Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Horoskop na rok 2023

Tento rok bude velmi zajímavý pro každého z vás, protože se budou odehrávat dost zásadní změny. Záleží jen na vás, jak se k nim postavíte a využijete je. Láska vás zaměstná hodně, protože si budete muset udělat jasno a zabojovat, pokud vám o někoho doopravdy jde. Na pomoc máte vášnivou Venuši která vás nenechá udělat špatná rozhodnutí. Kariéra se může rozjet směrem, který vám splní vaše sny.

Láska a přátelství

Rok 2023 vás postaví do velmi zásadních situací v lásce. Budete si muset svůj vztah možná vybojovat, možná se budete muset sami ujistit, že váš partner je ten pravý. Nedejte se odradit, Venuše vám kryje záda.

Peníze a práce

Pracovní sféra vám přináší opravdu neskutečné množství exkluzivních příležitostí, které není dobré promeškat. Vrhněte se do aktivit, kterými můžete ovlivnit obrovské masy lidí a mohou vám zaručit úspěch.

Rodina a vztahy

Počátkem roku překvapíte všechny kolem sebe, že jste neuvěřitelně citliví vůči svým nejbližším. Bude třeba nad nimi držet ochrannou ruku, což pro vás není problém. Bohužel před koncem roku vás příbuzní rozčílí.

Zdraví a kondice

Menší zdravotní potíže berte jako jemné varování vašeho těla, že mu nevěnujete tolik pozornosti, kolik by si zasloužilo. Bedlivě dbejte na správnou skladbu vašeho jídelníčku, detoxikujte se a odpočívejte.