Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Horoskop na rok 2021

Kdekdo ví, jak jste v práci dobří, jak je s vámi veselo, že jste dobrými společníky. Málokdo vás zná i z druhé stránky: jaký povyk umíte ztropit kvůli nepořádku doma nebo zatoulané věci. Zkuste počítat do deseti, aby si i vaši nejbližší užívali krásných stránek vaší osobnosti. Práce bude zábavná ale náročná, nic tentokrát nebude zadarmo. Jako pracovitému člověku vám to vyhovuje a budete se cítit naplnění.

Láska a přátelství

Část svého života jste strávili poněkud frivolním způsobem, ale v roce 2021 jste sami sebou trochu unaveni. Chcete změnu - a nemylte se, hledáte ji více u sebe než u svého partnera. Pokud se změníte, pak i on.

Peníze a práce

Ano, platí, že nic nebude zadarmo. Ale na druhou stranu přijde za usilovnou práci odměna nejen v podobě peněz, ale také kariérního postupu či nových příležitostí. Pozor na workoholismus. Může ničit vztahy.

Rodina a vztahy

V rodině máte pospolité kořeny a vždy jste na ně dbali, ale poslední roky vás dost rozdělily. S nostalgií vzpomínáte na staré časy, ale můžete zkusit znovu navázat s příbuznými tam, kde jste přestali.

Zdraví a kondice

Pozor na klouby nohou, dáváte jim zabrat. Trénink je dobrá věc, ale nesmí se přehánět. Mírněte se také s oslavami, vaše ledviny a játra budou potřebovat oddech a čištění. Pijte kopřivu a ovocné čaje.