Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Horoskop na rok 2020

V uplynulém roce jste bojovali s nepřátelským Jupiterem, který letos převléká kabát a hodlá napravit, co napáchal. Jeho velkorysý trigon podporuje růst ega. Důvěřujte své intuici, ale pozor, abyste se neuchýlili ke vzdušným zámkům. Vaším úkolem je naučit se oddělovat zrno od plev a nedůvěřovat každému, kdo se na vás mile usměje. Využijte svůj tvůrčí potenciál, pozornost směřujte ke koníčkům i do podnikání.

Láska a přátelství

Jako jízda na horské dráze, tak vypadá život nezadaných i jedinců v nezávazném vztahu. Intimní sféra slibuje intenzivní prožitky a nezapomenutelnou zábavu. Hvězdy přejí i rozšiřování rodiny a upevňování vztahů.

Peníze a práce

Pečlivost a spolehlivost máte dánu do vínku. Pracovní nasazení v průběhu roku roste a prim mají nové pracovní smlouvy, podnikatelské aktivity i spolupráce s cizinou. Rozhodně se nenechte protistranou využívat.

Rodina a vztahy

V rodině zažíváte hřejivé období, kdy jste s blízkými spjati na život a na smrt. Chcete trávit co nejvíce času s potomky, případně zatoužíte po rozšíření rodiny. Investujte do bydlení i vzdělání pro své blízké.

Zdraví a kondice

Hned v lednu se cítíte více unavení, což platí především pro Panny narozené ve 2. dekádě. Do kondice se dostanete díky čerstvé stravě plné vitamínů a minerálů. Po celý rok je pro vás klíčové pozitivní myšlení.