Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Horoskop na rok 2020

Vstupujete do roku, který vám může poskytnout klíč ke štěstí! Vesmír sestavuje pestrou paletu, na jejíž výsledné podobě jste podepsaní jako autoři vy sami. Nevzdávejte se svých snů. Neptun naopak vybízí k fantazírování a využívání vesmírného objednávkového servisu. Také Uran přiloží ruku k dílu a otevírá dveře příjemným změnám. Tři, dva, jedna, start! Dávejte pozor, abyste nepřepálili tempo hned na startu.

Láska a přátelství

Nezadaní mohou především v letních měsících potkat člověka, se kterým do sebe zapadnou po všech klíčových stránkách. Zato v manželství jsou na obloze mráčky. Trápí vás příliš vysoké nároky na obou stranách.

Peníze a práce

Na pracovní půdě zažíváte velký rozmach, z něhož jste zprvu nadšení. Brzy vás však kolotoč povinností semele a prahnete po volnějším tempu. Saturn nabádá k opatrnosti při podpisu smluv a v obchodních vztazích.

Rodina a vztahy

Atmosféra v rodinném kruhu je proměnlivá. Na konci léta ji ovlivní konflikt s partnerem či starším příbuzným. Snažíte se dosáhnout souhry, k čemuž nejlépe poslouží společné zájmy v čele se studiem i esoterikou.

Zdraví a kondice

Cesta ze pevnějším zdravím začíná na talíři. Nevhodný jídelníček se letos projevuje na srdci a krevním oběhu. Vyhněte se moučným, sladkým a tučným pokrmům. Také myslete na pravidelný pohyb. Ať nezlenivíte.