Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Horoskop na rok 2022

Pracujte na svém osobním růstu. Bude to rok splněných přání, ale i nápadů, vizí, intuice. Pozor však na iluze, které by vás mohly dovést jinam, než chcete. Jste schopni nahlédnout za masky druhých, tak to udělejte. Pokud vám bude někdo příliš mazat med kolem pusy, zbystřete a buďte schopni reagovat. Nebojte se také realizovat své plány. Rovněž by to chtělo na sobě víc zapracovat, třeba se naučit cizí jazyk.

Láska a přátelství

V lásce se vám bude mimořádně dařit zejména na jaře. Začátek roku bude sice trochu nudný, ale to se můžete soustředit na sebe a rozvíjet své kvality. Váš budoucí protějšek to potom jistě velmi ocení.

Peníze a práce

Učte se, nemějte zpočátku žádné větší ambice, jen pozorujte, co se kolem vás děje, co to přináší a naopak jaká jsou negativa. Tyto poznatky zúročíte především na jaře, kdy dostanete šanci své nápady realizovat.

Rodina a vztahy

Volného času pro rodinu mít příliš nebudete, ale to nevadí. Vaši blízcí vás totiž podpoří ve všem, v čem bude potřeba. Budete se moci na ně ve všem spolehnout a dají vám pocit pevného rodinného zázemí.

Zdraví a kondice

Po fyzické i psychické stránce se budete cítit výborně. Budete v dobré kondici a zbývá už jenom trochu upravit jídelníček. Zařaďte do něj hodně čerstvého ovoce a zeleniny, ať máte dostatek vitamínů.