Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na rok 2021

Tento rok byste sami sebe měli mít raději. Dělejte si radost, ale hlavně - přijímejte se takoví, jací jste. Je také důležité mluvit s partnerem i rodinou o všem, co vás spojuje, o hezkých chvílích. Vyslovením si je spolu znovu prožijete a stmelíte se. Potřebujete citové jistoty a zázemí a je třeba si je posilovat a těšit se z nich. Sami sebe se ptejte, co opravdu chcete - a nechte v sobě dozrát odpověď.

Láska a přátelství

Hned na počátku roku prožijete opakovaný pocit, že váš partner je tím zdrojem klidu a stability, jaký si přejete. A on prožije tentýž pocit s vámi. Jaro přinese flirt, ale ten pro vás není tou pravou cestou.

Peníze a práce

Dejte pozor, abyste se na začátku roku trochu nepřepálili a nedávali příliš sil do své práce, mohli byste i vyhořet. Nadšení je fajn, ale odpočinek také. V polovině roku se ukáže možnost alternativního příjmu.

Rodina a vztahy

Jste trochu rozpolceni mezi potřebami partnera a zbytku rodiny. Nemusíte vyhovět každému a nemusíte řešit jejich spory. Pokud chtějí tvořit vaše zázemí, je na nich, aby se spolu nějak smířili a spřátelili.

Zdraví a kondice

Dobré výsledky v oblasti kondice vám přinese otužování, ale postupné a pomalé. Pokud budete dost vytrvalí, budete se cítit lépe. Také budete mít správnou tendenci ohlídat si výživu a jíst, co je opravdu zdravé.