Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Horoskop na rok 2024

Velkou výzvou pro vás letos bude láska, kde se budou konečně odehrávat krásné, pozitivní změny, které jste už netrpělivě vyhlíželi. Vesmír vás za vaši trpělivost bohatě odmění a bude jen na vás, jak s těmito šancemi naložíte. Naslouchejte své intuici, která vás touto cestou provede bez chyb. Také vám ale bude nápomocná při obchodních záležitostech, které budou zajímavé a především dost výnosné.

Láska a přátelství

Do vašeho života letos konečně přichází pravá láska se vším všudy. Byli jste zřejmě v minulosti zkoušení, ale zůstali jste plní víry a byli trpěliví. Proto letos budete sklízet sladké plody vaší snahy.

Peníze a práce

Letos se budete více věnovat obchodním záležitostem, které vám budou vydělávat penízky nebo do rodiny přinášejí něco dlouhodobě cenného. Půjde ale jen o nákupy, vy sami se ničeho z majetku nezbavujte.

Rodina a vztahy

Na srdci vám letos leží blaho a komfort vašich milovaných, pro které jste schopni udělat téměř cokoliv. Vaší vládnoucí planetu Saturn doprovodí nápaditý Jupiter a vy se můžete konečně pustit do renovací domova.

Zdraví a kondice

V roce 2024 si vaše zdraví vybere svou daň, milí Kozorozi, a to z jednoho prostého důvodu. Loni jste příliš mnoho pracovali a příliš málo se o sebe starali. Letos máte šanci to napravit a dát se do pořádku.