Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na rok 2022

Milí Ráčci, Tento rok bude tak trochu proměnlivý. Šťastnější dny se budou střídat s těmi běžnými, ale žádná velká negativa se u vás neobjeví. Nejšťastnější období zažijete v první třetině roku, a potom poslední dva měsíce. Měli byste však vylézt ze své ulity a vyzkoušet něco nového. Pokud zůstanete, kde jste, nic zajímavého vás nečeká. Zkuste rekvalifikace a posléze změnu pracoviště či podnikání.

Láska a přátelství

V partnerství vás čeká štěstí. Váš protějšek pro vás udělá vše, co vám na očích uvidí. Nezadaným budou chybět příležitosti k seznámení, ale nakonec zjistí, že budoucí partner se skrývá ve vámi známých tvářích.

Peníze a práce

V zaměstnání se počátkem roku vyskytnou menší neshody, které ale nebudou trvat dlouho. Nedělejte si z toho těžkou hlavu a soustřeďte se na své úkoly a sebevzdělávání. Velmi vám to pomůže v postupu.

Rodina a vztahy

Na rodinu nebudete mít tolik času, kolik byste chtěli. Přesto ale zavládne domácí pohoda a klid. Pocítíte velkou podporu od svých milovaných, což je velmi důležité. Pomůže vám to se správně rozhodovat.

Zdraví a kondice

Naučte se více odpočívat, vaše tělo by mohlo začít protestovat. Dopřejte si odpočinek, velmi důležitý je spánek v dobře větrané a temné místnosti. Musíte nabrat hodně sil. Upravte také stravu a více se hýbejte.