Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Horoskop na rok 2021

Nový vás také přivítá trochu zhurta. Přestřelky ve vztazích doma i na pracovišti nejsou váš šálek kávy. Budete vyhledávat přítomnost klidných lidí a soukromí. Nemusíte se však bát, během dvou měsíců úzkost přejde a vše se zlepší. Pomůže vám váš obvyklý tichý humor, který baví vaše blízké. Poslouchejte hudbu a čtěte si. Možná budete hledat novou práci, protože vás to přestalo bavit. Čiňte tak s rozmyslem.

Láska a přátelství

Teskníte po někom nebo něčem a útěchu vám poskytne partner a děti. Nejlepší zážitky s nimi budete mít při pobytu v čisté přírodě, pak si vaše mysl odpočine. Vybočte občas ze svých zvyků a překvapte svou lásku.

Peníze a práce

Budete se nervovat kvůli svému budoucímu rozpočtu, ale nemáte důvod. I když vám čísla nevychází kdovíjak, nouzi mít nebudete. Také na to nejste sami a dočkáte se pomoci a podpory. V práci se najde nová cesta.

Rodina a vztahy

Vytvořili jste si jinou rodinu než tu, v které jste vyrostli. V této se cítíte doma a nechcete na tom nic měnit. Opravdu se mezi novými blízkými cítíte jako ryba ve vodě. Dejte však šanci i těm z dětství.

Zdraví a kondice

Nepřetěžujte srdce a krevní oběh a pečujte o pokožku celého těla. Opatrně s jídlem a alergeny. Dvakrát do roka jděte na kontrolu a vyžádejte si rozbor krve a EKG. Je to jen pro pocit, ale budete tak klidnější.