Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Horoskop na rok 2020

Symfonie, kterou připravil vesmírný orchestr pro zrozence Ryb, je plná líbezných tónů. Durové stupnice Saturna, Uranu i Pluta vás povznesou k výšinám a dodají víru v lepší zítřky. Rok 2020 otevře dveře do vyšší společnosti. Rutina a stereotyp v něm nemají místo. Buďte připravení se chopit nabízených příležitostí. První housle hrají mezilidské vztahy. Inspirujete, vábíte, ale také měníte myšlení ostatních.

Láska a přátelství

Jupiterův sextil z vás dělá vynikající znalce lidské povahy. Dokážete se dostat druhým lidem až na dřeň, což vám usnadňuje seznamování. U nových lásek není vyloučeno, že jim předcházelo dlouholeté přátelství.

Peníze a práce

Podmínka kariérního úspěchu je jednoduchá - věřte svým schopnostem a nebojte se. Jste přesvědčiví, dokážete prodat své znalosti i zkušenosti. V oblasti soukromých investic je nutné myslet více prakticky.

Rodina a vztahy

Rádi byste stihli vše. Kariéru. Lásku. Rodinu. Přátele i koníčky. Nemáte nadpozemské schopnosti, ale nakonec se vám podaří program rozvrhnout tak, abyste byli všichni spokojení. Naplánujte pořádnou dovolenou!

Zdraví a kondice

Abyste byli po celý rok fit, udržujte čistý lymfatický systém a pravidelně tělo zbavujte toxinů. Kromě zdravé životosprávy se snažte být co nejvíce na čerstvém vzduchu. Tento živel je pro zdraví nejdůležitější.