Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na rok 2016

Nový rok rozehrává ruletu plnou zajímavých okamžiků a četných překvapení. Neptun otevírá srdce a ponouká vás k tomu, abyste objevili skutečně všechny krásy světa. Touha po svobodě bude až do poloviny roku ovlivňovat veškerá račí rozhodnutí. Jupiter směřující do znamení Vah v tom má ostatně své prsty. Zbaví vás typicky račí vlastnosti couvat před důležitým rozhodnutím. Držíte suverénně svůj směr!

Láska a přátelství

Máte před sebou bludiště plné tísnivých zákoutí, které má prověřit pevnost vašeho vztahu. Závěr roku přinese pomyslnou třešničku na dortu. Nejpříjemnějším obdobím roku je u Raků jako obvykle léto!

Peníze a práce

Stojaté profesní vody se dočkají už v jarních měsících nového impulsu, který vám vrátí vítr do plachet. Není třeba bát se novinek a stranit se lukrativních nabídek. Bez riskování nemáte co získat.

Rodina a vztahy

Pracovní vytížení se na začátku roku nevalně odrazí na domácí atmosféře. Raci jsou silně propojeni s rodinou, a tak při nedostatečném kontaktu s blízkými propadají nervozitě. Jaro a léto vše oplatí.

Zdraví a kondice

Abyste prožili rok 2016 bez úhony, snažte se uchovat pozitivní mysl. Ta od vás drží nemoci i bolest v bezpečné vzdálenosti. Psychosomatické potíže budou znatelné především na oslabené funkci ledvin.