Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Horoskop na rok 2021

Po bouřlivých dvou letech se konečně ve vašem životě vše začíná usazovat a ustalovat. Jste aktivní ale také konzervativní. A vaším snem je věnovat se hlouběji činnostem a vztahům, které máte. V tom je také vaše silná stránka - dokonale poznat svůj obor či objekt a stát se specialistou. Po této cestě už kráčíte a máte možnost udělat velký skok vpřed. Váš partner vám bude nápomocen a vždy loajální.

Láska a přátelství

Máte konečně oporu, o níž jste často snili, ale byla jen iluzí. Citová investice do vztahu dává uzrát dobrému ovoci. S partnerem podniknete mnoho zajímavých cest a setkání. Rozšíříte i okruh společných přátel.

Peníze a práce

Přesto že prožíváme ekonomickou krizi, u vás nouze nezakotví. Vaše různorodé aktivity budou přinášet nové a nové nabídky. Svůj hlavní obor si stále držte, v práci vás potřebují. Ponechte si čas na odpočinek.

Rodina a vztahy

Pozor na všetečného příbuzného, který vás miluje a chce vás mít jen pro sebe. Dlouho se držel zpět, ale teď už nemá trpělivost a může natropit škodu. Bude se snažit být součástí vašeho nejužšího soukromí.

Zdraví a kondice

Pozor na únavu z nedostatku spánku. Nemusíte vždycky vstávat se slepicemi a věnovat se až do noci svým známým. Ne každý, kdo žádá pozornost, si ji zaslouží. Ani už nehubněte, mohlo by vás to ohrozit.