistí. Případně mohou nastoupit obstřiky, masáže, lázně. Na podzim hrozí prochladnutí.