Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na rok 2023

Pro vás, drazí Ráčci, se rok 2023 ponese v pohodovém duchu, a to ve všech oblastech života. Nebojte se být otevření a své názory vyjadřujte jasně, aby ostatní věděli, co přesně chcete. Potom půjde všechno hladce a bez zbytečných nedorozumění. Snažte se zapracovat i na odbourání škodlivých návyků a svému tělu dopřejte maximální péči. Nezapomínejte, že duševní pohoda se odrazí také ve vaší tváři.

Láska a přátelství

Již od počátku roku vaši milostnou oblast zasáhne touha po upevnění stávajících vztahů nebo nalezení nové lásky a založení rodiny. Především nezadané ženy mohou dojít naplnění v hledání životního partnera.

Peníze a práce

Tento rok vám přinese zajímavé šance v získávání financí, ale také dostáváte varování, abyste si úspory neroztočili při přehnaných nákupech. Velmi dobře si povedou Raci, kteří pracují ve státních službách.

Rodina a vztahy

Soustřeďte se letos na domov, kde bude třeba nastavit vyváženou, ale především otevřenou a jasnou komunikaci mezi vámi a vašimi příbuznými. V první polovině roku vám bude přáno při nakládání s nemovitostmi.

Zdraví a kondice

Zdravotních problémů se bát opravdu nemusíte, proto se snažte spíše zapracovat na svém vzhledu. Jestliže toužíte po krásném úsměvu, letos je pro to ten správný čas. Prospěje vám také sluníčko, teplo a moře.