Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Horoskop na rok 2024

Jakkoliv se může zdát, že zpočátku roku to máte trochu těžší, vězte, že je to jen dozvuk působení planet z roku loňského. Uvidíte, že od jarních měsíců vám bude přáno téměř ve všech oblastech života, i když pro to budete muset také něco udělat. Snaha se vyplatí hlavně v pracovní oblasti, která vám může přinést dostatek financí na velké investice ve prospěch rodiny. O tu se starejte opravdu pečlivě.

Láska a přátelství

I přesto, že pro vás milostný život tomto roce není to nejdůležitější téma, někteří z vás si přece přijdou na své. Šťastní budou ti, kteří se chystají na zásnuby či dokonce k sňatku s milovanou osobou.

Peníze a práce

Nápaditá a štědrá planeta Jupiter vám od května tohoto roku vnáší do kariérní oblasti hodně požehnání, takže berte a neodmítejte. Budujte si poctivě své jméno nebo značku a posilujte obchodní vztahy.

Rodina a vztahy

Rodinná oblast přináší tento rok velmi důležitá životní rozhodnutí, ať už to bude znamenat, že nastěhujete do svého vysněného domu či vstoupíte do manželství. Pozornost bude třeba věnovat druhorozeným dětem.

Zdraví a kondice

Váš organismus vám letos bude dávat dost najevo, abyste ho více nezanedbávali, ale naopak mu věnovali maximum pozornosti. Možná jste si dopřávali až moc laskomin a alkoholu, což si vyžádalo svou daň.