Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Horoskop na rok 2022

Tento rok bude dosti hektický, možná nenajdete čas ani na pořádnou dovolenou, ale všechno vám vynahradí spokojenost ve vztazích, materiální a profesní oblasti. A přestože se nezastavíte, i vaše zdraví bude výborné. Bude to také tím, že práce vás baví a naplňuje. Můžete se dočkat kariérního postupu, velkého uznání a dokonce finanční stránka bude lepší a lepší. Vy prostě víte, jak na to, aby se dařilo.

Láska a přátelství

Nezadaným se blýská na romantické vztahy, potkají partnera, který je bude doprovázet na cestě životem bez větších karambolů. Zadaným bude partner velkou oporou, přestože na sebe budou mít málo času.

Peníze a práce

Máte schopnosti, výborně komunikujete a ve svém oboru se vyznáte. To je všechno základ pro úspěšný postup nebo začátek podnikání. Dokonce vás čeká několik zahraničních služebních cest. Studujte jazyky.

Rodina a vztahy

Pozitivní změny vás čekají také v bydlení. Je možné, že uvažujete o koupi nemovitosti a zatím vám žádná nepadla do oka. Nyní najdete bydlení svých snů, kde se budete cítit velmi dobře vy i celá rodina.

Zdraví a kondice

Zdraví vám bude sloužit, jen je možné, že budete pociťovat únavu vzhledem k množství práce, která je před vámi. Tady pomohou relaxační techniky, například jóga, meditace či masáže nebo výlet do přírody.