Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Horoskop na rok 2022

Oproti minulému roku se budete vznášet na obláčku spokojenosti. Přesto vás čekají vzestupy i pády. Nebude to ale nic dramatického. Horší situace vám pomohou, abyste našli správný směr, a překážky vám napoví, že tudy cesta nepovede, ať zkusíte jinou. Takže i to špatné bude nakonec pro vaše dobro, i když si to v tu chvíli neuvědomíte. Zachovejte si optimistickou náladu a víru, že všechno dobře dopadne.

Láska a přátelství

Máte sexappeal, vyzařujete optimismus a jste vtipní, prostě okouzlující. Proto se vám i v lásce bude dařit. Přesto se občas nějaký ten mráček přežene. Nikdy ale nepotrvá dlouho, takže láska a vášeň vás neminou.

Peníze a práce

Finanční jistota nebude vždy na místě. I tam dojde k lepším i horším časům. Důležité je, abyste si v každé situaci zachovali chladnou hlavu a optimismus. Vždycky bude zase lépe. Zkuste si něco i přivydělat.

Rodina a vztahy

Rodina vás podrží ve všech situacích. Sice bude občas bouřka, ale nebude to nic zásadního. V těžších časech ale na ni budete mít kdykoliv spolehnutí, podporu a pomoc. Toho si važte a rodinné štěstí si užívejte.

Zdraví a kondice

Pečujte o svoji duši i tělo. Cvičte, meditujte, pobývejte na čerstvém vzduchu. Navštívit můžete kosmetiku, pedikúru, manikúru, kadeřnici a samozřejmě také masáže a saunu. Důležitá je i změna jídelníčku.