Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Horoskop na rok 2017

Nadcházející rok přinese Pannám odpovědi na všetečné otázky a ukáže jim netušené životní cesty. Saturn spolu s Jupiterem rozpohybují i ty nejméně rozhodné jedince a přinutí je k tomu, aby dovedli rozdělanou práci do zdárného cíle. Zároveň Pluto varuje před přílišnou aktivitou a riskováním. Hned na začátku roku máte ideální podmínky, abyste odstranili vše, co vás drží při zemi a brání ve štěstí.

Láska a přátelství

Na začátku roku jsou milostné záležitosti limitované rozumovým uvažováním. Později se ke slovu vrátí pospávající vášeň. Nezadané Panny mají díky laskavému přístupu Pluta možnost najít spřízněnou duši.

Peníze a práce

Ačkoliv pro vás momentálně kariéra není prioritou, dokážete se povinnostem věnovat s vrozenou pečlivostí. Neptunova opozice ovšem nadělá chaos ve vašem myšlení. Nebojte se požádat o pomocnou ruku.

Rodina a vztahy

Bručoun Saturn dlouhodobě ovlivňuje harmonickou domácí atmosféru. Je čas vyhnat jeho vliv do bezpečné vzdálenosti. Namísto povinností se snažte co nejvíce vychutnávat každý volný okamžik s rodinou.

Zdraví a kondice

Na oko sice působíte vyrovnaným dojmem, ovšem vaše nitro prožívá pravý opak. Potřebovali byste celoroční relaxaci a také byste na ní měli pracovat. Stres se může neblaze podepsat na vašem trávení.