Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Horoskop na rok 2024

Planeta štěstí, lásky a vyššího porozumění, Jupiter, vám otevře dveře k zajímavým a velmi obohacujícím zážitkům, které by bylo škoda minout, protože z nich můžete ještě dlouho těžit. Vaše silná intuice vás bude spolehlivě navádět, a tak se nemusíte obávat špatných rozhodnutí. Budete zavalení náhlými vizemi a nápady, které budete chtít hned realizovat. V tom vám může pomáhat jistá dávka rebelie a drzosti.

Láska a přátelství

Láska vám tento rok bude dělat jen radost, i když nějakou dobu budete muset své nádherné a vzrušující zážitky před světem tajit. Nejsou vyloučené ani vztahy na dálku, které budou ale dobře fungovat.

Peníze a práce

Nenechávejte si letos své nápady jen pro sebe, ale představte je světu, budete za ně chváleni a dobře ohodnoceni. Také se vzdělávejte, budujte si svou dobrou pověst a obchodní jméno, zapojte se do charity.

Rodina a vztahy

S rodinou si plánujte dovolené, relaxační a wellness pobyty, opravujte a zvelebujte si své chaty, chalupy nebo domy. Důležitá bude otevřená komunikace a správné kompromisy, které zajistí pohodu v rodině.

Zdraví a kondice

Kromě bolestí hlavy, migrén a únavy, vám žádné vážné zdravotní problémy nehrozí. Věnujte se tedy dobrém duševnímu rozpoložení a kvalitnímu odpočinku. Podpůrné meditační techniky nebudou také od věci.