Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Horoskop na rok 2022

Milí Kozorozi, nastane velká změna ve vašem myšlení. Překážky, o kterých jste si mysleli, že jsou nepřekonatelné, začnete zvládat hravě a dokonce se budete těšit na další lekce, ze kterých se poučíte. To vám dodá sebedůvěru a najednou půjde všechno hladce. Chce to jen trpělivost, pevnou vůli a nedělat si starosti tam, kde to není vůbec potřeba. Dokonce si najdete více času na odpočinek a relaxaci.

Láska a přátelství

Začátek roku se vám může v partnerských otázkách jevit jako celkem nezajímavý, ale únor vám dá všechno, co si můžete přát. Lásku, štěstí, spokojenost a velkou romantiku. Určitě se máte na co těšit.

Peníze a práce

Vaše snaha z uplynulých let se konečně začne úročit. Měli jste pocit, že dostáváte méně, než si zasloužíte. Ale všechno má svůj čas, takže nyní přijde ke slovu i vaše odměna. A to nejen finanční.

Rodina a vztahy

Nezapomínejte dávat rodině lásku a pohodu domácího krbu. Pokud plánujete rodinu, tento rok by se mělo vaše úsilí podařit. Všichni budou spokojení a s elánem společně naplánujete budoucnost do detailů.

Zdraví a kondice

Drobná nachlazení vás sice neminou, ale větší potíže nehrozí. Stačí, když o sebe budete trochu dbát. Důležité je nejen fyzické zdraví, ale také to duševní. Proto neváhejte s odpočinkem, když budete unaveni.