Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Horoskop na rok 2020

Paleta, kterou pro vás vesmírní malíři připravili, je plná pozitivních barev. S takovou výbavou ani nelze nevytvořit mistrovské dílo. Jupiter přináší do života svěží vítr a stará se, aby vaši bárku hnal neustále kupředu. Soustřeďte se na své cíle a myslete pozitivně. Právě v roce 2020 můžete zrealizovat mnoho svých životních snů. Důležitý je společenský ruch, kdy potkáte vlivné a inspirativní jedince.

Láska a přátelství

Dlouholeté vztahy čeká v letošním roce renesance. Nestyďte se pozvat miláčka na druhé líbánky, nebo si znovu řekněte ANO před svědky. Nezadaní profitují z extrémní přitažlivosti. Míříte přímo do srdce.

Peníze a práce

Ať pracujete ve fyzicky náročné profesi, nebo se živíte hlavou, sklízíte jeden úspěch za druhým. Systematičnost a organizační schopnosti vás předurčují ke hvězdné kariéře. Tento rok je příznivý i pro finance.

Rodina a vztahy

Rodinné vztahy vnímáte jako důležitý odrazový můstek pro všechny ostatní sféry. Proto věnujete spoustu energie, času i financí, aby domácnost šlapala jako na drátkách. O největší radost se vám postarají děti.

Zdraví a kondice

Všechny buňky v těle stojí připravené v pozoru a chtějí podávat ty nejlepší výkony. Kondice se vám nedá upřít, ale přece jen se objevuje výstražný signál. Myslete na zdraví oběhového ústrojí a na své cévy.